Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө бұйрығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасында Жинақтаушы зейнетақы қорларының өз капиталын қалыптастырудың негізгi талаптары туралы нұсқаулыққа" өзгерiстерiн және толықтыруларын бекiту туралы
БҰЙРЫҚ Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттеу жөніндегі комитеті 2000 жылғы 31 қаңтар N 9-Ө. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 29 ақпан өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1067. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2003 жылғы N 127 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының заңына  сәйкес Жинақтаушы зейнетақы қорларының зейнетақы активтерiнiң өсу қарқыны ұлғайған жағдайларда жинақталған зейнетақы қаражатының сақталуы жөнiндегi шараларды қамтамасыз ету үшiн БҰЙЫРАМЫН:
1. Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө бұйрығымен  бекiтiлген "Қазақстан Республикасында Жинақтаушы
зейнетақы қорларының өз капиталын қалыптастырудың негiзгi талаптары
туралы нұсқаулыққа" берiлген өзгерiстер және толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Заң бөлiмiне (Ю.Н. Лысенко) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде белгiленген тәртiппен тiркелсiн.
Төраға міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы еңбек           Қазақстан Республикасы еңбек
және халықты әлеуметтік               және халықты әлеуметтік қорғау
қорғау министрімен                    министрлігінің Жинақтаушы
КЕЛІСІЛГЕН                         зейнетақы қорларының қызметін
реттеу жөніндегі комитетінің
"____"________________2000ж.           31.01.2000 жылғы N 9-Ө
бұйрығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Ұлттық зейнетақы агенттiгiнiң 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө (мемлекеттiк тiркеуi 17 қыркүйек 1997 ж., N 374), бұйрығымен бекiтiлген, 1998 жылғы 22 мамырдағы N 68-Ө (мемлекеттiк тiркеуi 3 шiлде 1998 ж., N 90), 1998 жылғы 18 желтоқсандағы N 176-Ө (мемлекеттiк тiркеуi 22 қаңтар 1999 жыл N 674) бұйрықтарымен өзгертiлген және толықтырылған және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметiн реттеу жөнiндегi комитетiнiң 1999 жылғы 15 қазандағы N 83-Ө (мемлекеттiк тiркеуi 21 желтоқсан 1999 ж., N 1005) бұйрығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасындағы Жинақтаушы зейнетақы қорларының өз капиталын қалыптастырудың негiзгi талаптары туралы нұсқаулыққа" Өзгерiстер және толықтырулар

Об утверждении изменений и дополнений в "Инструкцию об основных требованиях по формированию собственного капитала накопительных пенсионных фондов в Республике Казахстан", утвержденное приказом Национального пенсионного агентства от 27 августа 1997 года N 2-П
Приказ Комитета по регулированию деятельности накопительных пенсионных фондов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 31 января 2000 г. N 9-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 февраля 2000г. N 1067. Утратил силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 127 (V032316)
В соответствии с Законом  Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" для обеспечения мер по сохранности пенсионных накоплений, в условиях увеличения темпов роста пенсионных активов накопительных пенсионных фондов приказываю:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения в  " Инструкцию  об основных требованиях по формированию собственного капитала накопительных пенсионных фондов в Республике Казахстан", утвержденное приказом Национального пенсионного агентства от 27 августа 1997 года N 2-П.
2. Юридическому отделу (Лысенко Ю.Н.) зарегистрировать настоящий приказ в установленном порядке в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о.Председателя
Утверждено
приказом Комитета по регулированию
деятельности накопительных пенсионных
фондов Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 31 января 2000 г. N 9-П
Изменения и дополнения
в "Инструкцию об основных требованиях по
формированию собственного капитала накопительных
пенсионных фондов в Республике Казахстан",
утвержденную приказом Национального пенсионного
агентства Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан от 27 августа 1997 года
N 2-П (государственная регистрация от 17 сентября
1997 года N 374), измененную и дополненную приказами от
22 мая 1998 года N 68-П (государственная регистрация от
3 июля 1998 года N 90), от 18 декабря 1998 года N 176-П
(государственная регистрация от 22 января 1999 года N 674)
и приказом Комитета по регулированию деятельности
накопительных пенсионных фондов Министерства труда
и социальной защиты населения Республики Казахстан    от 15 октября 1999 года N 83-П, (государственная регистрация
от 21 декабря 1999 года N 1005)

1. 2-бөлiм, 2.3. тармақ, екiншi жаңа жолы. "90 (тоқсан)" деген сан мен сөз "180 (жүз сексен)" дегенмен ауыстырылсын.
2. 2-бөлiм, 2.3. тармақ, үшiншi жаңа жолы. "20 (жиырма)" деген сан мен сөз "50 (елу)" дегенмен ауыстырылсын.
3. 2-бөлiм, 2.3. тармағы "1999 жылдың 31 желтоқсанына дейiн" деген сөздер "2000 жылдың 1 тамызына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
Төраға міндетін атқарушы

1. Раздел 2, пункт 2.3. второй абзац. Цифру и слова "90 (девяносто)" заменить на "180 (сто восемьдесят)".
2. Раздел 2, пункт 2.3. третий абзац. Цифру и слова "20 (двадцать)" заменить на "50 (пятьдесят)".
3. Раздел 2, пункт 2.3. слова "до 31 декабря 1999г." заменить словами "до 1 августа 2000г.".
И.о.Председателя