Зейнетақы төлемдерiн алушылардың жекелеген санаттарына арналған зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 21 қазандағы N 4123. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Зейнетақы төлемдерiн алушыларды мемлекеттiк әлеуметтiк кепiлдiктермен қамтамасыз ету және олардың материалдық жағдайын жақсарту мақсатында қаулы етемiн:
1. 1998 жылғы 1 қарашадан бастап жасына байланысты зейнетақы төлемдерiн толық көлемiнде алуға құқығы бар зейнетақы төлемдерiн алушыларға зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi кемiнде 3000 теңге болып, толық емес көлемiнде мөлшерi заңдарда айқындалатын тәртiппен белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi зейнетақыларының белгiленген мөлшерiн 1998 жылғы 1 желтоқсаннан бастап төлеудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О размерах пенсионнных выплат для отдельных категорий получателей
Указ Президента Республики Казахстан от 21 октября 1998 года N 4123. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях обеспечения государственных социальных гарантий
получателям пенсионных выплат и улучшения их материального положения
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. С 1 ноября 1998 года установить размеры пенсионных выплат
получателям, имеющим право на пенсионные выплаты по возрасту в
полном объеме, не менее 3000 тенге, в неполном объеме - в порядке,
определяемом законодательством.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам областей,
гг.Астаны и Алматы обеспечить выплату установленных размеров пенсий
начиная с 1 декабря 1998 года.
Президент
Республики Казахстан