Қазақстан Республикасы мен Испан Корольдiгi арасындағы мәдениет, бiлiм және ғылым салаларындағы ынтымақтастық туралы келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 1 қыркүйектегi N 4042
Қазақстан Республикасы мен Испан Корольдiгi арасындағы
гуманитарлық саладағы ынтымақтастықты жандандыру мақсатында қаулы
етемiн:
1997 жылдың 27 қазанында Алматы қаласында қол қойылған
Қазақстан Республикасы мен Испан Корольдiгi арасындағы мәдениет,
бiлiм және ғылым салаларындағы ынтымақтастық туралы келiсiм
бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

Об утверждении Соглашения о сотрудничестве в области культуры, образования и науки между Республикой Казахстан и Королевством Испания
Указ Президента Республики Казахстан от 1 сентября 1998 г. № 4042.
В целях активизации сотрудничества между Республикой Казахстан и
Королевством Испания в гуманитарной сфере ПОСТАНОВЛЯЮ:
Утвердить Соглашения о сотрудничестве в области культуры, образования
и науки между Республикой Казахстан и Королевством Испания, подписанное в г.
Алматы 27 октября 1997 года.
Президент
Республики Казахстан