Семей облысының Новошульба ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 23 қаңтардағы N 3335
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының Z934200_ 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Семей облысының Новошульба ауданы таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Новошульбинского района Семипалатинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 1997 г. N 3335
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
Упразднить Новошульбинский район Семипалатинской области.
Президент
Республики Казахстан