1999 жылға арналған көшіп келу квотасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 3 мамыр N 128
"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және өзінің тарихи отанына оралуға ниет білдірген оралмандардың (репатрианттардың) отбасыларының қоныс аударуын және оларды жайластыруды ұйымдастыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ұсынған 1999 жылға арналған көшіп келу квотасы қосымшаға сәйкес 500 отбасы болып белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі, облыстардың, Астана және
Алматы қалаларының әкімдері өзінің тарихи отанына мемлекеттің қаржылай
қолдауынсыз келе алмайтын қазақ ұлты өкілдерінің ұйымдасқан түрде
қоныс аударуын, сондай-ақ оларды бөлінген жерлерде қарсы алу мен
жайластыруды жүзеге асырсын және осы Жарлықты іске асыру жөнінде өзге
де шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1999 жылғы 3 мамырдағы N 128
Жарлығына қосымша
1999 жылға арналған көшіп келу квотасы
(отбасы)
__________________________________________________________________________
|  Облыстар       |Ауған.|Иран| ҚХР | Мон. |Пәкіс.|Түр.|Тәжік.|Өзбек.|Бар.
|                 |стан  |    |     |ғолия | тан  |кия |стан  |стан  |лығы
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Ақмола           |      | 10 |     |      |      | 50 |      | 20   | 80
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Ақтөбе           |  10  |    |  20 |      |      |    |      | 20   | 50
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Алматы           |      |    |     |      |      |    |      |      |  0
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Атырау           |  10  | 10 |     |      |      |    |      | 10   | 30
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Шығыс Қазақстан  |  10  |    |  20 |      |      |    |      |      | 30
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Жамбыл           |      |    |     |      |  20  |    |      |      | 20
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Батыс Қазақстан  |  10  |    |     |      |      |    |      |      | 10
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Қарағанды        |      |    |     |      |  50  |    |      |      | 50
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Қызылорда        |  10  |    |     |      |      |    |      | 10   | 20
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Қостанай         |      |    |     |  30  |  30  |    |      |      | 60
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Маңғыстау        |  20  | 30 |     |      |      |    |      | 20   | 70
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Павлодар         |      |    |     |  10  |      |    |  10  |      | 20
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Солтүстік        |      |    |     |      |      |    |      |      |
|Қазақстан        |      |    |  20 |  10  |      |    |      |      | 30
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Оңтүстік         |      |    |     |      |      |    |      |      |
|Қазақстан        |      |    |     |      |      |    |  10  | 20   | 30
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Алматы қаласы    |      |    |     |      |      |    |      |      | 0
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Астана қаласы    |      |    |     |      |      |    |      |      | 0
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
|Барлығы:         |  70  | 50 |  60 |  50  | 100  | 50 |  20  | 100  | 500
|_________________|______|____|_____|______|______|____|______|______|_____
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О квоте иммиграции на 1999 год
Указ Президента Республики Казахстан от 3 мая 1999 года № 128
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z970204_ "О миграции населения" и в целях организации переселения и обустройства семей репатриантов (оралман), изъявивших желание возвратиться на свою историческую родину, постановляю:
1. Установить представленную Правительством Республики Казахстан квоту иммиграции на 1999 год в количестве 500 семей, согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам областей, городов
Астаны и Алматы осуществить организованную репатриацию лиц казахской
национальности, которые не могут вернуться на свою историческую
родину без финансовой поддержки государства, а также их прием и
обустройство в местах расселения и принять иные меры по реализации
настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 3 мая 1999 г. № 128
Квота иммиграции на 1999 год
____________________________________________________________________
|   Области   |Афганис|Иран|КНР|Монго|Пакис|Тур|Таджикис|Узбеки|Итого|
|             |тан    |    |   |лия  |тан  |ция|тан     |стан  |     |
|_____________|_______|____|___|_____|_____|___|________|______|_____|
Акмолинская            10                   50            20     80
Актюбинская     10          20                            20     50
Алматинская                                                       0
Атырауская      10     10                                 10     30
Восточно-
Казахстанская   10          20                                   30
Жамбылская                            20                         20
Западно-
Казахстанская   10                                               10
Карагандинская                        50                         50
Кызылординская  10                                        10     20
Костанайская                     30   30                         60
Мангистауская   20     30                                 20     70
Павлодарская                     10               10             20
Северо-
Казахстанская               20   10                              30
Южно-
Казахстанская                                     10      20     30
г. Алматы                                                         0
г. Астана                                                         0
Итого           70     50   60   50    100  50    20      100   500