2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 16 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 309 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 шілде N 1187 тіркелді
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30
желтоқсандағы N 715
V991058_
"2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік
сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай
бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"7.1 Тұрғын үй шаруашылығы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"7.1.105 Әкімдер аппараты
"7.1.105.73   Азаматтардың жеке санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз
ету".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнений N 16 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 309 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.07.2000 г. за N 1187
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год,
утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "7.1 Жилищное хозяйство" дополнить строками следующего
содержания:
"7.1.105 Аппарат акимов
7.1.105.73 Обеспечение жильем отдельных категорий граждан".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)