Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 27 наурыздағы N 3432 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 24 қазандағы N 3717
"Көшiп келу туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 26 маусымдағы Заңының 6-бабына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1992 ж., N 13-14, 314-құжат) сәйкес қаулы етемiн:
"1997 жылға арналған көшiп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 27 наурыздағы N 3432 U973432_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 13, 89-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Жарлықтың қосымшасында:
"Өзбекстан Республикасының" деген бағанның "Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген жолындағы "150" деген сан "135" деген санмен ауыстырылсын;
"Өзбекстан Республикасынан" деген бағанның "Жиыны" деген жолындағы "400" деген сан "385" деген санмен ауыстырылсын;
"Монғолиядан" деген бағаннан кейiн мынадай мазмұндағы бағанмен толықтырылсын: "Сауд Аравиясы Корольдiгiнен";
"Сауд Аравиясы Корольдiгiнен" деген бағандағы "Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген жол "15" деген санмен толықтырылсын;
"Сауд Аравиясы Корольдiгiнен" деген бағандағы "Жиыны" деген жол "15" деген санмен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. N 3432
Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 1997 г. N 3717
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. Z923300_ "Об иммиграции" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 314) постановляю:
Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. N 3432 U973432_ "О квоте иммиграции на 1997 год" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 89) следующие изменения и дополнения:
в приложении к Указу:
в строке "Южно-Казахстанская область" графы "Республика
Узбекистан" цифру "150" заменить цифрой "135";
в строке "Итого" графы "Республика Узбекистан" цифру "400"
заменить цифрой "385";
после графы "Монголия" дополнить графой следующего содержания:
"Королевство Саудовская Аравия";
строку "Южно-Казахстанская область" графы "Королевство
Саудовская Аравия" дополнить цифрой "15";
строку "Итого" графы "Королевство Саудовская Аравия" дополнить
цифрой "15".
Президент
Республики Казахстан