Б.Ә.Мұхаметжановты Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 13 қазан N 238
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасының Әділет
министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқыған:
Қасымбеков Б.А.

О назначении Мухамеджанова Б.А. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 238
Назначить Мухамеджанова Бауржана Алимовича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан