"Интерфакс" ақпарат агенттігімен өзара іс-қимылдың негізгі принциптері туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 17 тамыз N 190
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының
халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы"
1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679
U952679_
Заң күші бар Жарлығының
16-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы 1996 жылғы 22 қарашада қол қойған
"Интерфакс" ақпарат агенттігімен өзара іс-қимылдың негізгі принциптері
туралы келісім бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Омарбекова А.Т.

Об утверждении Соглашения об основных принципах взаимодействия с информационным агентством "Интерфакс"
Указ Президента Республики Казахстан от 17 августа 1999 г. № 190
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 16 Указа Президента
Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 12 декабря 1995 г. № 2679
U952679_
"О порядке заключения, исполнения и денонсации международных
договоров Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить Соглашение об основных принципах взаимодействия с
информационным агентством "Интерфакс", подписанное Республикой Казахстан
22 ноября 1996 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан