Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Тайпақ аудандарын тарату, Чапаев ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 7 мамырдағы N 3489
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Батыс Қазақстан облысының Ақжайық және Тайпақ аудандары
таратылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының Чапаев ауданы Ақжайық ауданы болып
аталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об упразднении Акжаикского и Тайпакского районов, переименовании Чапаевского района Западно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 3489
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Упразднить Акжаикский и Тайпакский районы
Западно-Казахстанской области.
2. Переименовать Чапаевский район Западно-Казахстанской области
в Акжаикский район.
Президент
Республики Казахстан