2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 8 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 18.04.2000 ж. N 184 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1140. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 18 сәуірдегі N 184 (тіркелген N 1140) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 8 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынандай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"13.9.105.68 Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.105.71 Аймақтардың республикалық маңызы бар шараларға қатысуы";
"12.1.274.39 Елдi мекендер аумағындағы жолдардың жұмыс iстеуiн
қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"12.1.274.46 Қалалық көлiктi дамыту".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 8
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24.05.2000г. за N 1140. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
8. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2000 года N 184 "О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 8"...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "13.9.105.68 Реализация региональных инвестиционных
программ" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.105.71 Участие регионов в мероприятиях республиканского
значения";
после строки "12.1.274.39 Обеспечение функционирования дорог внутри
населенных пунктов" дополнить строкой следующего содержания:
"12.1.274.46 Развитие городского транспорта".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)