"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот Кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1998 жылғы 26 наурыздағы N 3891. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2001.10.15. N 702 Жарлығымен. ~U010702
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 желтоқсандағы Конституциялық заң күшi бар N 2694 U952694_ Жарлығының 50-бабының 3-тармағына сәйкес қаулы етемiн:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сот Кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2894 U962894_ Жарлығының 1-тармағына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) мына сөздер алынып тасталсын:
"Колпаков Константин Анатольевич - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi;
Мостович Александр Эдуардович - Қазақстан Республикасының Парламентi Сенатының депутаты;
Мұхамеджанов Бауыржан Әлiмұлы - Қазақстан Республикасы Президентi
Әкiмшiлiгiнiң Заң және құқықтық сараптама мәселелерi жөнiндегi
бөлiмiнiң меңгерушiсi;
Шуткин Степан Иванович - Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры;
2) мына сөздермен толықтырылсын:
"Ескендiров Қайролла Ғазизұлы - Қазақстан Республикасының
Парламентi Сенатының депутаты;
Мұхамеджанов Бауыржан Әлiмұлы - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрi;
Хитрин Юрий Александрович - Қазақстан Республикасының Бас
Прокуроры";
3) "Семиозер", "Талдықорған" сөздерi тиiсiнше "Әулиекөл",
"Алматы" сөздерiмен алмастырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2894 "Об образовании Высшего Судебного Совета Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 марта 1998 г. N 3891. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 октября 2001 г. N 702 ~U010702
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 3 статьи 50 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, от 20 декабря 1995 года N 2694 U952694_ "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В пункт 1 Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2894 U962894 "Об образовании Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" внести следующие изменения и дополнения:
1) исключить слова:
"Колпаков Константин Анатольевич - Министр юстиции Республики Казахстан;
Мостович Александр Эдуардович - депутат Сената Парламента Республики Казахстан;
Мухамеджанов Бауржан Алимович - заведующий Отделом по вопросам
законодательства и правовой экспертизы Администрации Президента
Республики Казахстан;
Шуткин Степан Иванович - Генеральный Прокурор Республики
Казахстан";
2) дополнить словами:
"Ескендиров Кайрулла Газизович - депутат Сената Парламента
Республики Казахстан;
Мухамеджанов Бауржан Алимович - Министр юстиции Республики
Казахстан;
Хитрин Юрий Александрович - Генеральный Прокурор Республики
Казахстан";
3) слова "Семиозерного", "Талдыкорганской" заменить
соответственно словами "Аулиекольского", "Алматинской".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан