"Азаматтық мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 7 ақпандағы N 3349 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 10 қазандағы N 198  Жарлығымен .
Қазақстан Республикасы Конституциясының  K951000_  44-бабының 20)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Азаматтық мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 маусымдағы N 3039 Жарлығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақта:
1) "Шәйкенов Нағашыбай Аманғалиұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" сөздерi "Бәйменов Әлихан Мұхамедияұлы - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары - Ұйымдастыру-бақылау бөлiмiнiң меңгерушiсi" сөздерiмен алмастырылсын;
2) мына сөздер алынып тасталсын:
"Есмұқанов Ғазиз - Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң Көшi-қон департаментiнiң төрағасы
Самақова Айткүл Байғазықызы - Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Азаматтық бөлiмiнiң меңгерушiсi";
3) мына сөздермен толықтырылсын:
"Белокуров Николай Васильевич - Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Азаматтық және кешiрiм жасау мәселелерi жөнiндегi бөлiмiнiң меңгерушiсi Нұрмағамбетов Аманжол Мағзұмұлы - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң орынбасары";
4-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Азаматтық бөлiмi" сөзi "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң Азаматтық және кешiрiм жасау мәселелерi жөнiндегi бөлiмi" сөздерiмен алмастырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039 "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства"

УКА3 ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 7 февраля 1997 г. N 3349. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года N 198
Сноска. Указ Президента РК от 7 февраля 1997 г. N 3349 утратил силу Указом Президента РК от 10 октября 2006 года N  198 .
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 1996 года N 3039  U963039_  "Об образовании Комиссии по вопросам гражданства" внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 2:
1) слова "ШАЙКЕНОВ Нагашбай Амангалеевич - Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами "БАЙМЕНОВ Алихан Мухамедьевич - заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - заведующий Организационно-контрольным отделом";
2) исключить слова:
"ЕСМУКАНОВ Газиз - председатель Департамента миграции Министерства труда Республики Казахстан
САМАКОВА Айткуль Байгазиевна - заведующая Отделом гражданства Администрации Президента Республики Казахстан";
3) дополнить словами:
"БЕЛОРУКОВ Николай Васильевич - заведующий Отделом по вопросам гражданства и помилования Администрации Президента Республики Казахстан
НУРМАГАМБЕТОВ Аманжол Магзумович - заместитель Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
в пункте 4:
слова "Отдел гражданства Администрации Президента Республики Казахстан" заменить словами "Отдел по вопросам гражданства и помилования Администрации Президента Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан