Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарын реформалау жөніндегі кезекті шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 20 мамыр N 144. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес басқарудың тиімділігін одан әрі арттыру және мемлекеттік органдар жүйесін реформалауды жалғастыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қорғаныс өнеркәсібі жөніндегі комитеттің функцияларын және
мүлкі мен істерін басқару жөніндегі өкілеттіктерін Қазақстан
Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне беру жолымен Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Үкіметтің бұрынғы шығарылған актілерін осы Жарлыққа сәйкес келтірсін:
2) осы Жарлықтан туындайтын өзге де қажетті шараларды қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

Об очередных мерах по реформированию государственных органов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 144. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях дальнейшего повышения эффективности управления и продолжения реформирования системы государственных органов в соответствии с подпунктом
3) статьи 44 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Реорганизовать Министерство обороны Республики Казахстан путем передачи функций и полномочий по управлению имуществом и делами Комитета по оборонной промышленности Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан:
1) привести ранее изданные акты Правительства в соответствие с настоящим Указом;
2) принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан