Алматы қаласының Алатау мен Мәскеу аудандарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 28 қаңтардағы N 3342
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының Z934200_ 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Алматы қаласының Алатау және Мәскеу аудандары таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Алатауского и Московского районов города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 1997 г. N 3342
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
Упразднить Алатауский и Московский районы города Алматы.
Президент
Республики Казахстан