Мемлекеттiк бюджет пен мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру қорларына қаражат түсiмдерiн қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 11 сәуiрдегi N 3450. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Мемлекеттiк бюджет пен мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру қорларына қаражат түсiмдерiн қамтамасыз етудi ынталандыру, сондай-ақ салық қызметi органдарының салықтар мен жарналарды есептеудiң дұрыстығын, толықтығын және олардың уақытылы төленуiн бақылау жөнiнде тиiмдi қызмет етуi үшiн қаулы етемiн:
1. Салық қызметi органдарының әлеуметтiк даму мен материалдық-техникалық қамтамасыз ету қорының қосымша көзi үстей есептелген және келiп түскен салық сомаларынан, алымдар мен мемлекеттiк бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдерден және мiндеттi әлеуметтiк сақтандыру қорларына жарналардан, бақылау жұмысының нәтижелерi бойынша алынған айыппұлдар мен өсiмдерден 10 процент аударым жасау түрiнде белгiленсiн.
2. Салық қызметi органдарының әлеуметтiк даму мен материалдық-техникалық қамтамасыз ету қорын құру көздерiн пайдалану тәртiбiн Үкiмет анықтайды деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi заң актiлерiне осы Жарлықтың 1 және 2-тармақтарынан туындайтын өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу туралы Қазақстан Республикасы заңының жобасын әзiрлеп, Қазақстан Республикасының Парламентiне енгiзетiн болсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О дополнительных мерах по обеспечению поступлений средств в государственный бюджет и фонды обязательного социального страхования
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 1997 г. N 3450. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях стимулирования обеспечения поступлений средств в государственный бюджет и фонды обязательного социального страхования, а также для эффективной деятельности органов налоговой службы по контролю за правильностью исчисления, полнотой и своевременностью уплаты налогов и взносов ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить дополнительный источник формирования фонда социального развития и материально-технического обеспечения органов налоговой службы в виде отчислений 10 процентов от доначисленных и поступивших сумм налогов, сборов и других обязательных платежей в государственный бюджет и взносов в фонды обязательного социального страхования, штрафов и пени по результатам контрольной работы.
2. Установить, что порядок использования источников формирования фонда социального развития и материально-технического обеспечения органов налоговой службы определяется Правительством.
3. Правительству Республики Казахстан подготовить и внести в Парламент Республики Казахстан проект закона Республики Казахстан о внесении изменений и дополнений в законодательные акты, вытекающих из пунктов 1 и 2 настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан