Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 14 сәуірдегі 151 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 226 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 шілде N 1190 тіркелді. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 304 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2006 жылғы 16 тамыздағы N 304 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi (Шәженова Д.М.) бiр апта мерзiмде қабылданған шешiм туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне және "Заң" Медиа-корпорация" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiне хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2006 жылғы 16 тамыздағы
N 304 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының
тiзбесi
...
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 14 сәуiрдегi N 151 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 12 мамырдағы N 226 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1190 болып тiркелген)...
--------------------------------
Бұйырамын:
1. Республикалық және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің атқарушы құжаттарды орындау тәртібі туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 14 сәуірдегі 151  бұйрығына  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген республикалық және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің атқарушы құжаттарды орындау тәртібі туралы нұсқаулыққа
2 тармақ келесі мағынадағы редакцияда жазылсын:
"Жөнелтушінің келісімінсіз ақшаны алуға инкассалық өкім, соттардың шешімдері, үкімдері, анықтамалары және қаулыларымен берілген атқару парақтары мен бұйрықтары немесе ақшаны алу туралы соттың бұйрығы негізінде ұсынылады.";
4 тармақтағы "бұдан кейін бюджет қаражаты бойынша не ақылы қызмет көрсетуден алынған қаражат бойынша барлық шығыс операциялары инкассалық өкімнің атқарылуы туралы мәселе шешілгенге дейін тоқтатылады." деген сөздер алынып тасталсын.
5 тармақтағы "3 банктік күн ішінде" деген сөздер "егер нұсқаулардың шарттарымен өзгеше мерзім белгіленбесе ризалық нұсқау күнінен кейінгі операциялық күннен кешіктірмей" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 14 апреля 1999 года N 151
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12.05.2000 г. N 226 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.07.2000 г. за N 1190. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 августа 2006 года N 304
Извлечение
из приказа Министра финансов Республики Казахстан
от 16 августа 2006 года N 304
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр ....
3. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 мая 2000 года N 226 "О внесении изменений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 14 апреля 1999 года N 151" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1190).
....
________________________________________________________________
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 14 апреля 1999 года N 151  V990748_  "Об утверждении Инструкции о порядке исполнения исполнительных документов государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского и местных бюджетов" следующие изменения:
в Инструкцию о порядке исполнения исполнительных документов государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского и местных бюджетов, утвержденную указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Инкассовое распоряжение для изъятия денег без согласия отправителя денег предъявляется на основании исполнительных листов или приказов, выдаваемых по решениям, приговорам, определениям и постановлениям судов или судебного приказа о взыскании денег.";
в пункте 4 слова "после чего все расходные операции по бюджетным средствам либо по средствам, полученным от оказания платных услуг, прекращаются до решения вопроса о исполнении инкассового распоряжения." исключить;
в пункте 5 слова "в течение трех банковских дней" заменить словами "не позднее операционного дня, следующего за днем акцепта указания, если условиями указания не установлен иной срок.";

6 тармақтағы "Барлық мәселелерді Қазынашылық органынан Борышкер хабар алған күннен бастап 14 күнтізбелік күн ішінде бағдарламалардың әкімшісі шешуі тиіс." деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Министр

в пункте 6 слова "Все вопросы должны решаться администраторами программ в течение 14 календарных дней со дня получения Должником уведомления от органа Казначейства." исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр