Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң орнынан түсуi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 10 қазан N 3652
Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабының 5-тармағына
сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң орнынан түсуi қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мүшелерi Үкiметтiң жаңа
құрамы бекiтiлгенге дейiн өз мiндеттерiн атқаруды жалғастыра берсiн.
3. Осы Жарлық қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об отставке Правительства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 года N 3652
В соответствии с пунктом 5 статьи 70 Конституции Республики
Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Принять отставку Правительства Республики Казахстан.
2. Членам Правительства Республики Казахстан продолжать исполнение
своих обязанностей до утверждения нового состава Правительства.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан