Қарағанды қаласының Железнодорожный ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 3451
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына Z934200_ сәйкес қаулы етемiн:
Қарағанды қаласының Железнодорожный ауданы таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Железнодорожного района города Караганды
Указ Президента Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 3451
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
Упразднить Железнодорожный район города Караганды.
Президент
Республики Казахстан