ҚР МКМ-нiң 1999 жылғы 21 мамырдағы N 535 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2000 жылғы 25 сәуірдегі N 384 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 14 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1156. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының K010209_ Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
58. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 21 мамырдағы N 535 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң 2000 жылғы 25 сәуiрдегi N 384 V001156_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
"Салық салу мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z990440_ 1999 жылғы 16 шiлдедегi, "Салық салу мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z990485_ 1999 жылғы 22 қарашадағы, "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының заңына өзгерiстер мен толықтыруларды енгiзу туралы" Z990495_ 1999 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңдарының қабылдануымен байланысты
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнiң 1999 жылғы 21 мамырдағы "Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғалар үшiн салық салудың жеңiлдетiлген режимi туралы" V990794_ , "Шаруа фермер қожалықтары мен жер негiзгi өндiрiс құралы болып табылатын ауыл шаруашылық тауар өндiрушiлерге салық салудың жеңiлдетілген режимi туралы" V990799_ нұсқауларды бекiту туралы" N 535 бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
атау мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғалар үшiн салық салудың жеңiлдетiлген режимi туралы" нұсқауды бекiту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғалар үшiн салық салудың жеңiлдетiлген режимi туралы" қосымша нұсқау бекiтiлсiн".";
2-тармақтағы "Нұсқаулар" деген сөз "Нұсқау" деген сөзбен ауыстырылсын;
осы бұйрығымен бекiтiлген "Кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғаларға салық салудың оңайлатылған режимi туралы" Нұсқауда:
1) кіріспеде:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің заң күшi бар Жарлығымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Заңымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" деген сөздерден кейiн "(бұдан әрi - Заң)" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Акцизделетiн өнiмдi шығарумен (оның iшiнде және алыс-берiс негiзiнде), этил спиртiн сақтаумен және сатумен, алкоголь өнiмiн сақтаумен және көтерме сатумен айналысатын жеке кәсiпкерлер салық салудың оңайлатылған режимiне көшiрiлмейдi";
3) 17-тармақта:
үшiншi абзацтағы "10 000" саны "20 000" санына ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "10" саны "20" санына ауыстырылсын;
4) 25-тармақта: үшiншi абзац "патент құнына енгiзiлген салықтардың түрлерi бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
5) 26-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ МГД РК от 21 мая 1999 года N 535
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 384. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2000 года N 1156. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года N 384 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 535"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 16 июля 1999 года Z990440_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", от 22 ноября 1999 года Z990485_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения", от 10 декабря 1999 года Z990495_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 535 V990794_ "Об утверждении Инструкции "Об упрощенном режиме налогообложения для физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью", V990799_ "Об упрощенном режиме налогообложения крестьянских (фермерских) хозяйств и сельскохозяйственных товаропроизводителей, для которых земля является основным средством производства" следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Инструкции "Об упрощенном режиме налогообложения для физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемую Инструкцию "Об упрощенном режиме налогообложения для физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью".";
в пункте 2 слово "Инструкции" заменить словом "Инструкцию";
в Инструкции "Об упрощенном режиме налогообложения для физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью", утвержденной указанным приказом: 1) в преамбуле: слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона," заменить словами "Законом Республики Казахстан"; после слов "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" дополнить словами "(далее - Закон)"; 2) пункт 4 изложить в следующей редакции: "4. Не могут быть переведены на упрощенный режим налогообложения индивидуальные предприниматели, занимающиеся производством подакцизной продукции (в том числе и на давальческой основе), хранением и реализацией этилового спирта, хранением и оптовой реализацией алкогольной продукции"; 3) в пункте 17: в абзаце третьем цифру "10 000" заменить цифрой "20 000"; в абзаце четвертом цифру "10" заменить цифрой "20"; 4) в пункте 25: абзац третий дополнить словами "(по тем видам налогов, которые включены в стоимость патента)"; 5) пункт 26 дополнить абзацем следующего содержания:

"Акцизделетiн өнiмдi сататын (темекi өнiмдерiнен басқа), сондай-ақ Астана, Алматы қалаларында және 100 000 мыңнан астам халқы бар облыстық маңыздағы қалаларда тұрақты үй-жайлардағы бөлшек сауданы iске асыратын кәсiпкерлер қолма-қол ақшалармен жұмыс кезiнде фискалдық жадуалы бар бақылау-кассалық аппараттары және сатып алушы-тұтынушыға бақылау чегiн бере отырып фискалдық карталарды пайдаланумен компьютерлiк жүйелер арқылы операциялар жүргiзуге мiндеттi.";
6) 27-тармақта "төлеу жүргiзедi" деген сөздердің алдында "бензин (авиациялықтан басқа) және дизельдiк отынға акциз" ЖЖМ сату бойынша қызметiн жүзеге асырған жағдайда)." деген сөздермен толықтырылсын.
7) 28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"28. Облыстар және Астана, Алматы қалалары бойынша салық комитеттерi зерттеулер, тексерулер, хронометраж нәтижелерiн және салық органының басқа мәлiметтерiн бөлек пайдаланумен жеке кәсiпкерлiк қызметтiң әрбiр түрiне Патент құнын мөлшерлерiн айқындайды және бекiтедi. Патент құнын айқындау кезiнде орналасқан жерi, қызметтi жүзеге асырудың түрi мен шарты, орналасқан үй-жайдың сапасы және көлемi, қолданылатын жабдықтың өнiмдiлiгi, қызмет көрсетiлетiн орындардың саны және жеке кәсіпкердiң қызметiнің тиiмдiлiгiне әсер ететiн басқа факторлар.";
8) 29-тармақтағы "түрiне, қызмет орнына және басқа көрсеткiштерге байланысты аумақтық салық органы бекiткен кесiмдi жиынтық салық мөлшерi бар кәсiпкерлер" деген сөздер "бекiтiлген Патент құны мөлшерлерiмен" деген сөздермен ауыстырылсын.
9) 30-тармақта:
"салықтық" деген сөз алынып тасталсын;
екінші сөйлем алынып тасталсын;
10) 31-33 тармақтар алып тасталсын;
11) 35-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"35. Патенттiң қолданылу мерзiмi аяқталғанға дейiн кәсiпкерлiк қызметiн тоқтатқан кезде, қызметтi iске асыру шарттарын тоқтата тұрған немесе өзгерткен кезде енгiзiлген кесiмдi салық сомасы қайтаруға және қайта есептеуге жатпайды.";
12) 6-тарау мынадай мазмұндағы 39-1 тармағымен толықтырылсын:
"39-1. Есеп жүргiзу негiзiнде жұмыс iстейтiн кәсiпкерлер әрбiр қызметкер үшiн айлық есептiк көрсеткiштің 60 процентi, сондай-ақ Заңға сәйкес шегерiмге жатпайтын шығыстардан басқа оны алумен байланысты шығыстардың минусымен қосымша айлық кiрiстің 10 процентi мөлшерiнде әлеуметтiк салықты төлейдi.";
13) 40-тармақтағы "1995 жылғы 25 сәуiрдегі N 2235 "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің заң күшi бар Жарлығымен" деген сөздер "Заңымен" деген сөзбен ауыстырылсын;

"Предприниматели, реализующие подакцизную продукцию (за исключением табачных изделий), а также осуществляющие розничную торговлю в стационарно установленных помещениях в городах Астана, Алматы и городах областного значения с населением свыше 100 000 человек, при работе с наличными деньгами обязаны проводить операции через контрольно-кассовые аппараты с фискальной памятью и компьютерные системы с использованием фискальных карт с выдачей контрольного чека покупателю-потребителю.";
6) в пункте 27 после слов "производит уплату" дополнить словами "акциза на бензин (кроме авиационного) и дизельное топливо (в случае осуществления деятельности по реализации ГСМ),";
7) пункт 28 изложить в следующей редакции:
"28. Налоговые комитеты по областям и городам Астана, Алматы определяют и утверждают размеры стоимости Патента на каждый вид индивидуальной предпринимательской деятельности отдельно с использованием результатов обследований, проверок, хронометража и других сведений налогового органа. При определении стоимости Патента должны учитываться месторасположение, вид и условия осуществления деятельности, качество и площадь занимаемого помещения, производительность применяемого оборудования, число обслуживаемых мест и другие факторы, влияющие на эффективность работы индивидуальных предпринимателей.";
8) в пункте 29 слова "Предпринимателя с размером фиксированного суммарного налога, утвержденного территориальным налоговым органом в зависимости от вида, места деятельности и других показателей" заменить словами "с утвержденными размерами стоимости Патента";
9) в пункте 30:
слово "налоговые" исключить;
второе предложение исключить;
10) пункты 31-33 исключить;
11) пункт 35 изложить в следующей редакции:
"35. При прекращении предпринимательской деятельности до истечения срока действия Патента, при временном приостановлении или изменении условий осуществления деятельности внесенная сумма фиксированного суммарного налога возврату и перерасчету не подлежит.";
12) главу 6 дополнить пунктом 39-1 следующего содержания:
"39-1. Предприниматели, работающие на основе ведения учета, уплачивают социальный налог в размере 60 процентов от месячного расчетного показателя за каждого работника, а также дополнительно 10 процентов от месячного дохода за минусом расходов, связанных с его получением, кроме расходов, не подлежащих вычету в соответствии с Законом.";
13) в пункте 40 слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 24 апреля 1995 года N 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" заменить словом "Законом";

14) мынадай мазмұндағы 8-тараумен толықтырылсын:
"8-тарау. Бiр жолғы талондар негiзiнде бюджетпен дүркiн-дүркiн сипаты бар кәсiпкерлiк қызметiндегi жеке тұлғалардың есебi. 44. Кәсiпкерлiк қызметiнде дүркiн-дүркiн сипаты бар жеке тұлғалар (резидент еместердi қоса) салық органдарында мемлекеттiк тiркеусiз Бiр жолғы талондар негiзiндегi қызмет түрлерiнiң тiзбесiне сәйкес (12 қосымша) кәсiпкерлiк қызметiн iске асыра алады. 45. Кәсiпкерлiк қызметiнiң түрлерi бойынша бiр жолғы талон құнын облыстар және Астана, Алматы қалалары бойынша салық комитеттерi белгiлейдi. 46. Бiр жолғы талондар әрбiр күнге берiледi. Төлемшiнiң тiлегi бойынша бiр жолғы талондар ұзақ, бiрақ бiр айдан астам емес мерзiмге берiлуi мүмкiн. Мұның өзiнде, алымды төлеу талонды беру күндерiне барабар жүргiзiледi. 47. Бiр жолғы талон оқшауланбайды, басқа тұлғаларға беруге тыйым салынады. 48. Бiр жолғы талон қатаң есеп беру бланкасы болып табылады (13 қосымша)."; 15) Нұсқаудың 4 қосымшада: "Тұтыну тауарларын өндiру және сату" I-тарауының: рет нөмерi 20ө жолды "өндiрiстiк тауарлар" деген сөздерден кейiн "(этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiруден, этил спиртiн сақтау мен сатудан, алкоголь өнiмiн сақтау мен көтерме сатудан басқа)." деген сөздермен толықтырылсын; "Тұрмыстық қызмет көрсету саласындағы жеке тұлға қызметтi" II-тарау мынадай мазмұндағы рет нөмерлерi 49, 50 жолдармен толықтырылсын: "49. Ваннаны жөндеу бойынша қызмет көрсету." 50. Есік алды және жеке меншік учаскелерді көгалдандыру."; "Қызмет көрсетудiң басқа түрлерi" IY- тарауының: рет нөмерi 15-жол мынадай редакцияда жазылсын: "15. Шыны кесу жөнiнде қызмет көрсету."; рет нөмерi 21-жол мынадай редакцияда жазылсын: "21. Репетиторлық қызмет көрсету."; мынадай мазмұндағы рет нөмерi 39 жолымен толықтырылсын: "39. Әншi құстарды өсiру және сату.". 16) Нұсқаудың 9 қосымшада: 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "3. 2 жол бойынша жиынтық жылдық кiрiске проценттiк қатынастағы шығындар көрсетiледi."; 6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 4 жол бойынша әрбiр қызметкер үшiн айлық есептiк көрсеткiштен (бұдан әрi - АЕК) 49% мөлшерiнде Заңға сәйкес есептелген әлеуметтiк салық сомасы есептеледi. Еңбек қызметiне рұқсат бойынша Қазақстан Республикасына уақытша келген шетел азаматтары мен азаматтығы жоқ тұлғалардың еңбекақы төлеу бөлшегiндегi әлеуметтiк салық әрбiр шетел маманы үшiн - 5 АЕК, әрбiр шетел жұмысшысы үшiн - 10 АЕК мөлшерiнде есептеледi."; 7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "6 жол бойынша Патент құнын айқындау кезiнде көрсетiлген, күтiлетiн салық салынатын кiрiстiң 5 процентi мөлшерiнде есептелген әлеуметтiк салық сомасы көрсетiледi."; 8-тармақтың екiншi абзацындағы "Заңмен" деген сөзден кейiн "Қазақстан Республикасының "1999 жылға Республикалық бюджетi туралы" деген сөздермен толықтырылсын; 10-тармақтағы "Заңы" деген сөз "Жарлығы" деген сөзбен ауыстырылсын; 17) мынадай мазмұндағы 12, 13 қосымшалармен толықтырылсын: Нұсқауға 12 қосымша Бiр жолғы талон негiзiндегi кәсiпкерлiк қызметi түрлерiнiң тiзбесi 1. Қолдан газеттер мен журналдарды сату (тұрақты нүктелерден басқа). 2. Тұқымдарды, сондай-ақ тұрақты нүктелерден басқа отырғызу материалдарын (көшеттер, екпе) сату. 3. Әртүрлi салтанаттардағы тамада мен артистердің қызметтерi. 4. Рыноктар аумағынан тыс жерлерде бақша мәдениеттерiн сату. 5. Көрме-жаппай сату және жәрмеңкелерде халық тұтынатын тауарларды сату. 6. Балық аулау және оны сату. 7. Автомобиль көлiгiн айдап әкелу қызметi. 8. Жеке меншiктегi және жалға алынған тракторлар иелерiнiң жер учаскелерiн өңдеу жөнiнде қызмет көрсетуi. Нұсқауға 13 қосымша ______________ ___________________________бойынша Салық комитетi (облысы) (ауданы, қаласы) Бiр жолғы талон N ____ ___________________________________iске асыруға (қызмет түрi) ___________________________________берiлдi (аты-жөнi) Жеке басын куәландыратын құжат: сериясы________ N _______ СТТН________________________________ Мекен-жайы_______________________________ (жеке тұлғаның тұрғылықты жерi) Қолданылу мерзiмi__________________ ____________________ М.О. _______________________Салық органының басшысы (ауданы, қаласы бойынша) _________________________________________________________ Бiр жолғы талон түбiршегiнің N _____ _____________________________________________iске асыруға (қызмет түрі) _____________________________________________берiлдi (аты-жөнi) СТТН___________________ Қолданылу мерзiмi ______ _______ Барлық_______ күнге Ставка______ Төленген сома___________ (теңге) М.О. _____________________________ Салық органының басшысы". (ауданы, қаласы бойынша) 2. Өндiрiстiк емес төлемдер департаментi (Д.Баймұрзин): 1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiссiн; 2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге жiберсiн. 3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Өндiрiстiк емес төлемдер департаментiнің директоры Д.Қ. Баймұрзинге жүктелсiн. 4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу күнiнен бастап күшiне енедi. Министр Келісілді Қазақстан Республикасының Қаржы министрі 2000 жылғы 17 мамыр Оқығандар: Омарбекова А.Т. Икебаева Ә.Ж.

14) дополнить Главой 8 следующего содержания:
"Глава 8. Расчеты физических лиц, предпринимательская деятельность которых носит периодичный характер, с бюджетом на основе разовых талонов.
44. Физические лица (включая нерезидентов), предпринимательская деятельность которых носит периодичный характер (осуществляется менее одного месяца), могут осуществлять предпринимательскую деятельность, согласно Перечню видов предпринимательской деятельности на основе разовых талонов (Приложение 12), без государственной регистрации в налоговых органах. 45. Стоимость разового талона устанавливается по видам предпринимательской деятельности налоговыми комитетами по областям и городам Астана, Алматы. 46. Разовые талоны выдаются на каждый день. По желанию плательщика разовые талоны могут выдаваться на более длительный срок, но не более одного месяца. При этом уплата сбора производится пропорционально дням выдачи талона. 47. Разовый талон является неотчуждаемым, передача его другим лицам запрещается. 48. Разовый талон является бланком строгой отчетности (Приложение 13)."; 15) в Приложении 4 к Инструкции: в Разделе I "Производство и реализация потребительских товаров": строку, порядковый номер 20, после слов "продовольственных товаров" дополнить словами "(кроме производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранения и реализации этилового спирта, хранения и оптовой реализации алкогольной продукции)."; Раздел II "Деятельность физических лиц в сфере бытового обслуживания" дополнить строками, порядковые номера 49, 50 следующего содержания: "49. Оказание услуг по реставрации ванн. 50. Озеленение дворовых и частных участков."; в Разделе IV "Другие виды деятельности": строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции: "15. Услуги по резке стекла."; строку, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции: "21. Услуги по репетиторству."; дополнить строкой, порядковый номер 39 следующего содержания: "39. Разведение и реализация певчих птиц."; 16) в Приложении 9 к Инструкции: пункт 3 изложить в следующей редакции: "3. По строке 2 отражаются затраты в процентном отношении к совокупному годовому доходу."; пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. По строке 4 отражается сумма социального налога, начисленная в соответствии с Законом в размере 49% от месячного расчетного показателя (далее - МРП) за каждого работника. Социальный налог в части оплаты труда иностранных граждан и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан по разрешению на трудовую деятельность, начисляется в размере 5 МРП - за каждого иностранного специалиста, 10 МРП - за каждого иностранного рабочего."; пункт 7 изложить в следующей редакции: "7. По строке 6 указывается сумма социального налога, исчисленная в размере 5% от предполагаемого облагаемого дохода, заявленного при определении стоимости патента."; в абзаце втором пункта 8 после слова "Законом" дополнить словами "Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год"; в пункте 10 слово "Указа" заменить словом "Закона"; 17) дополнить Приложениями 12, 13 следующего содержания: Приложение 12 к Инструкции Перечень видов предпринимательской деятельности на основе разовых талонов 1. Реализация газет и журналов с рук. 2. Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада), кроме стационарных точек. 3. Услуги тамады и артистов на различных торжествах. 4. Реализация бахчевых культур за пределами рынков. 5. Реализация товаров народного потребления на выставках- распродажах и ярмарках. 6. Отлов рыбы и ее реализация. 7. Услуги по перегону автомобильного транспорта. 8. Оказание владельцами личных и арендованных тракторов услуг по обработке земельных участков. Приложение 13 к Инструкции Налоговый комитет по ____________________ ____________________ (району, городу) (области) Разовый талон N ____ на осуществление ______________________________________________ (вид деятельности) Выдан _________________________________________________________ (Фамилия, имя, отчество) Документ, удостоверяющий личность: серия _________ N __________ РНН _____________________________ Адрес _________________________________________________________ (местожительство физического лица) Срок действия с _____________ по _________________ М.П. Руководитель налогового органа _______________________ (по району, городу) ___________________________________________________________________________ Корешок разового талона N _____ Выдан _________________________________________________________ Ф.И.О. на осуществление ______________________________________________ (вид деятельности) РНН ________________________________ Срок действия______с____по_____ Всего дней _________________ Ставка ____________________ Уплаченная сумма __________________ (тенге) М.П. Руководитель налогового органа ___________________ ". (по району, городу) 2. Департаменту непроизводственных платежей (Баймурзин Д): 1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан; 2) направить настоящий приказ в Министерство юстиции Республики Казахстан на государственную регистрацию. 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Директора Департамента непроизводственных платежей Д. Баймурзина. 4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан. Министр (Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)