Солтүстік Қазақстан облысының Сергеев ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 14 желтоқсан N 294
Солтүстік Қазақстан облысы атқарушы органдарының өтініштері мен
жұртшылық тілегін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің
жанындағы Мемлекеттік ономастика комиссиясының қорытындысының негізінде
қаулы етемін:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Сергеев ауданы Шал ақын ауданы болып
қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О переименовании Сергеевского района Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 294
Учитывая ходатайства исполнительных органов и пожелания
общественности Северо-Казахстанской области, на основании заключения
Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики
Казахстан постановляю:
1. Переименовать Сергеевский район Северо-Казахстанской области в
район Шал акына.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан