Қазақ ССР Президентiнiң 1991 жылғы 31 тамыздағы N 412 Жарлығының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 9 шiлдедегi N 4005
Қаулы етемiн:
1. Қазақ ССР Президентiнiң "Қазақ КСР-iнде алтын қорын және алмас
қорын жасау туралы" 1991 жылғы 31 тамыздағы N 412 Жарлығының (Қазақ
ССР Жоғарғы Советiнiң Ведомостары, 1991 ж., N 33, 435-құжат) күшi
жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О признании утратившим силу Указа Президента Казахской ССР от 31 августа 1991 г. N 412
Указ Президента Республики Казахстан от 9 июля 1998 года N 4005
П О С Т А Н О В Л Я Ю:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Казахской ССР от 31
августа 1991 года N 412 "О создании золотого запаса и алмазного
фонда в Казахской ССР" (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР,
1991 г. N 33, ст. 435).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан