О внесении дополнений в Приказ Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан N 348-П от 2 августа 1999 года
Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 2 февраля 2000 года N 43. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2000 N 1064. Утратил силу - приказом Председателя Агентства таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан, Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Агентства
таможенного контроля РК
от 28 сентября 2004г. N 401
Перечень
приказов Министра государственных доходов
Республики Казахстан, Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных доходов
Республики Казахстан и Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан
...
10. Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 2 февраля 2000 года N 43 "О внесении дополнений в Приказ Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан N 348-П от 2 августа 1999 года" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1064 от 21 февраля 2000) ...".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии со статьей 6 Соглашения Таможенным комитетом Министерства финансов Республики Казахстан и Государственным таможенным комитетом Российской Федерации "Об упрощенном порядке таможенного оформления и контроля товаров и транспортных средств, ввозимых из Российской Федерации на комплекс "Байконур" и вывозимых с комплекса "Байконур" в Российскую Федерацию" приказываю:
1. В Инструкцию V990877_  "Об упрощенном порядке таможенного оформления и контроля товаров и транспортных средств, ввозимых на комплекс "Байконур" из Российской Федерации и вывозимых с комплекса "Байконур" в Российскую Федерацию", утвержденную Приказом Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан N 348-П от 2 августа 1999 года, внести следующие дополнения:

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Кіріс министрлігі Кеден комитетінің 1999 жылғы 2 тамыздағы N 348-Б бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
БҰЙРЫҚ Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитеті 2000 жылғы 2 ақпан N 43. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 21 ақпан өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1064. Күші жойылды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 401 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді----------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн орындау үшiн, кеден ісі саласындағы нормативтiк құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының қосымшаға сәйкес кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының тiзбесi
10. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң 1999 жылғы 2 тамыздағы N 348-б бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының 2000 жылғы 2 ақпандағы N 43 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2000 жылғы 21 ақпанда N 1064 болып тiркелген)...
_________________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кеден комитеті мен Ресей Федерациясының Мемлекеттік кеден комитетінің арасындағы "Байқоңыр" кешеніне Ресей Федерациясынан әкелінетін және "Байқоңыр" кешенінен Ресей Федерациясына әкетілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу мен бақылаудың оңайлатылған тәртібі туралы" Келісімнің 6-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің 1999 жылғы 02 тамыздағы N 348-Б бұйрығымен бекітілген "Байқоңыр" кешеніне Ресей Федерациясынан әкелінетін және "Байқоңыр" кешенінен Ресей Федерациясына әкетілетін тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеу мен бақылаудың оңайлатылған тәртібі туралы" Нұсқаулығына мынадай толықтырулар енгізілсін:

1) абзац первый пункта 7 после слов "ввозятся из Российской Федерации" дополнить словом "иные";
2) абзац второй пункта 7 после слова "ввозимых" дополнить словом "иных".
2. Управлению правового обеспечения (Г.Мухамедиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан Жумабаева Б.Т.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель

1) 7-тармақтың бірінші абзацы "үшінші елдерден шыққан" деген сөздерден кейін "басқа" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 7-тармақтың екінші абзацы "әкелінетін" деген сөзден кейін "басқа" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (Мұхамедиева Г.) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті Төрағасының орынбасары Б.Т. Жұмабаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға