Талдықорған облысының Бөрлiтөбе ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 28 ақпандағы N 3371
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының Z934200_ 9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Талдықорған облысының Бөрлiтөбе ауданы таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Борлитобинского района Талдыкорганской области
Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 1997 г. N 3371
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" постановляю:
Упразднить Борлитобинский район Талдыкорганской области.
Президент
Республики Казахстан