Қазақстан Республикасының аудандық (қалалық) және соларға теңестiрiлген соттарының кейбiр төрағалары мен судьяларын қызметке тағайындау мен қызметтен босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы. 1997 жылғы 16 маусымдағы N 3602
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Конституциялық Заң күшi бар N 2691 Жарлығының     11-бабының  1-тармағына, 44-бабының 3-тармағына, 47-бабының 1-тармағының 1), 4), 8)-тармақшаларына, 2-тармағының 3)-тармақшасына, 51-бабының 2-тармағының 1), 2), 3)-тармақшаларына, 52-бабының 1-тармағының 2)-тармақшасына, 3-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
1. Мына қызметтерге:
Ақмола облысы бойынша:
Ақмола гарнизоны әскери сотының судьясы болып
Бишаров Марат Қаппарұлы
Шортанды аудандық сотының судьясы болып
Қияшева Сәуле Кәрiбжанқызы
Алматы қаласы бойынша:
Алмалы аудандық соты Центральный сот учаскесiнiң аға судьясы
болып
Дәуiтқұлов Тайкелдi Жабықбайұлы
Алмалы аудандық сотының судьясы болып
Мұқаметқалиев Нүркен Жанболатұлы
Әуезов аудандық соты Ақсай сот учаскесiнiң аға судьясы болып
Бақтығызов Рысхан Жолдыбайұлы
Бостандық аудандық соты Алатау сот учаскесiнiң аға судьясы болып
Майшыбаев Иса Нүсiпұлы
Бостандық аудандық сотының судьялары болып
Байгiсиев Исләмхан Қадырханұлы
Кван Елена Робертовна
Жетiсу аудандық соты Мәскеу сот учаскесiнiң аға судьясы болып
Жүнiсов Көбеген Тұрлыбекұлы
Жетiсу аудандық сотының судьялары болып
Ким Лариса Сергеевна
Мұхамедова Ләззат Тыныштыққызы
Алматы облысы бойынша:
Еңбекшiқазақ аудандық сотының судьясы болып
Жұмадiлов Бекдайыр Бәджанұлы
Жамбыл аудандық сотының судьясы болып
Байғожаев ЖангелдiАлтынбекұлы
Iле аудандық сотының судьясы болып
Добросердова Галина Ивановна
Қаратал аудандық сотының судьясы болып
Жантасов Серiк Қашқынұлы
Кербұлақ аудандық сотының судьясы болып
Сейiтов Еркiн Қашекұлы
Талдықорған қалалық сотының төрағасы болып
Бидiлданов Рымжан Жапарқұлұлы
Атырау облысы бойынша:
Атырау қалалық сотының судьясы болып
Иманғалиев Ерболат Тасеменұлы
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Зырьян аудандық сотының судьясы болып
Тәшенов Батырхан Мұқашұлы
Семей қалалық сотының судьялары болып
Валиев Ғибрат Әлханұлы
Мұхтаров Самалбек Берiкқалиұлы
Жамбыл облысы бойынша:
Байзақ аудандық сотының судьясы болып
Аққұлиев Ертай Мақашұлы
Жуалы аудандық сотының судьясы болып
Нұрлықұлов Ғалымжан Қансейiтұлы
Талас аудандық сотының судьясы болып
Тер-Томасова Галина Александровна
Тараз қалалық сотының судьясы болып
Серiкбаев Мұрат Тұрсынұлы
Шу аудандық сотының судьясы болып
Байсеркеев Мәлiкхан Лесханұлы
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Теректi аудандық сотының судьясы болып
Ғұсманов Тiлек Әдiлханұлы
Орал қалалық сотының судьясы болып
Кленина Светлана Мансуровна
Қарағанды облысы бойынша:
Абай аудандық сотының судьясы болып
Гукк Мария Викторовна
Ақтоғай аудандық сотының судьясы болып
Қожабаев Өмiрсерiк Сағындықұлы
Бұқар жырау аудандық сотының судьясы болып
Баныкина Наталья Владимировна
Қарқаралы аудандық сотының судьясы болып
Борханов Мақсұт Айтбайұлы
Нұра аудандық сотының судьясы болып
Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы
Октябрь аудандық сотының судьялары болып
Әбiлов Мұрат Смағұлұлы
Шапель Сергей Евгеньевич
Осакаровка аудандық сотының судьясы болып
Бачиев Далхат Топайұлы
Совет аудандық сотының судьясы болып
Қамзабаев Қорған Темiрұлы
Ұлытау аудандық сотының судьясы болып
Бейсембаев Ермек
Шет аудандық сотының судьясы болып
Жексембин Дiнмұхамбет Зәкiрұлы
Қарағанды гарнизоны әскери сотының судьясы болып
Аралбаев Батырбек Қадырұлы
Қостанай облысы бойынша:
Жiтiқара аудандық сотының судьясы болып
Гончарова Людмила Николаевна
Меңдiқара аудандық сотының судьясы болып
Жұмағұлов Қаражан Мұхаметқалиұлы
Қарасу аудандық сотының төрағасы болып
Айбасов Серiк Едiлбайұлы
Қызылорда облысы бойынша:
Тереңөзек аудандық сотының судьясы болып
Сүлейменова Гүлжан Жүнiсқызы
Павлодар облысы бойынша:
Ақсу қалалық сотының судьясы болып
Елюшкин Владимир Анатольевич
Качир аудандық сотының судьясы болып
Нүкенов Нұрлан Нәжiмұлы
Успенка аудандық сотының төрағасы болып
Нұржаубаев Зейнолла Семейбайұлы
Екiбастұз қалалық сотының судьялары болып
Қадырбекова Теңлiк Әлiмқызы
Қазыханова Тұрсын Бәкiрқызы
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Айыртау аудандық сотының судьясы болып
Құрманалиев Сәлiмжан Қуанышбайұлы
Зерендi аудандық сотының судьясы болып
Мағжанов Игiлiк Мағжанұлы
Көкшетау қалалық сотының судьясы болып
Жақыпов Шәрiп Жұмадiлұлы
Петропавл қалалық сотының судьясы болып
Алецкая Светлана Георгиевна
Тайынша аудандық сотының судьялары болып
Қасымов Темiрхан Балтайұлы
Рамазанов Мүбәрак Нұрмашұлы
Целинный аудандық сотының судьясы болып
Кенженов Болат Қатбайұлы
Щучье аудандық сотының судьялары болып
Водянова Наталья Николаевна
Ғибадiлов Мейрам Мырзахметұлы
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Мақтаарал аудандық сотының төрағасы болып
Ертаев Мырзақұл
осы соттың судьялары болып
Нақова Ұлтуар
Рахметов Аманжол
Сарыағаш аудандық сотының судьясы болып
Қалықұлов Өмiртай
Түркiстан қалалық сотының судьясы болып
Қалиев Серiк
Шымкент гарнизоны әскери сотының судьясы болып
Таштенов Эркин Эргашевич
Шымкент қалалық соты Абай сот учаскесiнiң аға судьясы болып
Әмiрбеков Момбек Сейiтжаппарұлы
Осы соттың Еңбекшi сот учаскесiнiң аға судьясы болып
Елшiбаев Ақылбек Құлышұлы
тағайындалсын.

О назначении на должности и освобождении от должностей некоторых председателей и судей районных (городских) и приравненных к ним судов Республики Казахстан
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 16 июля 1997 г. N 3602
В соответствии с пунктом 3 статьи 82 Конституции Республики
Казахстан, пунктом 1 статьи 11, пунктом 3 статьи 44, подпунктами 1),
4), 8) пункта 1, подпунктом 3) пункта 2 статьи 47, подпунктами 1),
2), 3) пункта 2 статьи 51, подпункта 2) пункта 1, подпунктом 4)
пункта 3 статьи 52 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего
силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 года N 2694
U952694_
"О судах и статусе судей в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить:
по Акмолинской области:
судьей военного суда Акмолинского гарнизона
Бишарова Марата Каппаровича
судьей Шортандинского районного суда
Кияшеву Сауле Карибжановну
по городу Алматы:
старшим судьей Центрального судебного участка Алмалинского
районного суда
Дауткулова Тайгельды Жабыкбаевича
судьей Алмалинского районного суда
Мухаметкалиева Нуркена Жанболатовича
старшим судьей Аксайского судебного участка Ауэзовского
районного суда
Бахтыгизова Рысхана Жолдыбаевича
старшим судьей Алатауского судебного участка Бостандыкского
районного суда
Майшибаева Ису Нусуповича
судьями Бостандыкского районного суда
Байгисиева Исламхана Кадырхановича
Кван Елену Робертовну
старшим судьей Московского судебного участка Жетысуского
районного суда
Жунусова Кобегена Турлыбековича
судьями Жетысуского районного суда
Ким Ларису Сергеевну
Мухамедову Лаззат Тыныштыковну
по Алматинской области:
судьей Енбекшиказахского районного суда
Джумадилова Бекдаира Баджановича
судьей Жамбылского районного суда
Байгожаева Жангельды Алтынбековича
судьей Илийского районного суда
Добросердову Галину Ивановну
судьей Каратальского районного суда
Жантасова Серика Кашкиновича
судьей Кербулакского районного суда
Сеитова Еркина Кашековича
председателем Талдыкорганского городского суда
Бидильданова Рымжана Жапаркуловича
по Атырауской области:
судьей Атырауского городского суда
Имангалиева Ерболата Тасеменовича
по Восточно-Казахстанской области:
судьей Зыряновского районного суда
Ташенова Батырхана Мукашевича
судьями Семипалатинского городского суда
Валиева Гибрата Альхановича
Мухтарова Самалбека Бериккалиевича
по Жамбылской области:
судьей Байзакского районного суда
Аккулиева Ертая Макашевича
судьей Жуалынского районного суда
Нурлыкулова Галымжана Кансеитовича
судьей Таласского районного суда
Тер-Томасову Галину Александровну
судьей Таразского городского суда
Серикбаева Мурата Турсуновича
судьей Шуского районного суда
Байсеркеева Маликхана Лесхановича
по Западно-Казахстанской области:
судьей Теректинского районного суда
Гусманова Тлека Адылхановича
судьей Уральского городского суда
Кленину Светлану Мансуровну
по Карагандинской области:
судьей Абайского районного суда
Гукк Марию Викторовну
судьей Актогайского районного суда
Кожабаева Омирсерика Сагындыковича
судьей Бухар-Жырауского районного суда
Баныкину Наталью Владимировну
судьей Каркаралинского районного суда
Борханова Максута Айтбаевича
судьей Нуринского районного суда
Токжуманова Галымжана Баласбаевича
судьями Октябрьского районного суда
Абилова Мурата Смагуловича
Шапеля Сергея Евгеньевича
судьей Осакаровского районного суда
Бачиева Далхата Топаевича
судьей Советского районного суда
Камзабаева Кургана Темиртаевича
судьей Улытауского районного суда
Бейсембаева Ермека
судьей Шетского районного суда
Жексембина Динмухамбета Закировича
судьей военного суда Карагандинского гарнизона
Аралбаева Батырбека Кадыровича
по Костанайской области:
судьей Житикаринского районного суда
Гончарову Людмилу Николаевну
судьей Мендыкаринского районного суда
Жумагулова Каражана Мухаметкалиевича
председателем Карасуского районного суда
Айбасова Серика Едильбаевича
по Кызылординской области:
судьей Теренозекского районного суда
Сулейменову Гульжан Жунусовну
по Павлодарской области:
судьей Аксуского городского суда
Елюшкина Владимира Анатольевича
судьей Качирского районного суда
Нукенова Нурлана Нажимовича
председателем Успенского районного суда
Нуржаубаева Зейнуллу Семейбаевича
судьями Экибастузского городского суда
Кадирбекову Тенлик Алимовну
Казыканову Турсын Бакировну
по Северо-Казахстанской области:
судьей Айыртауского районного суда
Курманалинова Салимжана Куанышпаевича
судьей Зерендинского районного суда
Магжанова Иглика Магасановича
судьей Кокшетауского городского суда
Жакупова Шарипа Жумадильдиновича
судьей Петропавловского городского суда
Алецкую Светлану Георгиевну
судьями Тайыншинского районного суда
Касымова Темирхана Балтаевича
Рамазанова Мубарака Нурмашевича
судьей Целинного районного суда
Кенженова Болата Катваевича
судьями Щучинского районного суда
Водянову Наталью Николаевну
Гибадилова Мейрама Мурзахметовича
по Южно-Казахстанской области:
председателем Мактааральского районного суда
Ертаева Мырзакула
судьями этого же суда
Нахову Ултуар
Рахметова Аманжола
судьей Сарыагашского районного суда
Калыкулова Омиртая
судьей Туркестанского городского суда
Калиева Серика
судьей военного суда Шымкентского гарнизона
Таштенова Эркина Эргашевича
старшим судьей Абайского судебного участка Шымкентского
городского суда
Амирбекова Момбека Сейтжаппаровича
старшим судьей Енбекшинского судебного участка этого же суда
Елшибаева Акылбека Кулишовича

2. Мыналар қызметтерiнен босатылсын:
Ақмола облысы бойынша:
Сiлетi аудандық       - Қияшева Сәуле Кәрiбжанқызы,
сотының төрағасы        соттың таратылуы және Шортанды
аудандық сотының судьясы болып
тағайындалуына байланысты
Алматы қаласы бойынша:
Алатау аудандық       - Есбергенов Ұлан Сағынышұлы,
сотының судьясы         мемлекеттiк органға басқа
қызметке тағайындалуына
байланысты
Алмалы аудандық       - Ноздрин Валерий Владимирович,
сотының судьялары       Алматы қалалық сотының судьясы
болып тағайындалуына байланысты
- Дәуiтқұлов Тайкелдi Жабықбайұлы,
осы соттың Центральный сот
учаскесiнiң аға судьясы болып
тағайындалуына байланысты
Әуезов аудандық       - Бақтығызов Рысхан Жолдыбайұлы,
сотының судьясы         осы соттың Ақсай сот учаскесiнiң
аға судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Бостандық аудандық    - Майшыбаев Иса Нүсiпұлы,
сотының судьясы         осы соттың Алатау сот учаскесiнiң
аға судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Жетiсу аудандық       - Жүнiсов Көбеген Тұрлыбекұлы,
сотының судьясы         осы соттың Мәскеу сот учаскесiнiң
аға судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Алматы гарнизоны      - Барышников Игорь Владимирович,
әскери сотының          Қазақстан Республикасынан тыс
судьясы                 жерге кетуiне байланысты өз
тiлегi бойынша
Алматы облысы бойынша:
Гвардия аудандық      - Сейiтов Еркiн Қашекұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Кербұлақ аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Еңбекшiқазақ аудандық - Нұғманов Серiк Пикұлы,
сотының судьясы         мемлекеттiк органға басқа
қызметке тағайындалуына
байланысты өз тiлегi бойынша
Күртi аудандық        - Байғожаев Жангелдi Алтынбекұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және Жамбыл
аудандық сотының судьясы болып
тағайындалуына байланысты
Талдықорған қалалық   - Жантасов Серiк Қашқынұлы,
сотының төрағасы        Қаратал аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Шелек аудандық        - Жұмадiлов Бекдайыр Бәджанұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Еңбекшiқазақ аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Атырау облысы бойынша:
Балықшы аудандық      - Иманғалиев Ерболат Тасеменұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Атырау қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Жарма аудандық        - Мұхтаров Самалбек Берiкқалиұлы,
сотының төрағасы        Семей қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Серебрянка қалалық    - Тәшенов Батырхан Мұқашұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Зырьян аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Жамбыл облысы бойынша:
Қаратау қалалық       - Тер-Томасова Галина Александровна,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Талас аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Ақжайық аудандық      - Ғұсманов Тiлек Әдiлханұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Теректi аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Қарағанды облысы бойынша:
Жездi аудандық        - Бейсембаев Ермек,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Ұлытау аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Железнодорожный       - Шапель Сергей Евгеньевич,
аудандық сотының        соттың таратылуына және
төрағасы                Октябрь аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Қазыбек би аудандық   - Борханов Мақсұт Айтбайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Қарқаралы аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Киров аудандық        - Әбiлов Мұрат Смағұлұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Октябрь аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
осы соттың            - Қордабаев Ерғазы Әбжанұлы.
судьясы                 соттар және суьялардың мәртебесi
туралы заңдарда белгiленген
талаптарды орындамағаны және
абыройға жат iс-қылық жасағаны
үшiн
Ленин аудандық        - Қамзабаев Қорған Темiртайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Совет аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Мичурин аудандық      - Гукк Мария Викторовна,
сотының төрағасы        Абай аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Молодежный аудандық   - Бачиев Далхат Топайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Осакаровка аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Тельман аудандық      - Баныкина Наталья Владимировна,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Бұқар жырау аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Теңiз аудандық        - Тоқжұманов Ғалымжан Баласбайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Нұра аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Тоқырауын аудандық    - Қожабаев Өмiрсерiк Сағындықұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Ақтоғай аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Шет аудандық          - Жексембин Дiнмұхамбет Зәкiрұлы,
сотының төрағасы        осы соттың судьясы болып
тағайындалуына байланысты
Қостанай облысы бойынша:
Арқалық қалалық       - Петухова Людмила Николаевна,
сотының судьясы         Қостанай облыстық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Жетiғара қалалық      - Гончарова Людмила Николаевна,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Жiтiқара аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Меңдiқара аудандық    - Дель Александр Александрович,
сотының судьясы         Қазақстан Республикасынан тыс
жерге кетуiне байланысты өз
тiлегi бойынша
Октябрь аудандық      - Айбасов Серiк Едiлбекұлы,
сотының судьясы         соттың таратылуына және
Қарасу аудандық сотының
төрағасы болып тағайындалуына
байланысты
Қызылорда облысы бойынша:
Байқоңыр қалалық      - Дүйсенбаев Қаhарман Базарбекұлы,
сотының судьялары       Қызылорда облыстық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
- Жұмағұлов Асылбек Файзрахманұлы,
Қызылорда облыстық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Сырдария аудандық     - Адыранов Қайрат Төлепбергенұлы,
сотының судьясы         Қызылорда облыстық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Павлодар облысы бойынша:
Аусу аудандық         - Елюшкин Владимир Анатольевич,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Ақсу қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Успенка аудандық      - Нұржаубаев Зейнолла Семейбайұлы,
сотының судьясы         осы соттың төрағасы болып
тағайындалуына байланысты
Екiбастұз аудандық    - Қазықанова Тұрсын Бәкiрқызы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Екiбастұз қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Солтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Арықбалық аудандық    - Құрманалиев Сәлiмжан Қуанышбайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Айыртау аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Уәлиханов аудандық    - Мағжанов Игiлiк Мағжанұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Зерендi аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Келлер аудандық       - Қасымов Темiрхан Балтайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Тайынша аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Көкшетау аудандық     - Жақыпов Шәрiп Жұмадiлұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Көкшетау қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Ленинград аудандық    - Ғибадiлов Мейрам Мырзахметұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Щучье аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Рузаев аудандық       - Водянова Наталья Николаевна,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Щучье аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Соколов аудандық      - Алецкая Светлана Георгиевна,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Петропавл қалалық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Чистополь аудандық    - Кенженов Болат Қатбайұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Целинный аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Чкалов аудандық       - Рамазанов Мүбәрак Нұрмашұлы,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Тайынша аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Оңтүстiк Қазақстан облысы бойынша:
Асықата аудандық      - Нақова Ұлтуар,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Мақтаарал аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Жетiсай аудандық      - Ертаев Мырзақұл,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Мақтаарал аудандық сотының
төрағасы болып тағайындалуына
байланысты
Келес аудандық        - Қалықұлов Өмiртай,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Сарыағаш аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Мақтаарал аудандық    - Рахметов Аманжол,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және жаңадан
құрылған Мақтаарал аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Түркiстен аудандық    - Қалиев Серiк,
сотының төрағасы        соттың таратылуына және
Түркiстан аудандық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
Шымкент қалалық       - Назарбекова Шарипахала Полатқызы,
сотының судьялары       соттың таратылуына және Оңтүстiк
Қазақстан облыстық сотының
судьясы болып тағайындалуына
байланысты
- Әмiрбеков Момбек Сейiтжаппарұлы,
соттың таратылуына және осы соттың
Абай сот учаскесiнiң аға судьясы
болып тағайындалуына байланысты
- Елшiбаев Ақылбек Құлышұлы,
осы соттың Еңбекшi сот учаскесiнiң
аға судьясы болып тағайындалуына
байланысты

2. Освободить от должностей:
по Акмолинской области:
председателя Селетинского
районного суда                  - Кияшеву Сауле Карибжановну в
связи с упразднением суда и
назначением судьей
Шортандинского районного суда
по городу Алматы:
судью Алатауского            - Есбергенова Улана Сагынышевича в
районного суда                 связи с назначением на другую
должность в государственный орган
судей Алмалинского           - Ноздрина Валерия Владимировича в
районного суда                 связи с назначением судьей
Алматинского городского суда
- Дауткулова Тайгельды Жабыкбаевича
в связи с назначением старшим судьей Центрального судебного участка этого же суда
судью Ауэзовского            - Бахтыгизова Рысхана Жолдыбаевича
районного суда                 в связи с назначением старшим
судьей Аксайского судебного
участка этого же суда
судью Бостандыкского         - Майшибаева Ису Нусуповича в связи
районного суда                 с назначением старшим судьей
Алатауского судебного участка
этого же суда
судью Жетысуского            - Жунусова Кобегена Турлыбековича в
районного суда                 связи с назначением старшим судьей
Московского судебного участка
этого же суда
судью военного суда          - Барышникова Игоря Владимировича
Алматинского гарнизона         по собственному желанию в связи
с выездом за пределы Республики
Казахстан
по Алматинской области:
председателя Гвардейского    - Сеитова Еркина Кашековича в
районного суда                 связи с упразднением суда и
назначением судьей Кербулакского
районного суда
судью Енбекшиказахского      - Нугманова Серика Пиковича по
районного суда                 собственному желанию в связи с
назначением на другую должность в
государственный орган
председателя Куртинского     - Байгожаева Жангельды
районного суда                 Алтынбековича в связи с
упразднением суда и назначением
судьей Жамбылского районного
суда
председателя                 - Жантасова Серика Кашкиновича
Талдыкорганского               в связи с назначением судьей
городского суда                Каратальского районного суда
председателя Шелекского      - Джумадилова Бекдаира Баджановича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей
Енбекшиказахского районного
суда
по Атырауской области:
председателя Балыкшинского   - Имангалиева Ерболата Тасеменовича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей Атырауского
городского суда
по Восточно-Казахстанской области:
председателя Жарминского     - Мухтарова Самалбека
районного суда                 Бериккалиевича в связи с
назначением судьей
Семипалатинского городского суда
председателя Серебрянского   - Ташенова Батырхана Мукашевича
городского суда                в связи с упразднением суда и
назначением судьей
Зыряновского районного суда
по Жамбылской области:
председателя Каратауского    - Тер-Томасову Галину
городского суда                Александровну в связи с
упразднением суда и назначением
судьей Таласского районного суда
по Западно-Казахстанской области:
председателя Акжаикского     - Гусманова Тлека Адильхановича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей
Теректинского районного суда
по Карагандинской области:
председателя Жездинского     - Бейсембаева Ермека в связи
районного суда                 с упразднением суда и
назначением судьей Улытауского
районного суда
председателя                 - Шапеля Сергея Евгеньевича
Железнодорожного районного     в связи с упразднением суда
суда                           и назначением судьей
Октябрьского районного суда
председателя Казыбекбийского - Борханова Максута Айтбаевича
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Каркаралинского районного
суда
председателя Кировского      - Абилова Мурата Смагуловича
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Октябрьского районного суда
судью этого же суда          - Кордабаева Ергазы Абжановича
в связи с невыполнением
требований, установленных
законодательством о судах
и статусе судей и совершением
порочащего проступка
председателя Ленинского      - Камзабаева Кургана Темиртаевича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей Советского
районного суда
председателя Мичуринского    - Гукк Марию Викторовну в связи
районного суда                 с назначением судьей Абайского
районного суда
председателя Молодежного     - Бачиева Далхата Топаевича в
районного суда                 связи с упразднением суда и
назначением судьей
Осакаровского районного суда
председателя Тельманского    - Баныкину Наталью Владимировну
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначениеми судьей
Бухар-Жырауского районного
суда
председателя Тенгизского     - Токжуманова Галымжана
районного суда                 Баласбаевича в связи с
упразднением суда и
назначением судьей
Нуринского районного суда
председателя Токырауынского  - Кожабаева Омирсерика
районного суда                 Сагындыковича в связи с
упразднением суда и
назначением судьей
Актогайского районного суда
председателя Шетского        - Жексембина Динмухамбета
районного суда                 Закировича в связи с
назначением судьей этого
же суда
по Костанайской области:
судью Аркалыкского           - Петухову Людмилу Николаевну
городского суда                в связи с назначением
судьей Костанайского
областного суда
председателя                 - Гончарову Людмилу Николаевну
Джетыгаринского                в связи с упразднением суда
городского суда                и назначением судьей
Житикаринского районного суда
судью Мендыкаринского        - Деля Александра Александровича
районного суда                 по собственному желанию в
связи с выездом за пределы
Республики Казахстан
судью Октябрьского           - Айбасова Серика Едильбековича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением председателем
Карасуского районного
суда
по Кызылординской области:
судей Байконырского          - Дуйсенбаева Гахармана
городского суда                Базарбековича в связи с
назначением судьей
Кызылординского областного
суда
- Жумагулова Асылбека
Файзрахмановича в связи с назначением судьей Кызылординского областного суда
судью Сырдарьинского         - Адранова Кайрата
районного суда                 Тулепбергеновича в связи
с назначением судьей
Кызылординского областного
суда
по Павлодарской области:
председателя Аксуского       - Елюшкина Владимира
районного суда                 Анатольевича в связи с
упразднением суда и
назначением судьей
Аксуского городского суда
судью Успенского             - Нуржаубаева Зейнуллу
районного суда                 Семейбаевича в связи с
назначением председателем
этого же суда
председателя                 - Казыканову Турсын Бакировну
Экибастузского                 в связи с упразднением
районного суда                 суда и назначением судьей
Экибастузского городского
суда
по Северо-Казахстанской области:
председателя Арыкбалыкского  - Курманалинова Салимжана
районного суда                 Куанышпаевича в связи с
упразднением суда и
назначением судьей Айыртауского
районного суда
председателя Валихановского  - Магжанова Иглика Магжановича
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Зерендинского районного суда
председателя Келлеровского   - Касымова Темирхана Балтаевича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей
Тайыншинского районного суда
председателя Кокшетауского   - Жакупова Шарипа
районного суда                 Жумадильдиновича в связи с
упразднением суда и назначением
судьей Кокшетауского городского
суда
председателя Ленинградского  - Гибадилова Мейрама
районного суда                 Мурзахметовича в связи с
упразднением суда и назначением
судьей Щучинского районного
суда
председателя Рузаевского     - Водянову Наталью Николаевну
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Щучинского районного суда
председателя Соколовского    - Алецкую Светлану Георгиевну
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Петропавловского городского
суда
председателя Чистопольского  - Кенженова Болата Катваевича
районного суда                 в связи с упразднением суда
и назначением судьей
Целинного районного суда
председателя Чкаловского     - Рамазанова Мубарака Нурмашевича
районного суда                 в связи с упразднением суда и
назначением судьей
Тайыншинского районного суда
по Южно-Казахстанской области:
председателя Асыкатинского   - Нахову Ултуар в связи
районного суда                 с упразднением суда и
назначением судьей
Мактааральского районного суда
председателя Жетысайского    - Ертаева Мырзакула в связи с
районного суда                 упразднением суда и назначением
председателем Мактааральского
районного суда
председателя Келесского      - Калыкулова Омиртая в связи
районного суда                 с упразднением суда и
назначением судьей
Сарыагашского районного суда
председателя Мактааральского - Рахметова Аманжола в
районного суда                 связи с упразднением суда
и назначением судьей
вновь образованного
Мактааральского районного
суда
председателя                 - Калиева Серика в связи
Туркестанского районного       с упразднением суда и
суда                           назначением судьей
Туркестанского городского суда
судей Шымкентского           - Назарбекову Шарипахалу
городского суда                Полатовну в связи с
назначением судьей Южно-
Казахстанского областного
суда
Амирбекова Момбека
Сейтжаппаровича в связи с назначением старшим судьей Абайского судебного участка этого же суда
Елшибаева Акылбека
Кулишевича в связи с назначением старшим судьей Енбекшинского судебного участка этого же суда

3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
ПРЕЗИДЕНТ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН