2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 3 толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 6 наурыз N 98. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 17 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1082. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 6 наурыздағы N 98 (тіркелген N 1082) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 3 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 20 шiлдедегi N 1018 "Қазақстан Республикасының жоғарғы оқу орындарында кадрларды даярлаудың мемлекеттiк бiлiм беру несиесi туралы", 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1644 "Қазақстан Республикасындағы төлем жасамау дағдарысының проблемаларын шешу жөнiндегi шаралар туралы" және 2000 жылғы 10 ақпандағы N 202 "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 55 жылдығын мерекелеудiң бағдарламасы туралы" қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет кiрiстерiнiң сыныптамасында:
"501503 Үкiметаралық келiсiмдер бойынша берiлетiн мемлекеттiк несие үшiн шаруашылық жүргiзушi субъектілерден қаражатты қайтарып алу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"501504 Мемлекеттiк бiлiм беру несиелерi бойынша өтеу";
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:

О внесении дополнений и изменений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 3
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 марта 2000 года N 98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17.03.2000г. за N 1082. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 марта 2000 года N 98 "О внесении дополнений и изменений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 3"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года N 1018 "О государственном образовательном кредитовании подготовки кадров в высших учебных заведениях Республики Казахстан", от 3 ноября 1999 года N 1644 "О мерах по разрешению проблемы кризиса неплатежей в Республике Казахстан" и от 10 февраля 2000 года N 202 "О Программе празднования 55-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения и изменения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "501503 Возврат средств от хозяйствующих субъектов за предоставляемый государственный кредит по межправительственным соглашениям" дополнить строкой следующего содержания:
"501504 Погашение по государственным образовательным кредитам";
в функциональной классификации расходов бюджета:

"1.2.260.28 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердiң белгiленген тәртiппен тiркелген шарттық мiндеттемелерi бойынша кредиторлық берешектi өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.260.30 Қолма-қол емес және клирингтiк есептемелер жүйесiн дамыту";
"8.1.263.49 Түркiстан қаласының 1500 жылдығына мерейтой шараларын өткiзу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8.1.263.51 Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 55 жылдығын мерекелеудi өткiзу";
шығыстардың экономикалық сыныптамасында:
"1.1.150.152 Ғимараттарды және құрылыстарды ұстау және ағымдағы жөндеу
3.5.510.512 Мемлекеттiк кәсiпорындарды несиелендiру
3.5.510.513 Қаржы мекемелерiне несиелендiру
3.5.540.541 Мемлекеттiк емес мекемелердiң акцияларын сатып алу
3.5.540.542 Қаржы мекемелерiнiң акцияларын сатып алу" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"1.1.150.152 Ғимараттарды және құрылыстарды ағымдағы жөндеу
3.5.510.512 Мемлекеттiк кәсiпорындарды несиелендiру
3.5.510.513 Қаржылық ұйымдарды несиелендiру
3.5.540.541 Қаржылық емес ұйымдардың акцияларын сатып алу
3.5.540.542 Қаржылық ұйымдардың акцияларын сатып алу";
"3.5.540.549 Өзге мекемелердiң акцияларын сатып алу" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министрдің
міндетін атқарушы

после строки "1.2.260.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.260.30 Развитие системы безналичных и клиринговых расчетов";
после строки "8.1.263.49 Проведение юбилейных мероприятий к 1500-летию города Туркестан" дополнить строкой следующего содержания:
"8.1.263.51 Проведение празднования 55-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне";
в экономической классификации расходов:
строки:
"1.1.150.152 Содержание и текущий ремонт зданий, помещений и сооружений
3.5.510.512 Кредитование государственным предприятиям
3.5.510.513 Кредитование финансовых учреждений
3.5.540.541 Приобретение акций негосударственных учреждений
3.5.540.542 Приобретение акций финансовых учреждений"
изложить в следующей редакции:
1.1.150.152 Текущий ремонт зданий, помещений и сооружений
3.5.510.512 Кредитование государственных предприятий
3.5.510.513 Кредитование финансовых организаций
3.5.540.541 Приобретение акций нефинансовых организаций
3.5.540.542 Приобретение акций финансовых организаций";
строку "3.5.540.549 Приобретение акций прочих учреждений" исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.О. Министра