Алматы облысының Қаскелең ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 3 қыркүектегi N 4053
Алматы облысы атқарушы органдарының өтiнiштерi мен жұртшылық
тiлегiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы
Мемлекеттiк ономастика комиссиясының қорытындысының негiзiнде қаулы
етемiн:
Алматы облысының Қаскелең ауданы Қарасай ауданы болып қайта
аталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О переименовании Каскеленского района Алматинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 3 сентября 1998 г № 4053
Учитывая ходатайства исполнительных органов и пожелания общественности
Алматинской области,на основании заключения Государственной ономастической
комиссии при Правительстве Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
Переименовать Каскеленский район Алматинской области в Карасайский район.
Президент
Республики Казахстан