Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 20 шілде N 331 БұйрықҚазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 21 тамыз N 1228 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 (V053497) бұйрығымен (2006 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады).
Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 V990771_ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауындағы "сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын" деген сөздер "мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру өтеулерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ақылы қызмет көрсетуді сатудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражатты, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидада:
атауындағы "сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын" деген сөздер "мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомалары мен сақтандыру өтеулерін" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "заңдарымен" деген сөз "заңнамалық кесімдермен" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы қызмет көрсетуді сатудан алынатын қаражат алатын бар мемлекеттік мекемелер жыл сайын 2-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ақылы қызмет көрсетулерді сатудан алатын қаражат бойынша кірістер мен шығыстардың жеке сметасын (бұдан әрі - жеке смета) жасайды.
Әрбір мемлекеттік мекеме осы мемлекеттік мекеме дербес есеп жүргізетініне немесе орталықтандырылған бухгалтерия қызмет көрсететіндігіне қарамастан жеке сметаларды жасайды. Орталықтандырылған бухгалтериялар қызмет көрсететін мемлекеттік мекемелердің жеке сметаларын тікелей жасау орталықтандырылған бухгалтерияның қызметкерлеріне жүктеледі.";
11, 12, 13, 14 және 15-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Мемлекеттік мекемелер жасаған жеке сметаларға мемлекет мекемелерінің басшылары қол қояды. Жеке сметаға кірістер бойынша және шығыстардың экономикалық сыныптамасының әрбір ерекшелігі бойынша есептемелер, сондай-ақ түсіндірме жазба қоса берілуі тиіс.
12. Мемлекеттік мекемелер жеке сметаларды бюджет бағдарламасының әкімшісіне бекітуге ұсынады.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2000 года N 331. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21.08.2000 г. за N 1228. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года N 177 "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, а также депозитных сумм государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в заголовке слова "а также депозитных сумм государственных учреждений" заменить словами "депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений";
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, а также депозитных сумм государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в заголовке слова "а также депозитных сумм государственных учреждений" заменить словами "депозитных сумм и страховых возмещений государственных учреждений";
в пункте 1 слово "законодательством" заменить словами "законодательными актами";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Государственные учреждения, получающие средства от реализации платных услуг, ежегодно составляют индивидуальные сметы доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг (далее - индивидуальная смета) по форме согласно приложению 2-1.
Индивидуальные сметы составляются каждым государственным учреждением независимо от того, ведет ли данное государственное учреждение учет самостоятельно или обслуживается централизованной бухгалтерией. Непосредственное составление индивидуальных смет государственных учреждений, обслуживаемых централизованными бухгалтериями, возлагается на работников централизованной бухгалтерии.";
пункты 11, 12, 13, 14 и 15 изложить в следующей редакции:
"11. Составленные государственными учреждениями индивидуальные сметы подписываются руководителями государственных учреждений. К индивидуальной смете должны быть приложены расчеты по доходам и по каждой специфике экономической классификации расходов, а также пояснительная записка.
12. Государственные учреждения индивидуальные сметы представляют на утверждение администратору бюджетной программы.

Бюджет бағдарламасының әкімшісі 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша әрбір бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша 2 данада жиынтық смета жасайды.
Жиынтық смета мемлекеттік мекемелердің жеке сметаларының негізінде жасалады және оған бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы қол қояды. Жеке сметалардың жалпы сомасы ақылы қызмет көрсетудің әрбір түрі және сметаның әрбір көрсеткіші бойынша жиынтық сметаның сомасына тең болуы тиіс.
13. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі жиынтық сметаны жоспарланатын жылдың 1 қаңтарына дейін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет департаментіне немесе жергілікті қаржы органына бекітуге ұсынады.
14. Жиынтық сметаны қарау ұсынылған Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет департаменті және жергілікті қаржы органдары бұл сметаларды ақылы қызмет көрсетуді сатудан алынатын қаражаттың түсім көздерінің заңдылығына да қатысты және сол сияқты кірістерді есептеудің толықтығы мен дұрыстығына, қаражаттың мақсатты бағытталуы, шығыстарды есептеуде үнем режимін қадағалауға да қатысты қарастырады.
15. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ұсынған жиынтық сметаларды тиістілігі бойынша функционалдық басқармалар қарайды және Бюджет департаментіне жетекшілік ететін Қаржы вице-министрі бекітеді.
Жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері ұсынған жиынтық сметаларды тиісті жергілікті қаржы органдарының басшылары бекітеді.
Бекітілген жиынтық сметаның бір данасы жиынтық сметаны бекіткен ұйымда (Қаржы министрлігі немесе жергілікті қаржы органы) қалады, бір данасы бюджеттік бағдарламалардың әкімшісіне беріледі.
Әрбір мемлекеттік мекеменің жеке сметасын бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы 3 данада бекітеді. Мемлекеттік мекеменің жеке сметасын бекітілген жиынтық сметасы болмаған жағдайда бекітуге жол берілмейді.
Бекітілген жеке сметаның бір данасы бюджеттік бағдарламаның әкімшісінде қалады.
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі сметасы бекітілген мемлекеттік мекемеге осы бағдарлама (кіші бағдарлама) бойынша жиынтық сметаның көшірмесімен бірге, бекітілген жеке сметаның 2 данасын береді.
Мемлекеттік мекеме бекітілген жеке сметаның бір данасын өзіне қалдырады, бекітілген жеке сметаның бір данасын Қазынашылықтың аумақтық органына ұсынады.
Қазынашылықтың аумақтық органы бекітілген жеке сметаға сәйкес мемлекеттік мекеменің "Ақылы қызмет көрсетулерден түсетін қаражаттар" және осы шот бойынша операциялар" ағымдағы шотының ашылуын және әрекет ету мерзімінің ұзартылуын жүзеге асырады.";
16-тармақтағы "қаражаттар сметасы" деген сөздер "Қаражат бойынша кірістер мен шығыстар сметасы" деген сөздермен ауыстырылсын;

Администратор бюджетной программы составляет сводную смету по форме, согласно приложению 2 по каждой программе (подпрограмме) в 2-х экземплярах.
Сводная смета составляется на основании индивидуальных смет государственных учреждений и подписывается руководителем администратора бюджетных программ. Общая сумма индивидуальных смет должна быть равна сумме сводной сметы по каждому виду платных услуг и по каждому показателю сметы.
13. Администратор бюджетной программы представляет сводную смету на утверждение в Бюджетный департамент Министерства финансов Республики Казахстан или местный финансовый орган до 1 января планируемого года.
14. Бюджетный департамент Министерства финансов Республики Казахстан и местные финансовые органы, которым представлены на рассмотрение сводные сметы, рассматривают эти сметы как в отношении законности источников поступления средств, получаемых от реализации платных услуг, так и в отношении полноты и правильности исчисления доходов, целевого направления средств, соблюдения режима экономии в исчислении расходов.
15. Представленные администраторами республиканских бюджетных программ сводные сметы рассматриваются по принадлежности функциональными управлениями и утверждаются вице-Министром финансов, курирующим Бюджетный департамент.
Представленные администраторами местных бюджетных программ сводные сметы утверждаются руководителями соответствующих местных финансовых органов.
Один экземпляр утвержденной сводной сметы остается в организации, утвердившей сводную смету (Министерство финансов или местный финансовый орган), один экземпляр передается администратору бюджетной программы.
Индивидуальная смета каждого государственного учреждения утверждается руководителем администратора бюджетных программ в 3-х экземплярах. Не допускается утверждение индивидуальной сметы государственного учреждения без наличия утвержденной сводной сметы.
Один экземпляр утвержденной индивидуальной сметы остается у администратора бюджетной программы.
Администратор бюджетной программы передает государственному учреждению, чья смета утверждена, 2 экземпляра утвержденной индивидуальной сметы с копией сводной сметы по данной программе (подпрограмме).
Государственное учреждение один экземпляр утвержденной индивидуальной сметы оставляет у себя, один экземпляр - представляет в территориальный орган Казначейства.
Территориальный орган Казначейства согласно утвержденной индивидуальной смете осуществляет открытие или продление срока действия текущего счета государственного учреждения "Средства от платных услуг" и операции по данному счету.";
в пункте 16 слова "Сметы средств, получаемых" заменить словами "Сметы доходов и расходов по средствам, получаемым";

мынадай мазмұндағы 19-1, 19-2 және 19-3-тармақтармен толықтырылсын:
"19-1. Ақылы қызмет көрсетулер бойынша кірістер мен шығыстардың жылдық сомасы ұлғайған жағдайда, жаңа жеке және жиынтық смета жасалады және белгіленген тәртіппен бекітіледі.
19-2. Жеке немесе жиынтық сметаға ақылы қызмет көрсетулердің әрбір түрі бойынша ерекшеліктер мен тоқсандар арасында жылдық соманың шеңберінде өзгерістер енгізу мынадай тәртіппен жүзеге асырылады:
мемлекеттік мекеме бюджеттік бағдарламалардың әкімшісіне ұсынылып отырған өзгерістер бойынша негіздемелер мен есеп айырысуларды қоса бере отырып, 2-2-қосымшаға сәйкес жеке сметаның өзгеруі туралы анықтаманың жобасын ұсынады;
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі ұсынылып отырған өзгерістер бойынша негіздемелер мен есеп айырысуларды тексереді, 2-2-қосымшаға сәйкес жиынтық сметаның өзгеруі туралы анықтаманы жасайды және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет департаментіне немесе жергілікті қаржы органына ұсынады;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Бюджет департаментінің функционалдық басқармаларын немесе жергілікті қаржы органдары ұсынылған жиынтық сметаның өзгеруі туралы анықтаманы қарайды, енгізіліп отырған өзгерістер бойынша негіздемені және есеп айырысуды тексереді және Бюджет департаментіне жетекшілік ететін Қаржы вице-министріне немесе тиісті жергілікті қаржы органының басшысына ұсынады;
жиынтық сметаның өзгеруі туралы анықтама 2 данада бекітіледі: бір данасы анықтаманы бекіткен ұйымда (Қаржы министрлігі немесе жергілікті қаржы органы) қалады, бір данасы бюджеттік бағдарламаның әкімшісіне беріледі;
жиынтық сметаның өзгеруі туралы бекітілген анықтаманың негізінде бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі мемлекеттік мекеменің жеке сметасының өзгеруі туралы анықтаманы 3 данада бекітеді. Жиынтық сметаның өзгеруі туралы бекітілген анықтамасыз жеке сметаның өзгеруі туралы анықтаманы бекітуге жол берілмейді;
бекітілген анықтаманың бір данасы бюджеттік бағдарламаның әкімшісінде қалады, екі данасын бюджеттік бағдарламаның әкімшісі сметасы бекітілген мемлекеттік мекемеге береді;
мемлекеттік мекеме жеке сметаның өзгеруі туралы бекітілген анықтаманың бір данасын өзінде қалдырады, бір данасын Қазынашылықтың аумақтық органына ұсынады.
19-3. Бекітілген жиынтық сметалар мен жиынтық сметаның өзгеруі туралы анықтамаларды тіркеуді - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет департаменті немесе жергілікті қаржы органдары, ал жеке сметалар мен жеке сметалардың өзгеруі туралы анықтамаларды тіркеуді бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері жүзеге асырады.";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

дополнить пунктами 19-1, 19-2 и 19-3 следующего содержания:
"19-1. В случае увеличения годовой суммы доходов и расходов по платным услугам составляется и в установленном порядке утверждается новая индивидуальная и сводная смета.
19-2. Внесение изменений в индивидуальную или сводную смету между спецификами и кварталами в пределах годовой суммы по каждому виду платных услуг осуществляется в следующем порядке:
государственное учреждение представляет администратору бюджетных программ проект справки об изменении индивидуальной сметы согласно приложению 2-2, с приложением обоснований и расчетов по предлагаемым изменениям;
администратор бюджетных программ проверяет обоснования и расчеты по предлагаемым изменениям, составляет справку об изменении сводной сметы согласно приложению 2-2 и представляет в Бюджетный департамент Министерства финансов Республики Казахстан или местный финансовый орган;
функциональные управления Бюджетного департамента Министерства финансов Республики Казахстан или местные финансовые органы рассматривают представленный проект справки об изменении сводной сметы, проверяют обоснование и расчеты по вносимым изменениям и представляют на утверждение вице-Министру финансов, курирующему Бюджетный департамент или руководителю соответствующего местного финансового органа;
справка об изменении сводной сметы утверждается в 2-х экземплярах: один экземпляр остается в организации, утвердившей справку (Министерство финансов или местный финансовый орган), один экземпляр передается администратору бюджетной программы;
на основании утвержденной справки об изменении сводной сметы администратор бюджетных программ утверждает справку об изменении индивидуальной сметы государственного учреждения в 3-х экземплярах. Не допускается утверждение справки об изменении индивидуальной сметы без наличия утвержденной справки об изменении сводной сметы;
один экземпляр утвержденной справки остается у администратора бюджетной программы, два экземпляра администратором бюджетной программы передается государственному учреждению, чья смета утверждена;
государственное учреждение один экземпляр утвержденной справки об изменении индивидуальной сметы оставляет у себя, один экземпляр представляет в территориальный орган Казначейства.
19-3. Регистрация утвержденных сводных смет и справок об изменении сводной сметы осуществляется Бюджетным департаментом Министерства финансов Республики Казахстан или местными финансовыми органами, а регистрация индивидуальных смет и справок об изменении индивидуальных смет - администраторами бюджетных программ";
пункт 20 изложить в следующей редакции:

"20. Мемлекеттік мекемелердің қаражатты бюджеттік шоттардан және заңнамаға сәйкес ашылатын басқа да шоттардан ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан алынатын қаражаттың ағымдағы шотына аударуына тыйым салынады.";
23- тармақтағы "қолданылып жүрген заңдармен" деген сөздер "заңнамалық кесімдермен" деген сөздермен ауыстырылсын.
24-тармақта "нормативті құқықтық" деген сөздер "заңнамалық" деген сөзбен ауыстырылсын.
29-тармақта:
бiрiншi абзац "борышкердiң атынан мемлекеттiк нотариустың атына ақшаларды есептеу үшiн, оларды несие берушiге беру үшiн, пайдасына жарна төленген тұлғаның жазбаша келiсiмiмен депозитке салған тұлғаға немесе сот шешiмi бойынша ақшаны қайтару үшiн, кредиторға беру үшiн және белгiленген уақыты өткен талап етiлмеген ақшаны республикалық бюджетке есептеу үшiн" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы сегiзiншi, тоғызыншы, оныншы, он бiрiншi, он екiншi, он үшiншi және он төртiншi абзацтармен толықтырылсын:
"бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған сотталғандарға және психиатриялық ауруханалардан шыққан пациенттерге ақшасының қалдығын қайтару.
Ақыл-есi кемiс балаларға арналған интернат үйлерiне, психоневрологиялық интернаттарға асырандылардың жеке шотынан ақшаны есептеу үшiн, осы қаражатты асырандылардың жеке мақсаттарына:
азық-түлiк өнiмдерiн қосымша сатып алуға;
қосымша медициналық көмек көрсетуге;
дәрi-дәрмектердi қосымша сатып алуға;
киiм-кешектер, аяқ-киiмдер мен бiрiншi кезектегі қажет заттарды, гигиена жабдықтарын қосымша сатып алуға;
төсек және iш киiмдердi қосымша сатып алуға жұмсау құқығымен депозиттiк шоттар ашылады.";
оныншы абзац "бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздерден кейiн ", жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге" деген сөздермен толықтырылсын;
"екiншi деңгейдегі банктерде" деген сөздерден кейiн "облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнiң шешiмдерi және жергiлiктi қаржы органдарының рұқсаттары негiзiнде екiншi деңгейдегi банктерде" деген сөздермен толықтырылсын;
он бiрiншi абзацтағы "келiсiмi бойынша тиiстi мемлекеттiк мекемелер-бағдарламалардың әкiмшiлерi" деген сөздер алынып тасталсын;
он екiншi абзацтың бiрiншi сөйлемi "Депозиттiк шоттарға" деген сөздерден кейiн "ақшаны есептеу және пайдалану бөлiгінде депозиттiк шоттарды ашуға (әрекет ету мерзiмiн ұзартуға) берiлген рұқсаттарға сәйкес" деген сөздермен толықтырылсын;
35-тармақтың екiншi абзацында "салықтық" деген сөзден кейiн "және кедендiк" деген сөздермен толықтырылсын;
Мынадай мазмұндағы 3-1-бөлiммен толықтырылсын:
"3.1. Сақтандыру өтеулерiн есептеуге арналған ағымдағы шот

"20. Запрещается перечисление государственными учреждениями средств с бюджетных счетов и других счетов, открываемых в соответствии с законодательством, на текущий счет средств, получаемых от реализации платных услуг.";
в пункте 23 слова "действующим законодательством" заменить словами "законодательными актами";
в пункте 24 слова "нормативный правовой" заменить словом "законодательный";
в пункте 29:
абзац первый дополнить словами ", и для зачисления денег от должника на имя государственного нотариуса, для передачи их кредитору, для возврата денег лицу, внесшему их на депозит с письменного согласия лица, в пользу которого сделан взнос, или по решению суда и для зачисления невостребованных, по истечению установленного срока хранения, денег в республиканский бюджет по решению суда";
дополнить абзацами восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым и четырнадцатым следующего содержания:
"возврат остатка денег осужденным, освобождаемым из мест лишения свободы, и пациентам, выписываемым из психиатрической больницы.
Домам-интернатам для умственно-отсталых детей, психоневрологическим интернатам открываются депозитные счета для зачисления денег с лицевых счетов опекаемых, с правом расходования этих средств на личные цели опекаемых:
дополнительное приобретение продуктов питания;
дополнительное оказание медицинской помощи;
дополнительное приобретение лекарственных средств;
дополнительное приобретение одежды, обуви и предметов первой необходимости, средств гигиены;
дополнительное приобретение постельного и нательного белья.";
абзац десятый дополнить словами ", государственным учреждениям, финансируемым из местных бюджетов, в банках второго уровня на основании решения акимов областей, городов Астаны и Алматы и разрешения местных финансовых органов.";
в абзаце одиннадцатом слова "соответствующими государственными учреждениями-администраторами программ по согласованию с" исключить;
первое предложение абзаца двенадцатого дополнить словами "в соответствии с разрешениями на открытие (продление срока действия) депозитных счетов в части зачисления и использования денег";
во втором абзаце пункта 35 после слов "налоговой" дополнить словами "и таможенной";
дополнить главой 3-1 следующего содержания:
"3-1 Текущий счет для зачисления страхового возмещения

35-1. "Автокөлiк құралдары иелерiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгін мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қазандағы N 1319 қаулысына сәйкес жол-көлiк оқиғасы үшiншi адамның мүлкiн зақымдау немесе жоюға әкеп соққан жағдайда сақтандырушы сақтандыру өтеулерiн төлейдi.
Үшiншi адам мемлекеттiк мекеме болған жағдайда сақтандыру өтеулерiн ұлттық валютада есептеу үшiн аталған мемлекеттiк мекемеге ағымдағы шот ашылады.
35-2. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге сақтандыру өтеулерiн есептеуге арналған ағымдағы шот Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылықтың аумақтық органдары берген рұқсат негiзiнде, жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге тиiстi жергiлiктi қаржы органының рұқсаты негізінде. Аумақтық Қазынашылық органдарында осы Қағиданың 6-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ашылады.
35-3. Ағымдағы шоттың ашылуына рұқсат шот ашу туралы мемлекеттік мекеме өтінішінің және сақтандырушының жауапкершілігін анықтаған сот шешімі үшінші тұлғаның (мемлекеттік мекеменің) сақтандырушының сақтанушының алдын-ала келісімімен өзінің жауапкершілігін мойындауды және төлеу туралы мәселені шешу үшін барлық қажетті құжаттарды алуы (кінәлі тұлғаның, жәбірленушінің арыздары, МАИ органдарынан алынған құжаттардың толық бумасы) негізінде беріледі.
35-4. Ағымдағы шотқа түскен қаражаттар зақымданған мүлікті қайта қалпына келтіруге, жекелеген тораптарды, бөлшектерді, зақымданған мүліктің заттарын жөндеуге, сондай-ақ мүлік толық апатқа ұшыраған жағдайда жаңа мүлік сатып алуға жұмсалады.
35-5. Мемлекеттік мекеме мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік есебін жасау бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің нормативтік құқықтық кесімдерінде анықталған осы ереженің 7-қосымшасына сәйкес оның ағымдағы шотына түскен сақтандыру сомаларын пайдалану жөніндегі есеп жасайды.
35-6. Сақтандыру өтеулерін есептеуге арналған ағымдағы шотқа түсетін қаражаттардың мақсатты пайдаланылуына мемлекеттік мекеменің басшысы жауап береді.
35-7. Ағымдағы шоттың пайдаланылмаған қаражатының қалдығы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша тиісті бюджеттің кірісіне аударуға жатады.
Егер қаражат ағымдағы шотқа 20 желтоқсаннан кейін түссе, онда ағымдағы шоттың қаражатын пайдалану құқығы бір ай мерзімге ұзартылады.";
Көрсетілген Қағиданың 1 және 2-қосымшалары 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес 2-1, 2-2 және 6-қосымшалармен толықтырылсын.

35-1. Согласно Положению об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 года N 1319 "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев автотранспортных средств" страховщик выплачивает страховое возмещение в случае, когда дорожно-транспортное происшествие привело к повреждению или уничтожению имущества третьих лиц.
В случае, когда третьим лицом является государственное учреждение, данному государственному учреждению открывается текущий счет для зачисления страхового возмещения в национальной валюте.
35-2. Государственным учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета, текущий счет для зачисления страхового возмещения открывается на основании разрешения, выдаваемого территориальным органом Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, государственным учреждениям, финансируемым из местного бюджета - на основании разрешения соответствующего местного финансового органа, в территориальных органах Казначейства по форме, согласно приложению 6.
35-3. Разрешение на открытие текущего счета выдается на основании заявления государственного учреждения об открытии счета и решения суда, установившего ответственность страхователя, или признания самим страхователем с предварительного согласия страховщика ответственности перед третьим лицом (государственным учреждением) и получения всех необходимых документов (заявление от виновного лица, от пострадавшего, полный пакет документов от органов ГАИ) для решения вопроса о выплате.
35-4. Средства, поступившие на текущий счет, расходуются на восстановление поврежденного имущества, ремонт отдельных узлов, деталей, предметов поврежденного имущества, а также на приобретение нового имущества при полной гибели имущества. Смета расходов по страховым суммам не составляется.
35-5. За целевое использование средств, поступивших на текущий счет для зачисления страхового возмещения, ответственность несет руководитель государственного учреждения.
35-6. Остаток неиспользованных средств текущего счета по состоянию на 31 декабря подлежит перечислению в доход соответствующего бюджета.
Если средства на текущий счет поступили после 20 декабря, то право использования средств текущего счета продлевается сроком на один месяц.";
приложения 1 и 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2;
дополнить приложениями 2-1, 2-2 и 6 согласно приложениям 3, 4 и 5.

2. Осы бұйрық ол Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
________ N __________
бұйрығына
N 1 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртібі туралы қағидаға
1-қосымша
Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік
мекемелердің ақылы қызмет көрсетулерінің тізбесі
___________________________________________________________________________
Бюджет түрі            |   |             |              |             |Бұй.
|Функционалдық топ   |   |Ақылы қызмет |  Пайдалану   |  Негіздеме  |рық.
| |Ішкі функциясы    |   |көрсетулердің|  бағыттары   |             |тың
| | |Мем. мекеме-бағ.|   |    атауы    |              |             |нө.
| | |дар. әкімшілері |   |             |              |             |мірі
| | |   |Бағдарлама  |   |             |              |             |мен
| | |   |     |Кіші  |   |             |              |             |күні
| | |   |     |бағда.|   |             |              |             |
| | |   |     |рлама |Ақылы қызмет көрсетулердің коды |             |
---------------------------------------------------------------------------
1|2|3| 4 |  5  |  6   | 7 |      8      |       9      |      10     | 11
---------------------------------------------------------------------------
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  1 |Ақылы үйірме.|Үйірме басшы.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |лерден түсе. |ларының еңбе.|білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |тін түсімдер |гіне ақы тө. |лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |             |леуге, осы   |білім беру    |
| | |613|     |31,30 |    |             |үйірмелерді  |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |             |ұйымдастыруға|сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |             |байланысты   |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |             |жұмсалған    |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |басқа да шы. |22 қыркүйекте.|
ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|    |             |ғыстарды жа. |гі N 1438 қау.|
| | |   |     |33,34,|    |             |буға         |лысы, "Мемле. |
| | |   |     |35    |    |             |             |кеттік білім  |
|4|3|263|31   |31    |    |             |             |мекемелерінің |
| | |   |     |      |    |             |             |қаржылық, ва. |
| | |   |     |      |    |             |             |люталық түсім.|
| | |   |     |      |    |             |             |дерді пайдала.|
| | |   |     |      |    |             |             |нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |             |             |бін бекіту    |
| | |   |     |      |    |             |             |туралы" ҚРҮ   |
| | |   |     |      |    |             |             |1999 жылғы 22 |
| | |   |     |      |    |             |             |қыркүйектегі  |
| | |   |     |      |    |             |             |N 1444 қаулысы|

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра
Приложение 1
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177
Приложение N 1
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств,
получаемых от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной помощи,
депозитных сумм и страховых возмещений
государственных учреждений
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
___________________________________________________________________________
Вид бюджета            |Код|             |              |              |Но-
|Функциональн. группа|пл-|Наименование |  Направления |  Обоснование |мер
| |Подфункция        |ат-|платных услуг| использования|              |при
| | |Админ. программа|ных|             |              |              |ка-
| | |   |Программа   |ус-|             |              |              |за
| | |   |     |Подпро|луг|             |              |              | и
| | |   |     |грамма|   |             |              |              |да-
| | |   |     |      |   |             |              |              |та
---------------------------------------------------------------------------
1|2|3| 4 |  5  |  6   | 7 |      8      |       9      |      10      | 11
---------------------------------------------------------------------------
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  1 |Поступления  |На оплату тру|Постановление |
| | |   |     |32,33,|    |от платных   |да руководите|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |34,35,|    |кружков      |лей кружков, |тября 1999 го-|
| | |   |     |36    |    |             |на покрытие  |да N 1438     |
| | |613|     |31,30 |    |             |других расхо-|  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |             |дов, связан- |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |             |ных с органи-|платных образо|
| | |   |     |      |    |             |зацией этих  |вательных ус- |
| | |   |     |      |    |             |кружков      |луг государст-|
МБ|4|2|263|20   |30,32,|    |             |             |венными учреж-|
| | |   |     |33,34,|    |             |             |дениями образо|
| | |   |     |35    |    |             |             |вания".       |
|4|3|263|31   |31    |    |             |             |Постановление |
| | |   |     |      |    |             |             |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |             |             |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |             |             |да N 1441     |
| | |   |     |      |    |             |             |  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |             |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |             |Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |             |             |зования госу- |
| | |   |     |      |    |             |             |дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями  |

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  3 |Жоғары база. |Оқу процесін.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |лық оқу жос. |де жұмыс іс. |білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |парын оқығаны|тейтін қыз.  |лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |үшін төлем.  |меткерлердің |білім беру    |
| | |613|     |30,31 |    |дердің түсім.|еңбегіне ақы |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |дері         |төлеуге, үс. |сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |             |темеақы, қо. |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |             |сымшаақы,    |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |сыйлықақы мен|22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |             |басқа да ын. |гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |             |таландыру си.|лысы, "Мемле. |
| | |   |     |      |    |             |паттағы тө.  |кеттік білім  |
| | |   |     |      |    |             |лемдерді бел.|мекемелерінің |
| | |   |     |      |    |             |гілеу, оқушы.|қаржылық, ма. |
| | |   |     |      |    |             |ларды және   |териалдық және|
| | |   |     |      |    |             |жекелеген    |валюталық пай.|
| | |   |     |      |    |             |әлеуметтік   |далануының    |
| | |   |     |      |    |             |қорғалған    |тәртібін бекі.|
| | |   |     |      |    |             |оқушыларға   |ту туралы" ҚРҮ|
| | |   |     |      |    |             |көмек, оқу   |1999 жылғы 22 |
| | |   |     |      |    |             |шығындары,   |қыркүйектегі  |
| | |   |     |      |    |             |құрал-сайман.|N 1441 қаулысы|
| | |   |     |      |    |             |дар, жабдық. |              |
| | |   |     |      |    |             |тар (оның    |              |
ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|    |             |ішінде жұмсақ|              |
| | |   |     |33,34,|    |             |) және киім- |              |
| | |   |     |35    |    |             |кешектер са. |              |
| | |   |     |      |    |             |тып-алу, та. |              |
| | |   |     |      |    |             |мақтану, ша. |              |
ЖБ|4|3|263|31   |30,31 |    |             |руашылық шы. |              |
| | |   |     |      |    |             |ғыстар (жылу.|              |
| | |   |     |      |    |             |ға, электр   |              |
| | |   |     |      |    |             |энергиясына, |              |
| | |   |     |      |    |             |сумен жабдық.|              |
| | |   |     |      |    |             |тауға және   |              |
| | |   |     |      |    |             |басқа да ком.|              |
| | |   |     |      |    |             |муналдық шы. |              |
| | |   |     |      |    |             |ғыстарға ақы |              |
ЖБ|4|2|263|35   |31 (  |    |             |төлеу, ағым. |              |
| | |   |     |егер  |    |             |дағы шаруашы.|              |
| | |   |     |бұл   |    |             |лық мақсаттар|              |
| | |   |     |бағ.  |    |             |үшін заттар  |              |
| | |   |     |дарла.|    |             |мен материал.|              |
| | |   |     |ма    |    |             |дар сатып    |              |
| | |   |     |бойын.|    |             |алу, үйге    |              |
| | |   |     |ша    |    |             |қызмет көрсе.|              |
| | |   |     |қаржы.|    |             |туге ақы тө. |              |
| | |   |     |ланды.|    |             |леу, көлік   |              |
| | |   |     |ру ны.|    |             |қызметіне ақы|              |
| | |   |     |саны  |    |             |төлеу)       |              |
| | |   |     |анық. |    |             |             |              |
| | |   |     |талса |    |             |             |              |
| | |   |     |"ұстау|    |             |             |              |
| | |   |     |")    |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  3 |Поступление  |На оплату тру|Постановление |
| | |   |     |32,33,|    |платы за обу-|да работни-  |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |34,35,|    |чение сверх  |ков, занятых |тября 1999 го-|
| | |   |     |36    |    |базового учеб|в процессе   |да N 1438     |
| | |613|     |30,31 |    |ного плана   |обучения, ус-|  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |             |тановление   |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |             |надбавок, доп|платных образо|
| | |   |     |      |    |             |лат, премий и|вательных ус- |
| | |   |     |      |    |             |других выплат|луг государст-|
| | |   |     |      |    |             |стимулирующе-|венными учреж-|
| | |   |     |      |    |             |го характера,|дениями образо|
| | |   |     |      |    |             |на поощрение |вания".       |
| | |   |     |      |    |             |учащихся и на|Постановление |
| | |   |     |      |    |             |оказание мате|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |             |риальной по- |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |             |мощи отдель- |да N 1441     |
| | |   |     |      |    |             |ным социально|  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |незащищенным |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |слоям учащих-|Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |             |ся, учебные  |зования госу- |
| | |   |     |      |    |             |расходы, при-|дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |обретение    |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |оборудования,|образования   |
| | |   |     |      |    |             |             |финансовых,   |
МБ|4|2|263|20   |30,32,|    |             |инвентаря (в |материальных и|
| | |   |     |33,34,|    |             |том числе мяг|валютных пос- |
| | |   |     |35    |    |             |кого) и обмун|туплений"     |
| | |   |     |      |    |             |дирования, пи|              |
| | |   |     |      |    |             |тание, хозяй-|              |
МБ|4|3|263|31   |30,31 |    |             |ственные рас-|              |
| | |   |     |      |    |             |ходы (оплата |              |
| | |   |     |      |    |             |за отопление,|              |
| | |   |     |      |    |             |электроэнер- |              |
| | |   |     |      |    |             |гию, водоснаб|              |
| | |   |     |      |    |             |жение и дру- |              |
| | |   |     |      |    |             |гие коммуналь|              |
| | |   |     |      |    |             |ные расходы, |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
МБ|8|1|263|35   |31 (ес|    |             |приобретение |              |
| | |   |     |ли по |    |             |предметов и  |              |
| | |   |     |данной|    |             |материалов   |              |
| | |   |     |прог- |    |             |для текущих  |              |
| | |   |     |рамме |    |             |хозяйственных|              |
| | |   |     |форма |    |             |целей, оплата|              |
| | |   |     |финан-|    |             |услуг по об- |              |
| | |   |     |сирова|    |             |служиванию   |              |
| | |   |     |ния оп|    |             |здания, опла-|              |
| | |   |     |реде- |    |             |та транспорт-|              |
| | |   |     |лена  |    |             |ных услуг)   |              |
| | |   |     |"со-  |    |             |             |              |
| | |   |     |держа-|    |             |             |              |
| | |   |     |ние") |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|

ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|  4 |Білім беретін|Двигательдер |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |33,34,|    |мемлекеттік  |мен котельни.|білім мекеме. |
| | |   |     |35    |    |мекемелерінің|лерді пайда. |лерінің ақылы |
| | |   |     |      |    |электр двига.|лану мен жөн.|білім беру    |
| | |   |     |      |    |тельдерді мен|деуге байла. |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |қазандықтары |нысты шығыс. |сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |беретін жылу.|тарға        |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |электр энер. |             |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |гиясын берге.|             |22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |ні үшін ақы  |             |гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |             |             |лысы, "Мемле. |
| | |   |     |      |    |             |             |кеттік білім  |
ЖБ|4|3|263|31   |30    |    |             |             |мекемелерінің |
| | |   |     |      |    |             |             |қаржылық, ма. |
| | |   |     |      |    |             |             |териалдық және|
| | |   |     |      |    |             |             |валюталық пай.|
| | |   |     |      |    |             |             |далануының    |
| | |   |     |      |    |             |             |тәртібін бекі.|
| | |   |     |      |    |             |             |ту туралы" ҚРҮ|
| | |   |     |      |    |             |             |1999 жылғы 22 |
| | |   |     |      |    |             |             |қыркүйектегі  |
| | |   |     |      |    |             |             |N 1441 қаулысы|
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
ЖБ|8|1|263|35   |31 (  |    |             |             |              |
| | |   |     |егер  |    |             |             |              |
| | |   |     |бұл   |    |             |             |              |
| | |   |     |бағ.  |    |             |             |              |
| | |   |     |дарла.|    |             |             |              |
| | |   |     |ма    |    |             |             |              |
| | |   |     |бойын.|    |             |             |              |
| | |   |     |ша    |    |             |             |              |
| | |   |     |қаржы.|    |             |             |              |
| | |   |     |ланды.|    |             |             |              |
| | |   |     |ру ны.|    |             |             |              |
| | |   |     |саны  |    |             |             |              |
| | |   |     |анық. |    |             |             |              |
| | |   |     |талса |    |             |             |              |
| | |   |     |"ұстау|    |             |             |              |
| | |   |     |")    |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|

МБ|4|2|263|20   |30,32,|  4 |Плата за от- |На расходы,  |Постановление |
| | |   |     |33,34,|    |пуск тепло-  |связанные с  |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |35    |    |элекроэнер-  |эксплуатацией|тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |гии, подавае-|и ремонтом   |да N 1438     |
| | |   |     |      |    |мой элекродви|двигателей и |  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |гателями и   |котельных    |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |котельными,  |             |платных образо|
| | |   |     |      |    |принадлежащи-|             |вательных ус- |
| | |   |     |      |    |ми государст-|             |луг государст-|
| | |   |     |      |    |венным учреж-|             |венными учреж-|
| | |   |     |      |    |дениям образо|             |дениями образо|
| | |   |     |      |    |вания        |             |вания".       |
МБ|4|3|263|31   |30    |    |             |             |Постановление |
| | |   |     |      |    |             |             |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |             |             |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |             |             |да N 1441     |
| | |   |     |      |    |             |             |  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |             |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |             |Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |             |             |зования госу- |
| | |   |     |      |    |             |             |дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |             |образования   |
| | |   |     |      |    |             |             |финансовых,   |
| | |   |     |      |    |             |             |материальных и|
| | |   |     |      |    |             |             |валютных пос- |
| | |   |     |      |    |             |             |туплений"     |
МБ|8|1|263|35   |31 (ес|    |             |             |              |
| | |   |     |ли по |    |             |             |              |
| | |   |     |данной|    |             |             |              |
| | |   |     |прог- |    |             |             |              |
| | |   |     |рамме |    |             |             |              |
| | |   |     |форма |    |             |             |              |
| | |   |     |финан-|    |             |             |              |
| | |   |     |сирова|    |             |             |              |
| | |   |     |ния оп|    |             |             |              |
| | |   |     |реде- |    |             |             |              |
| | |   |     |лена  |    |             |             |              |
| | |   |     |"со-  |    |             |             |              |
| | |   |     |держа-|    |             |             |              |
| | |   |     |ние") |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  5 |Мемлекеттік  |Мемлекеттік  |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |білім беру   |білім беру   |білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |мекемелерінің|мекемелерінің|лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |оқу-көмекші  |оқу-көмекші, |білім беру    |
| | |613|     |30,31 |    |және қосалқы |қосалқы шару.|қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |шаруашылықта.|ашылықтарының|сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |рының өндірі.|және оқу-тә. |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |стік қызметі.|жірибе учас. |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |нен түсетін  |келерінің өн.|22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |кірістер;    |дірістік қыз.|гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |мемлекеттік  |метіне байла.|лысы          |
| | |   |     |      |    |білім беру   |нысты, оның  |              |
| | |   |     |      |    |мекемелерінің|ішінде осы   |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |оқу-тәжірибе |қызметте жұ. |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |учаскелерінің|мыс істейтін |лерінің қаржы.|
| | |   |     |      |    |(оның ішінде |қызметкерлер.|лық, материал.|
| | |   |     |      |    |көшет матери.|дің еңбегіне |дық және валю.|
ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|    |алдарының,   |ақы төлеуге, |талық түсім.  |
| | |   |     |33,34,|    |өсімдік шару.|бұл шаруашы. |дерді пайдала.|
| | |   |     |35    |    |ашылығының,  |лықтар тұра. |нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |бақша шаруа. |тын мекеме.  |бін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |шылығының,   |лердің оқу-  |ралы" ҚРҮ 1999|
| | |   |     |      |    |мал шаруашы. |материалдық  |жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |лығының) өні.|базасын ны.  |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |мін сатудан  |ғайтуға, оқу-|1441 қаулысы  |
ЖБ|4|3|263|31   |30,31 |    |алатын кіріс.|тәжірибе уча.|              |
| | |   |     |      |    |тері         |скесіне ар.  |              |
| | |   |     |      |    |             |налған жұмыс.|              |
| | |   |     |      |    |             |тар үшін оқу |              |
| | |   |     |      |    |             |жабдықтары   |              |
| | |   |     |      |    |             |мен құрал-   |              |
ЖБ|8|1|263|35   |31 (  |    |             |саймандар са.|              |
| | |   |     |егер  |    |             |тып алуға,   |              |
| | |   |     |бұл   |    |             |қосалқы ша.  |              |
| | |   |     |бағ.  |    |             |руашылықтар. |              |
| | |   |     |дарла.|    |             |дың құрылысы.|              |
| | |   |     |ма    |    |             |на, мәдени-  |              |
| | |   |     |бойын.|    |             |бұқаралық жә.|              |
| | |   |     |ша    |    |             |не сауықтыру |              |
| | |   |     |қаржы.|    |             |шараларын ұй.|              |
| | |   |     |ланды.|    |             |ымдастыруға  |              |
| | |   |     |ру ны.|    |             |арналған шы. |              |
| | |   |     |саны  |    |             |ғыстарға     |              |
| | |   |     |анық. |    |             |             |              |
| | |   |     |талса |    |             |             |              |
| | |   |     |"ұс.  |    |             |             |              |
| | |   |     |тау") |    |             |             |              |

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  5 |Доходы от про|На затраты,  |Закон Республи|
| | |   |     |32,33,|    |изводственной|связанные с  |ки Казахстан  |
| | |   |     |34,35,|    |деятельности |производствен|"Об образова- |
| | |   |     |36    |    |учебно-вспомо|ной деятель- |нии"   Z990389_   |
| | |613|     |30,31 |    |гательных и  |ностью учеб- |Постановление |
| | |   |     |      |    |подсобных хо-|но-вспомога- |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |зяйств госу- |тельных, под-|тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |дарственных  |собных хо-   |да N 1438     |
| | |   |     |      |    |учреждений   |зяйств и учеб|  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |образования; |но-опытных   |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |доходы, полу-|участков гос-|платных образо|
| | |   |     |      |    |чаемые госу- |учреждений об|вательных ус- |
| | |   |     |      |    |дарственными |разования, в |луг государст-|
| | |   |     |      |    |учреждениями |том числе на |венными учреж-|
| | |   |     |      |    |образования  |оплату труда |дениями образо|
| | |   |     |      |    |от реализации|работников,  |вания".       |
| | |   |     |      |    |продукции    |занятых в    |Постановление |
МБ|4|2|263|20   |30,32,|    |учебно-опыт- |этой деятель-|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |33,34,|    |ных участков |ности, на ук-|тября 1999 го-|
| | |   |     |35    |    |(в т.ч. поса-|репление учеб|да N 1441     |
| | |   |     |      |    |дочного мате-|но-материаль-|  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |риала, продук|ной базы уч- |утверждении   |
| | |   |     |      |    |ции растение-|реждений, при|Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |водства, са- |которых сос- |зования госу- |
| | |   |     |      |    |доводства,   |тоят эти хо- |дарственными  |
МБ|4|3|263|31   |30,31 |    |животноводст-|зяйства, на  |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |ва)          |приобретение |образования   |
| | |   |     |      |    |             |учебного обо-|финансовых,   |
| | |   |     |      |    |             |рудования и  |материальных и|
| | |   |     |      |    |             |инвентаря для|валютных пос- |
| | |   |     |      |    |             |работы на    |туплений"     |
МБ|8|1|263|35   |31 (ес|    |             |учебно-опыт- |              |
| | |   |     |ли по |    |             |ном участке, |              |
| | |   |     |данной|    |             |на организа- |              |
| | |   |     |прог- |    |             |цию культурно|              |
| | |   |     |рамме |    |             |массовых и оз|              |
| | |   |     |форма |    |             |доровительных|              |
| | |   |     |финан-|    |             |мероприятий, |              |
| | |   |     |сирова|    |             |на улучшение |              |
| | |   |     |ния оп|    |             |питания, на  |              |
| | |   |     |реде- |    |             |поощрение    |              |
| | |   |     |лена  |    |             |учащихся, на |              |
| | |   |     |"со-  |    |             |оказание ма- |              |
| | |   |     |держа-|    |             |териальной по|              |
| | |   |     |ние") |    |             |мощи отдель- |              |

ЖБ|6|1|263|33   |30    |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  6 |Оқу-өндіріс. |Оқушыларды   |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |тік шеберха. |тамақтандыру,|білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |наларда, қо. |тұрмыстық жә.|лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |салқы шаруа. |не мәдени    |білім беру    |
| | |613|     |30,31 |    |шылықтарда,  |қамтамасыз   |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |кәсіпорындар |етуді жақсар.|сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |мен басқа да |ту, оқу-өнді.|тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |ұйымдарда да.|рістік шебер.|ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |мыту мен оқы.|ханалар мен  |22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |тудағы тәрби.|қосалқы шару.|гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |ешілердің жұ.|ашылықтарды  |лысы          |
| | |   |     |      |    |мысы үшін    |кеңейту, сон.|              |
| | |   |     |      |    |алынатын мек.|дай-ақ оқушы.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |теп-интернат.|ларды көтер. |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |тардың, арна.|мелеуге және |лерінің қаржы.|
| | |   |     |      |    |улы мектеп.  |жетім бітіру.|лық, материал.|
| | |   |     |      |    |тердің, мүм. |шілер мен    |дық және валю.|
ЖБ|4|2|253|20   |30,32,|    |кіндігі шек. |басқа да ай. |талық түсім.  |
| | |   |     |34,35 |    |теулі бала.  |рықша мұқтаж |дерді пайдала.|
| | |   |     |      |    |ларға арнал. |оқушыларға   |нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |ған мектеп-  |материалдық  |бін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |интернаттар. |көмек көрсе. |ралы" ҚРҮ 1999|
| | |   |     |      |    |дың кірістері|ту, ал арнау.|жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |             |лы мектептер |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |             |бойынша, бұ. |1441 қаулысы  |
| | |   |     |      |    |             |дан басқа,   |              |
| | |   |     |      |    |             |жұмысын орын.|              |
| | |   |     |      |    |             |даған оқушы. |              |
| | |   |     |      |    |             |ларға төлеу  |              |
| | |   |     |      |    |             |жөніндегі    |              |
| | |   |     |      |    |             |шығыстарды   |              |
| | |   |     |      |    |             |жабуға       |              |
ЖБ|6|6|253|30   |      |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|

МБ|6|1|263|33   |30    |    |             |ным социально|              |
| | |   |     |      |    |             |незащищенным |              |
| | |   |     |      |    |             |слоям учащих-|              |
| | |   |     |      |    |             |ся           |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  6 |Доходы школ- |На покрытие  |Закон Республи|
| | |   |     |32,33,|    |интернатов,  |расходов по  |ки Казахстан  |
| | |   |     |34,35,|    |специальных  |улучшению пи-|"Об образова- |
| | |   |     |36    |    |школ, детских|тания, бытово|нии"   Z990389_   |
| | |613|     |30,31 |    |домов, школ- |го и культур-|Постановление |
| | |   |     |      |    |интернатов   |ного обслужи-|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |для детей с  |вания учащих-|тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |ограниченными|ся, на расши-|да N 1438     |
| | |   |     |      |    |возможностями|рение учебно-|  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |в развитии и |производствен|рядке оказания|
| | |   |     |      |    |обучении, по-|ных мастерс- |платных образо|
| | |   |     |      |    |лучаемые за  |ких и подсоб-|вательных ус- |
| | |   |     |      |    |работу воспи-|ных хозяйств,|луг государст-|
| | |   |     |      |    |танников в   |а также на по|венными учреж-|
| | |   |     |      |    |учебно-произ-|ощрение уча- |дениями образо|
| | |   |     |      |    |водственных  |щихся и на   |вания".       |
| | |   |     |      |    |мастерских, в|оказание мате|Постановление |
МБ|4|2|263|20   |30,32,|    |подсобных    |риальной помо|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |34,35 |    |предприятиях |щи выпускни- |тября 1999 го-|
|6|1|263|33   |30    |    |и других орга|кам-сиротам и|да N 1441     |
| | |   |     |      |    |низациях     |другим особо |  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |нуждающимся  |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |школьникам, а|Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |             |по специаль- |зования госу- |
| | |   |     |      |    |             |ным школам,  |дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |кроме этого  |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |на выплату   |образования   |
| | |   |     |      |    |             |учащимся, вы-|финансовых,   |
| | |   |     |      |    |             |полнявшим ра-|материальных и|
| | |   |     |      |    |             |боту         |валютных пос- |
| | |   |     |      |    |             |             |туплений"     |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  7 |Мектептердің |Ұзартылған   |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |ұзартылған   |күн тобындағы|білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |күн тобы мек.|мектептердегі|лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |тептерінде   |және мектеп. |білім беру    |
| | |613|     |30,31 |    |және мектеп. |тер мен мек. |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |тердің ұзар. |теп-интернат.|сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |тылған күн   |тардың ұзар. |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |тобы топтар. |тылған күн   |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |ында және    |топтарындағы |22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |мектеп интер.|оқушыларды   |гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |наттарда ор. |тамақтандыру.|лысы          |
| | |   |     |      |    |наласқан оқу.|ға           |              |
| | |   |     |      |    |шыларды та.  |             |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |мақтандыруға |             |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |ата-аналардан|             |лерінің қаржы.|
| | |   |     |      |    |алынатын қа. |             |лық, материал.|
| | |   |     |      |    |ражат        |             |дық және валю.|
ЖБ|4|2|263|20   |33    |    |             |             |талық түсім.  |
| | |   |     |      |    |             |             |дерді пайдала.|
| | |   |     |      |    |             |             |нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |             |             |бін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |             |             |ралы" ҚРҮ 1999|
| | |   |     |      |    |             |             |жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |             |             |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |             |             |1441 қаулысы  |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  8 |Жедел басқару|Асханаларды  |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |құқығындағы  |ұстау жөнін. |білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |мемлекеттік  |дегі шығыс.  |лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |білім беру   |тарға (жала. |білім беру    |

РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  7 |Средства, по-|На питание   |Закон Республи|
| | |   |     |32,33,|    |лучаемые шко-|учащихся, на-|ки Казахстан  |
| | |   |     |34,35,|    |лами от роди-|ходящихся в  |"Об образова- |
| | |   |     |36    |    |телей на пита|школах с прод|нии"   Z990389_   |
| | |613|     |30,31 |    |ние учащихся,|ленным днем и|Постановление |
| | |   |     |      |    |находящихся в|в группах про|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |школах с прод|дленного дня |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |ленным днем и|школ и школ- |да N 1438     |
| | |   |     |      |    |в группах про|интернатов   |  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |дленного дня |             |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |школ и школ- |             |платных образо|
| | |   |     |      |    |интернатов   |             |вательных ус- |
| | |   |     |      |    |             |             |луг государст-|
| | |   |     |      |    |             |             |венными учреж-|
| | |   |     |      |    |             |             |дениями образо|
| | |   |     |      |    |             |             |вания".       |
| | |   |     |      |    |             |             |Постановление |
МБ|4|2|263|20   |33    |    |             |             |ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |             |             |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |             |             |да N 1441     |
| | |   |     |      |    |             |             |  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |             |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |             |Порядка исполь|
| | |   |     |      |    |             |             |зования госу- |
| | |   |     |      |    |             |             |дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |             |образования   |
| | |   |     |      |    |             |             |финансовых,   |
| | |   |     |      |    |             |             |материальных и|
| | |   |     |      |    |             |             |валютных пос- |
| | |   |     |      |    |             |             |туплений"     |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|8   |Поступление  |На расходы по|Закон Республи|
| | |   |     |32,33,|    |платы учащих-|содержанию   |ки Казахстан  |
| | |   |     |34,35 |    |ся за питание|столовых  (за|  Z990389_   "Об  |
| | |   |     |36    |    |предоставля- |работная пла-|образовании". |

| | |613|     |30,31 |    |мекемелеріне |қы, азық-тү. |қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |жататын асха.|лік жабдықтар|сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |налар берген |(оның ішінде |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |азық-түлік   |жұмсақ) мен  |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |үшін оқушы.  |құрал-сайман.|22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |лардың төлем.|дар сатып    |гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |дерінен түсе.|алу, күрделі |лысы          |
| | |   |     |      |    |тін түсімдер |жөндеу, шару.|              |
| | |   |     |      |    |             |ашылық (жылу.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |             |ға, электр   |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |             |энергиясына, |лерінің қаржы.|
| | |   |     |      |    |             |сумен жабдық.|лық, материал.|
| | |   |     |      |    |             |тауға ақы тө.|дық және валю.|
ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|    |             |леу және бас.|талық түсім.  |
| | |   |     |33,34,|    |             |қа да комму. |дерді пайдала.|
| | |   |     |35    |    |             |налдық шығы. |нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |             |стар, ағымда.|бін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |             |ғы шаруашылық|ралы" ҚРҮ 1999|
| | |   |     |      |    |             |мақсаттар    |жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |             |үшін заттар  |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |             |мен материал.|1441 қаулысы  |
|4|3|263|31   |30    |    |             |дарды сатып  |              |
| | |   |     |      |    |             |алу, ғимарат.|              |
| | |   |     |      |    |             |қа қызмет    |              |
| | |   |     |      |    |             |көрсету жө.  |              |
| | |   |     |      |    |             |ніндегі қыз. |              |
| | |   |     |      |    |             |меттерге ақы |              |
|4|2|255|20   |31 (  |    |             |төлеу, көлік |              |
| | |   |     |егер  |    |             |құралдарының |              |
| | |   |     |бұл   |    |             |қызметтеріне |              |
| | |   |     |бағ.  |    |             |ақы төлеу)   |              |
| | |   |     |дарла.|    |             |және басқа да|              |
| | |   |     |ма    |    |             |шығыстар     |              |
| | |   |     |бойын.|    |             |             |              |
| | |   |     |ша    |    |             |             |              |
| | |   |     |қаржы.|    |             |             |              |
| | |   |     |ланды.|    |             |             |              |
| | |   |     |ру ны.|    |             |             |              |
| | |   |     |саны  |    |             |             |              |
| | |   |     |анық. |    |             |             |              |
| | |   |     |талса |    |             |             |              |
| | |   |     |"ұс.  |    |             |             |              |
| | |   |     |тау") |    |             |             |              |
------------------------------------------------------------------------
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|  9 |Оқушылардың  |Мектеп оқушы.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |32,33,|    |еңбегі үшін  |ларының олар.|білім мекеме. |
| | |   |     |34,35,|    |мемлекеттік  |дың орындаған|лерінің ақылы |
| | |   |     |36    |    |орта білім   |жұмыстары    |білім беру    |
| | |613|     |30,31 |    |беру мекеме. |үшін, сондай-|қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |лері мен ба. |ақ Педагоги. |сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |лалар үйлері.|калық кеңес. |тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |нің кәсіпор. |тің, ата-ана.|ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |ындардан ала.|лар және оқу.|22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |тын қаражаты |шылар комите.|гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |             |тінің шешімі |лысы          |
| | |   |     |      |    |             |бойынша: эк. |              |
| | |   |     |      |    |             |скурсия, мек.|"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |             |теп кештерін |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |             |өткізуге,    |лерінің қаржы.|
| | |   |     |      |    |             |мектептерді  |лық, материал.|
| | |   |     |      |    |             |жөндеу мен   |дық және валю.|
ЖБ|6|1|263|33   |30    |    |             |жабдықтауға, |талық түсім.  |
| | |   |     |      |    |             |мектеп жанын.|дерді пайдала.|
| | |   |     |      |    |             |дағы учаскені|нуының тәрті. |
| | |   |     |      |    |             |дамытуға және|бін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |             |мектеп шебер.|ралы" ҚРҮ 1999|
| | |   |     |      |    |             |ханаларын    |жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |             |жабдықтауға, |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |             |спорт алаңда.|1441 қаулысы  |
| | |   |     |      |    |             |рын салуға,  |              |
| | |   |     |      |    |             |қоғамдық-пай.|              |
| | |   |     |      |    |             |далы еңбекте |              |
| | |   |     |      |    |             |ерекшеленген |              |
| | |   |     |      |    |             |оқушыларды   |              |
| | |   |     |      |    |             |көтермелеуге,|              |
| | |   |     |      |    |             |сауықтыру ша.|              |
| | |   |     |      |    |             |раларына және|              |
| | |   |     |      |    |             |мұқтаж оқушы.|              |
| | |   |     |      |    |             |ларға көмек  |              |
ЖБ|6|1|263|33   |30    |    |             |көрсетуге    |              |
------------------------------------------------------------------------

| | |   |613  |30,31 |    |емое         |та, приобрете|Постановление |
МБ|4|2|263|20   |30,32,|    |столовыми,при|ние продуктов|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |33,34,|    |надлежащими  |питания, при-|тября 1999 го-|
| | |   |     |35    |    |гос.учрежде- |обретение обо|да № 1438     |
|4|3|263|31   |30    |    |ниям образова|рудования, ин|  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |ния на праве |вентаря (в   |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |оперативного |том числе мяг|платных образо|
| | |   |     |      |    |управления   |кого) и обмун|вательных ус- |
|8|1|263|35   |31 (ес|    |             |дирования, ка|луг гос.учреж-|
| | |   |     |ли по |    |             |питальный ре-|дениями образо|
| | |   |     |данной|    |             |монт, хозяйст|вания".       |
| | |   |     |прог- |    |             |венные (опла-|Постановление |
| | |   |     |рамме |    |             |та за отопле-|ПРК от 22.09. |
| | |   |     |форма |    |             |ние, электро-|1999 года №   |
| | |   |     |финан-|    |             |энергию, водо|1441   P991441_   |
| | |   |     |сирова|    |             |снабжение и  |"Об утвержде- |
| | |   |     |ния оп|    |             |другие комму-|нии Порядка ис|
| | |   |     |ределе|    |             |нальные расхо|пользования го|
| | |   |     |на "со|    |             |ды, приобрете|сударственными|
| | |   |     |держа-|    |             |ние предметов|учреждениями  |
| | |   |     |ние") |    |             |и материалов |образования фи|
| | |   |     |      |    |             |для текущих  |нансовых, мате|
| | |   |     |      |    |             |хозяйственных|риальных и ва-|
| | |   |     |      |    |             |целей, оплата|лютных поступ-|
| | |   |     |      |    |             |услуг по обс-|лений"        |
| | |   |     |      |    |             |луживанию зда|              |
| | |   |     |      |    |             |ния, оплата  |              |
| | |   |     |      |    |             |транспортных |              |
| | |   |     |      |    |             |услуг) и дру-|              |
| | |   |     |      |    |             |гие расходы  |              |
------------------------------------------------------------------------
РБ|4|2|225|31 31|30,31,|9   |Средства,полу|На оплату уча|Постановление |
| | |   |     |32,33,|    |чаемые гос.  |щимся школ вы|ПРК от 22.09. |
| | |   |     |34,35,|    |учреждениями |полненных ими|1999 года №   |
| | |   |     |36    |    |среднего обра|работ,а также|1438   P991438_   |
| | |613|     |30,31 |    |зования и дет|по решению пе|"О порядке ока|
| | |   |     |      |    |скими домами |дагогического|зания платных |
| | |   |     |      |    |от предприя- |Совета, роди-|образователь- |
| | |   |     |      |    |тий за работу|тельского и  |ных услуг гос.|
| | |   |     |      |    |учащихся     |ученического |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |комитетов: на|образования". |
| | |   |     |      |    |             |проведение   |Постановление |
| | |   |     |      |    |             |экскурсий,   |ПРК от 22.09. |
| | |   |     |      |    |             |школьных вече|1999 года №   |
| | |   |     |      |    |             |ров, ремонт и|1441   P991441_   |
| | |   |     |      |    |             |оборудование |"Об утвержде- |
| | |   |     |      |    |             |школ, на раз-|нии Порядка ис|
| | |   |     |      |    |             |витие при-   |пользования   |
| | |   |     |      |    |             |школьного уча|гос. учрежде- |
| | |   |     |      |    |             |стка и на обо|ниями образова|
| | |   |     |      |    |             |рудование    |ния финансовых|
| | |   |     |      |    |             |школьных мас-|материальных и|
| | |   |     |      |    |             |терских, на  |валютных посту|
| | |   |     |      |    |             |устройство   |плений"       |
МБ|4|2|263|20   |33    |    |             |спортивных   |              |
| | |   |     |      |    |             |площадок, на |              |
| | |   |     |      |    |             |премирование |              |
| | |   |     |      |    |             |отличившихся |              |
| | |   |     |      |    |             |в общественно|              |
| | |   |     |      |    |             |полезном тру-|              |
| | |   |     |      |    |             |де учащихся, |              |
| | |   |     |      |    |             |на оздорови- |              |
| | |   |     |      |    |             |тельные меро-|              |
| | |   |     |      |    |             |приятия и для|              |
| | |   |     |      |    |             |оказания помо|              |
МБ|6|1|263|33   |30    |    |             |щи нуждающим-|              |
| | |   |     |      |    |             |ся школьникам|              |
------------------------------------------------------------------------

РБ|10|5|218|45  |30,31,|10  |Ерекше қорға.|Табиғи кешен.|"Ерекше қорға.|
|  | |   |    |32,33,|    |латын аумақ. |дерді сақтау |латын табиғи  |
|  | |   |    |34,35,|    |тардың рәміз.|және дамыту, |аумақтар тура.|
|  | |   |    |36,37,|    |дерін пайда. |жануарлар мен|лы" Қазақстан |
|  | |   |    |38,39,|    |ланғаны үшін |өсімдік әле. |Республикасы. |
|  | |   |    |40,41,|    |берілетін    |мін қорғау,  |ның Заңы (28- |
|  | |   |    |42,43 |    |рұқсаттардан |санитарлық   |б., 77-б., 1- |
|  | |   |    |      |    |алынатын қа. |кесуді және  |т., 78-б., 1- |
|  | |   |    |      |    |ражат, заңды |күту кесуле. |т.)           |
|  | |   |    |      |    |және жеке    |рін қоса ал. |              |
|  | |   |    |      |    |тұлғалардың  |ғанда, орман.|              |
|  | |   |    |      |    |ерекше қорға.|дарды қалпына|"Ерекше қорға.|
|  | |   |    |      |    |латын табиғи |келтіру және |латын табиғи  |
|  | |   |    |      |    |аумақтарды   |қорғау шара. |аумақтарды    |
|  | |   |    |      |    |пайдаланғаны |ларын өткізу,|пайдаланғаны  |
|  | |   |    |      |    |үшін төлейтін|аумақты таза.|және олардың  |
|  | |   |    |      |    |ақысы, тәртіп|лау және кө. |көрсететін    |
|  | |   |    |      |    |бұзушылардан |галдандыру,  |қызметтері    |
|  | |   |    |      |    |ерекше қорға.|табиғат қо.  |үшін төлем    |
|  | |   |    |      |    |латын табиғи |рықтарының   |алудың ереже. |
|  | |   |    |      |    |аумақтарда   |қоры объекті.|сін бекіту ту.|
|  | |   |    |      |    |заңнаманы бұ.|лерін қорғау.|ралы" Қазақ.  |
|  | |   |    |      |    |за отырып,   |ға, туристік,|стан Республи.|
|  | |   |    |      |    |олардың мем. |демалыс және |касы Үкіметі. |
|  | |   |    |      |    |лекетке кел. |шектеулі ша. |нің 2000 жылғы|
|  | |   |    |      |    |тірген зала. |руашылық қыз.|10 мамырдағы N|
|  | |   |    |      |    |лының орнын  |метіне байла.|693 қаулысы   |
|  | |   |    |      |    |толтырудан   |нысты инфра. |              |
|  | |   |    |      |    |алынатын қа. |құрылымды да.|              |
|  | |   |    |      |    |ражат, тәркі.|мыту, байла. |              |
|  | |   |    |      |    |ленген көлік.|ныс, көлік   |              |
|  | |   |    |      |    |ті, мемлекет.|құралдарын   |              |
|  | |   |    |      |    |тік табиғат  |және жабдық. |              |
|  | |   |    |      |    |қорығы қорын |тарды, өртке |              |
|  | |   |    |      |    |заңсыз пайда.|қарсы, орман.|              |
|  | |   |    |      |    |ланғаны үшін |ды қорғау жә.|              |
|  | |   |    |      |    |қаруларды,   |не орман да. |              |
|  | |   |    |      |    |заңсыз алын. |қылдарына ар.|              |
|  | |   |    |      |    |ған өнімді   |налған меха. |              |
|  | |   |    |      |    |сатудан алы. |низмдер мен  |              |
|  | |   |    |      |    |натын қаражат|материалдар, |              |
|  | |   |    |      |    |             |тұқымдар мен |              |
|  | |   |    |      |    |             |қалпына кел. |              |
|  | |   |    |      |    |             |тіру жұмыста.|              |
|  | |   |    |      |    |             |рына арналған|              |
|  | |   |    |      |    |             |отырғызу ма. |              |
|  | |   |    |      |    |             |териалдарын  |              |
|  | |   |    |      |    |             |сатып алу,   |              |
|  | |   |    |      |    |             |табиғатты    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қорғау қызме.|              |
|  | |   |    |      |    |             |тіне байла.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |нысты ғима.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |раттарды, құ.|              |
|  | |   |    |      |    |             |рылыстар мен |              |
|  | |   |    |      |    |             |өзге де объ. |              |
|  | |   |    |      |    |             |ектілерді са.|              |
|  | |   |    |      |    |             |лу, қайта құ.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ру және жөн. |              |
|  | |   |    |      |    |             |деу, қорықтар|              |
|  | |   |    |      |    |             |мен парктер. |              |
|  | |   |    |      |    |             |дің қызметін |              |
|  | |   |    |      |    |             |жарнамалау,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |экологиялық  |              |
|  | |   |    |      |    |             |ағарту және  |              |
|  | |   |    |      |    |             |насихаттау,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |теріс эколо. |              |
|  | |   |    |      |    |             |гиялық зар.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |даптардың ал.|              |
|  | |   |    |      |    |             |дын алу және |              |
|  | |   |    |      |    |             |оларды жою,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |табиғат мұра.|              |
|  | |   |    |      |    |             |жайлары мен  |              |
|  | |   |    |      |    |             |көрмелерін   |              |
|  | |   |    |      |    |             |ұйымдастыру  |              |
|  | |   |    |      |    |             |және ұстау   |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ10|5|218|45   |30,31,|10  |Средства, по-|Сохранение и |Закон Республи|
| | |   |     |32,33,|    |лучаемые от  |развитие при-|ки Казахстан  |
| | |   |     |34,35,|    |выдачи разре-|родных комп- |  Z970162_   "Об  |
| | |   |     |36,37,|    |шений за ис- |лексов, охра-|особо охраня- |
| | |   |     |38,39,|    |пользование  |на животного |емых природных|
| | |   |     |40,41,|    |символики осо|и растительно|территориях"  |
| | |   |     |42,43 |    |бо охраняемых|го мира, про-|(ст.28, ст.77 |
| | |   |     |      |    |территорий,  |ведение вос- |п.1, ст.78    |
| | |   |     |      |    |плата за ис- |становитель- |п.1).         |
| | |   |     |      |    |пользование  |ных и защит- |Постановление |
| | |   |     |      |    |особо охраня-|ных мероприя-|ПРК от 10 мая |
| | |   |     |      |    |емых природ- |тий в лесах, |2000 года №693|
| | |   |     |      |    |ных террито- |включая сани-|  P000693_   "Об  |
| | |   |     |      |    |рий юр. и физ|тарные рубки |утверждении   |
| | |   |     |      |    |лицами в науч|и рубки ухода|Правил взима- |
| | |   |     |      |    |ных, культур-|очистка и бла|ния платы за  |
| | |   |     |      |    |но-просвети- |гоустройство |использование |
| | |   |     |      |    |тельных, учеб|территории,  |особо охраня- |
| | |   |     |      |    |ных, туристи-|развитие ин- |емых природных|
| | |   |     |      |    |ческих целях |фраструктуры,|территорий и  |
| | |   |     |      |    |             |связанной с  |оказываемые   |
| | |   |     |      |    |             |охраной объек|ими услуги"   |
| | |   |     |      |    |             |тов природно-|              |
| | |   |     |      |    |             |заповедного  |              |
| | |   |     |      |    |             |фонда, турис-|              |
| | |   |     |      |    |             |тической, рек|              |
| | |   |     |      |    |             |реационной и |              |
| | |   |     |      |    |             |ограниченной |              |
| | |   |     |      |    |             |хоз.деятель- |              |
| | |   |     |      |    |             |ностью, приоб|              |
| | |   |     |      |    |             |ретение      |              |
| | |   |     |      |    |             |средств связи|              |
| | |   |     |      |    |             |транспорта и |              |
| | |   |     |      |    |             |оборудования,|              |
| | |   |     |      |    |             |механизмов и |              |
| | |   |     |      |    |             |материалов   |              |
| | |   |     |      |    |             |противопожар-|              |
| | |   |     |      |    |             |ного, лесоза-|              |
| | |   |     |      |    |             |щитного и ле-|              |
| | |   |     |      |    |             |сокультурного|              |
| | |   |     |      |    |             |назначения,се|              |
| | |   |     |      |    |             |мян и посадоч|              |
| | |   |     |      |    |             |ного материа-|              |
| | |   |     |      |    |             |ла для восста|              |
| | |   |     |      |    |             |новительных  |              |
| | |   |     |      |    |             |работ, строи-|              |
| | |   |     |      |    |             |тельство, ре-|              |
| | |   |     |      |    |             |конструкция и|              |
| | |   |     |      |    |             |ремонт зданий|              |
| | |   |     |      |    |             |сооружений и |              |
| | |   |     |      |    |             |иных объектов|              |
| | |   |     |      |    |             |связанных с  |              |
| | |   |     |      |    |             |природоохран-|              |
| | |   |     |      |    |             |ной деятель- |              |
| | |   |     |      |    |             |ностью, рекла|              |
| | |   |     |      |    |             |мирование дея|              |
| | |   |     |      |    |             |тельностью за|              |
| | |   |     |      |    |             |поведников и |              |
| | |   |     |      |    |             |парков, эколо|              |
| | |   |     |      |    |             |гическое прос|              |
| | |   |     |      |    |             |вещение и про|              |
| | |   |     |      |    |             |паганда, пре-|              |
| | |   |     |      |    |             |дупреждение и|              |
| | |   |     |      |    |             |ликвидация не|              |
| | |   |     |      |    |             |гативных эко-|              |
| | |   |     |      |    |             |логических   |              |
| | |   |     |      |    |             |последствий, |              |
| | |   |     |      |    |             |организация и|              |
| | |   |     |      |    |             |содержание му|              |
| | |   |     |      |    |             |зеев природы |              |
| | |   |     |      |    |             |и выставок   |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ|10|5|218|45  |39,40,|12  |Заңды және   |Табиғи кешен.|"Ерекше қорға.|
|  | |   |    |41,42,|    |жеке тұлға.  |дерді сақтау |латын табиғи  |
|  | |   |    |43    |    |лардың ерекше|және дамыту, |аумақтар тура.|
|  | |   |    |      |    |қорғалатын   |жануарлар мен|лы" Қазақстан |
|  | |   |    |      |    |табиғи аумақ.|өсімдік әле. |Республикасы. |
|  | |   |    |      |    |тарды демалыс|мін қорғау,  |ның Заңы (28- |
|  | |   |    |      |    |және шектеулі|санитарлық   |б., 77-б., 1- |
|  | |   |    |      |    |шаруашылық   |кесуді және  |т., 78-б., 1- |
|  | |   |    |      |    |мақсатында   |күту кесуле. |т.)           |
|  | |   |    |      |    |пайдаланғаны |рін қоса ал. |              |
|  | |   |    |      |    |үшін ақы тө. |ғанда, орман.|              |
|  | |   |    |      |    |леу          |дарды қалпына|"Ерекше қорға.|
|  | |   |    |      |    |             |келтіру және |латын табиғи  |
|  | |   |    |      |    |             |қорғау шара. |аумақтарды    |
|  | |   |    |      |    |             |ларын өткізу,|пайдаланғаны  |
|  | |   |    |      |    |             |аумақты таза.|және олардың  |
|  | |   |    |      |    |             |лау және кө. |көрсететін    |
|  | |   |    |      |    |             |галдандыру,  |қызметтері    |
|  | |   |    |      |    |             |табиғат қо.  |үшін төлем    |
|  | |   |    |      |    |             |рықтарының   |алудың ереже. |
|  | |   |    |      |    |             |қоры объекті.|сін бекіту ту.|
|  | |   |    |      |    |             |лерін қорғау.|ралы" Қазақ.  |
|  | |   |    |      |    |             |ға, туристік,|стан Республи.|
|  | |   |    |      |    |             |демалыс және |касы Үкіметі. |
|  | |   |    |      |    |             |шектеулі ша. |нің 2000 жылғы|
|  | |   |    |      |    |             |руашылық қыз.|10 мамырдағы N|
|  | |   |    |      |    |             |метіне байла.|693 қаулысы   |
|  | |   |    |      |    |             |нысты инфра. |              |
|  | |   |    |      |    |             |құрылымды да.|              |
|  | |   |    |      |    |             |мыту, байла. |              |
|  | |   |    |      |    |             |ныс, көлік   |              |
|  | |   |    |      |    |             |құралдарын   |              |
|  | |   |    |      |    |             |және жабдық. |              |
|  | |   |    |      |    |             |тарды, өртке |              |
|  | |   |    |      |    |             |қарсы, орман.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ды қорғау жә.|              |
|  | |   |    |      |    |             |не орман да. |              |
|  | |   |    |      |    |             |қылдарына ар.|              |
|  | |   |    |      |    |             |налған меха. |              |
|  | |   |    |      |    |             |низмдер мен  |              |
|  | |   |    |      |    |             |материалдар, |              |
|  | |   |    |      |    |             |тұқымдар мен |              |
|  | |   |    |      |    |             |қалпына кел. |              |
|  | |   |    |      |    |             |тіру жұмыста.|              |
|  | |   |    |      |    |             |рына арналған|              |
|  | |   |    |      |    |             |отырғызу ма. |              |
|  | |   |    |      |    |             |териалдарын  |              |
|  | |   |    |      |    |             |сатып алу,   |              |
|  | |   |    |      |    |             |табиғатты    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қорғау қызме.|              |
|  | |   |    |      |    |             |тіне байла.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |нысты ғима.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |раттарды, құ.|              |
|  | |   |    |      |    |             |рылыстар мен |              |
|  | |   |    |      |    |             |өзге де объ. |              |
|  | |   |    |      |    |             |ектілерді са.|              |
|  | |   |    |      |    |             |лу, қайта құ.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ру және жөн. |              |
|  | |   |    |      |    |             |деу, қорықтар|              |
|  | |   |    |      |    |             |мен парктер. |              |
|  | |   |    |      |    |             |дің қызметін |              |
|  | |   |    |      |    |             |жарнамалау,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |экологиялық  |              |
|  | |   |    |      |    |             |ағарту және  |              |
|  | |   |    |      |    |             |насихаттау,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |теріс эколо. |              |
|  | |   |    |      |    |             |гиялық зар.  |              |
|  | |   |    |      |    |             |даптардың ал.|              |
|  | |   |    |      |    |             |дын алу және |              |
|  | |   |    |      |    |             |оларды жою,  |              |
|  | |   |    |      |    |             |табиғат мұра.|              |
|  | |   |    |      |    |             |жайлары мен  |              |
|  | |   |    |      |    |             |көрмелерін   |              |
|  | |   |    |      |    |             |ұйымдастыру  |              |
|  | |   |    |      |    |             |және ұстау   |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ10|5|218|45   |39,40,|12  |Плата за ис- |Сохранение и |Закон Республи|
| | |   |     |41,42,|    |пользование  |развитие при-|ки Казахстан  |
| | |   |     |43    |    |особо охраня-|родных комп- |  Z970162_   "Об  |
| | |   |     |      |    |емых природ- |лексов,охрана|особо охраня- |
| | |   |     |      |    |ных террито- |животного и  |емых природных|
| | |   |     |      |    |рий юр. и физ|растительного|территориях"  |
| | |   |     |      |    |лицами в рек-|мира, проведе|(ст.28, ст.77 |
| | |   |     |      |    |реационных и |ние восстано-|п.1, ст.78    |
| | |   |     |      |    |ограниченных |вительных и  |п.1).         |
| | |   |     |      |    |хоз.целях    |защитных меро|Постановление |
| | |   |     |      |    |             |приятий в ле-|ПРК от 10 мая |
| | |   |     |      |    |             |сах, включая |2000 года №693|
| | |   |     |      |    |             |санитарные   |  P000693_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |рубки и рубки|утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |ухода, очист-|Правил взима- |
| | |   |     |      |    |             |ка и благоуст|ния платы за  |
| | |   |     |      |    |             |ройство тер- |использование |
| | |   |     |      |    |             |ритории, раз-|особо охраня- |
| | |   |     |      |    |             |витие инфра- |емых природных|
| | |   |     |      |    |             |структуры,   |территорий и  |
| | |   |     |      |    |             |связанной с  |оказываемые   |
| | |   |     |      |    |             |охраной объек|ими услуги"   |
| | |   |     |      |    |             |тов природно-|              |
| | |   |     |      |    |             |заповедного  |              |
| | |   |     |      |    |             |фонда, рекреа|              |
| | |   |     |      |    |             |ционной и ог-|              |
| | |   |     |      |    |             |раниченной   |              |
| | |   |     |      |    |             |хоз.деятель- |              |
| | |   |     |      |    |             |ностью,приоб-|              |
| | |   |     |      |    |             |ретение      |              |
| | |   |     |      |    |             |средств связи|              |
| | |   |     |      |    |             |транспорта и |              |
| | |   |     |      |    |             |оборудования,|              |
| | |   |     |      |    |             |механизмов и |              |
| | |   |     |      |    |             |материалов   |              |
| | |   |     |      |    |             |противопожар-|              |
| | |   |     |      |    |             |ного, лесоза-|              |
| | |   |     |      |    |             |щитного и ле-|              |
| | |   |     |      |    |             |сокультурного|              |
| | |   |     |      |    |             |назначения,се|              |
| | |   |     |      |    |             |мян и посадоч|              |
| | |   |     |      |    |             |ного материа-|              |
| | |   |     |      |    |             |ла для восста|              |
| | |   |     |      |    |             |новительных  |              |
| | |   |     |      |    |             |работ,строи- |              |
| | |   |     |      |    |             |тельство,ре- |              |
| | |   |     |      |    |             |конструкция и|              |
| | |   |     |      |    |             |ремонт зданий|              |
| | |   |     |      |    |             |сооружений и |              |
| | |   |     |      |    |             |иных объектов|              |
| | |   |     |      |    |             |связанных и  |              |
| | |   |     |      |    |             |природоохран-|              |
| | |   |     |      |    |             |ной деятель- |              |
| | |   |     |      |    |             |ностью, преду|              |
| | |   |     |      |    |             |преждение и  |              |
| | |   |     |      |    |             |ликвидация не|              |
| | |   |     |      |    |             |гативных эко-|              |
| | |   |     |      |    |             |логических   |              |
| | |   |     |      |    |             |последствий  |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ| 5|2|612|51  |31    |20  |Оқу-әдістеме.|Қазақ респуб.|"Халықтың са. |
|  | |   |    |      |    |лік әдебиет. |ликалық сани.|нитарлық аху. |
|  | |   |    |      |    |терді, оқу-  |тарлық-эпиде.|алы туралы"   |
|  | |   |    |      |    |бланкті нор. |миологиялық  |Қазақстан     |
|  | |   |    |      |    |мативтік құ. |станциялар.  |Республикасы. |
|  | |   |    |      |    |жаттамаларды,|дың, баспа   |ның Заңы "са. |
|  | |   |    |      |    |баспа өнім.  |өнімдерін өн.|нитарлық-эпи. |
|  | |   |    |      |    |дерін сатудан|діруге байла.|демиологиялық,|
|  | |   |    |      |    |түсетін қара.|нысты шығыс. |туберкулездік,|
|  | |   |    |      |    |жат          |тарға        |психоневроло. |
|  | |   |    |      |    |             |             |гиялық мекеме.|
|  | |   |    |      |    |             |             |лер, сот са.  |
|  | |   |    |      |    |             |             |раптамасы ор. |
|  | |   |    |      |    |             |             |гандары, Қазақ|
|  | |   |    |      |    |             |             |республикалық |
|  | |   |    |      |    |             |             |лепрозорийі   |
|  | |   |    |      |    |             |             |ұсынатын тау. |
|  | |   |    |      |    |             |             |арлар мен қыз.|
|  | |   |    |      |    |             |             |мет көрсету.  |
|  | |   |    |      |    |             |             |лерді сатудан |
|  | |   |    |      |    |             |             |түскен қара.  |
|  | |   |    |      |    |             |             |жатты пайдала.|
|  | |   |    |      |    |             |             |нудың ережесін|
|  | |   |    |      |    |             |             |бекіту туралы"|
|  | |   |    |      |    |             |             |Қазақстан Рес.|
|  | |   |    |      |    |             |             |публикасы Үкі.|
|  | |   |    |      |    |             |             |метінің 2000  |
|  | |   |    |      |    |             |             |жылғы 26 ма.  |
|  | |   |    |      |    |             |             |мырдағы N 802 |
|  | |   |    |      |    |             |             |қаулысы       |
------------------------------------------------------------------------
ЖБ| 6|1|258|32  |30,31,|21  |Өсімдік өсіру|Қамқорлыққа  |"Ақыл-есі ке. |
|  | |   |    |33    |    |(бау-бақша), |алынғандарды |міс балаларға |
|  | |   |    |      |    |дала шаруашы.|тамақтандыру.|арналған ин.  |
|  | |   |    |      |    |лығы, мал ша.|ды және меди.|тернат үйлері,|
|  | |   |    |      |    |руашылығы,   |циналық көмек|психоневроло. |
|  | |   |    |      |    |балық аулау  |көрсетуді    |гиялық интер. |
|  | |   |    |      |    |өнімдерін са.|жақсартуға,  |наттар, қарт. |
|  | |   |    |      |    |тудан алына. |қосалқы шару.|тар мен мүге. |
|  | |   |    |      |    |тын қаражат  |ашылықтардың |дектерге ар.  |
|  | |   |    |      |    |             |материалдық- |налған жалпы  |
|  | |   |    |      |    |             |техникалық   |үлгідегі ин.  |
|  | |   |    |      |    |             |базасын ны.  |тернат үйлері |
|  | |   |    |      |    |             |ғайтуға, ақыл|ұсынатын тау. |
|  | |   |    |      |    |             |-есі кеміс   |арлар мен қыз.|
|  | |   |    |      |    |             |балаларға ар.|мет көрсету.  |
|  | |   |    |      |    |             |налған интер.|лерді сатудан |
|  | |   |    |      |    |             |нат үйлерінде|түсетін қара. |
|  | |   |    |      |    |             |және қарттар |жатты пайдала.|
|  | |   |    |      |    |             |мен мүгедек. |ну ережесін   |
|  | |   |    |      |    |             |терге арнал. |бекіту туралы"|
|  | |   |    |      |    |             |ған жалпы үл.|Қазақстан Рес.|
|  | |   |    |      |    |             |гідегі интер.|публикасы Үкі.|
|  | |   |    |      |    |             |нат үйлерінде|метінің 2000  |
|  | |   |    |      |    |             |тұратын қам. |жылғы 15 ма.  |
|  | |   |    |      |    |             |қорлыққа     |мырдағы N 719 |
|  | |   |    |      |    |             |алынғандарды |қаулысы       |
|  | |   |    |      |    |             |көтермелеуге,|              |
|  | |   |    |      |    |             |қосалқы шару.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ашылықтар    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қызметкерлер.|              |
|  | |   |    |      |    |             |інің еңбегіне|              |
|  | |   |    |      |    |             |ақы төлеуге, |              |
|  | |   |    |      |    |             |интернаттарды|              |
|  | |   |    |      |    |             |материалдық- |              |
|  | |   |    |      |    |             |тұрмыстық    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қамтамасыз   |              |
|  | |   |    |      |    |             |етуге, мәдени|              |
|  | |   |    |      |    |             |шараларды өт.|              |
|  | |   |    |      |    |             |кізуге және  |              |
|  | |   |    |      |    |             |демалысты ұй.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ымдастыруға  |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ|5|2|612|51   |31    |20  |Средства,    |На расходы   |Закон Респуб- |
| | |   |     |      |    |поступающие  |Казахской    |лики Казахстан|
| | |   |     |      |    |от реализации|республиканс-|  Z942000_   "О   |
| | |   |     |      |    |учебно-мето- |кой санитар- |санитарном    |
| | |   |     |      |    |дической ли- |но-эпидемио- |благополучии  |
| | |   |     |      |    |тературы,    |логической   |населения"    |
| | |   |     |      |    |учебно-бланоч|станции,     |Постановление |
| | |   |     |      |    |ной норматив-|связанных с  |ПРК от 26 мая |
| | |   |     |      |    |ной докумен- |производством|2000 г. N 802 |
| | |   |     |      |    |тации, печат-|печатной     |  P000802_   "Об  |
| | |   |     |      |    |ной продукции|продукции    |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |             |Правил исполь-|
| | |   |     |      |    |             |             |зования       |
| | |   |     |      |    |             |             |средств от    |
| | |   |     |      |    |             |             |реализации то-|
| | |   |     |      |    |             |             |варов и услуг,|
| | |   |     |      |    |             |             |предоставляе- |
| | |   |     |      |    |             |             |мых санитарно-|
| | |   |     |      |    |             |             |эпидемиологи- |
| | |   |     |      |    |             |             |ческими,      |
| | |   |     |      |    |             |             |туберкулезными|
| | |   |     |      |    |             |             |психоневроло- |
| | |   |     |      |    |             |             |гическими     |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями, |
| | |   |     |      |    |             |             |органами      |
| | |   |     |      |    |             |             |судебной      |
| | |   |     |      |    |             |             |экспертизы,   |
| | |   |     |      |    |             |             |Казахским     |
| | |   |     |      |    |             |             |республиканс- |
| | |   |     |      |    |             |             |ким лепрозо-  |
| | |   |     |      |    |             |             |рием"         |
-----------------------------------------------------------------------|
МБ|6|1|258|32   |30, 31|21  |Средства,    |На улучшение |Постановление |
| | |   |     |33    |    |получаемые от|питания и    |Правительства |
| | |   |     |      |    |реализации   |медицинской  |Республики    |
| | |   |     |      |    |продукции    |помощи опе-  |Казахстан от  |
| | |   |     |      |    |растение-    |каемых,      |15 мая 2000 г.|
| | |   |     |      |    |водства      |укрепление   |N 719         |
| | |   |     |      |    |             |             |  P000719_   "Об  |
| | |   |     |      |    |(огородни-   |материально- |утвержде-     |
| | |   |     |      |    |чества), по- |технической  |нии Правил    |
| | |   |     |      |    |леводства,   |базы подсоб- |использования |
| | |   |     |      |    |животноводст-|ных хозяйств,|средств от    |
| | |   |     |      |    |ва, рыбовод- |поощрение    |реализации то-|
| | |   |     |      |    |ства         |опекаемых,   |варов и услуг,|
| | |   |     |      |    |             |проживающих в|предоставляе- |
| | |   |     |      |    |             |домах-интер- |мых домами-   |
| | |   |     |      |    |             |натах для    |интернатами   |
| | |   |     |      |    |             |умственно    |для умственно |
| | |   |     |      |    |             |отсталых де- |отсталых      |
| | |   |     |      |    |             |тей и домах- |детей,        |
| | |   |     |      |    |             |интернатах   |психоневроло- |
| | |   |     |      |    |             |для престаре-|гическими     |
| | |   |     |      |    |             |лых и инвали-|интернатами,  |
| | |   |     |      |    |             |дов общего   |домами-интер- |
| | |   |     |      |    |             |типа, оплату |натами для    |
| | |   |     |      |    |             |труда работ- |престарелых и |
| | |   |     |      |    |             |ников подсоб-|инвалидов     |
| | |   |     |      |    |             |ных хозяйств,|общего типа"  |
| | |   |     |      |    |             |материально- |              |
| | |   |     |      |    |             |бытовое обес-|              |
| | |   |     |      |    |             |печение      |              |
| | |   |     |      |    |             |интернатов,  |              |
| | |   |     |      |    |             |проведение   |              |
| | |   |     |      |    |             |культурных   |              |
| | |   |     |      |    |             |мероприятий и|              |
| | |   |     |      |    |             |организацию  |              |
| | |   |     |      |    |             |досуга       |              |
-----------------------------------------------------------------------|

ЖБ| 6|1|258|32  |30,31,|22  |Мүгедектердің|Қамқорлыққа  |"Ақыл-есі ке. |
|  | |   |    |33    |    |емдеу-еңбек  |алынғандарды |міс балаларға |
|  | |   |    |      |    |шеберханалар.|тамақтандыру.|арналған ин.  |
|  | |   |    |      |    |да жұмыс іс. |ды және меди.|тернат үйлері,|
|  | |   |    |      |    |тегені үшін  |циналық көмек|психоневроло. |
|  | |   |    |      |    |алатын кіріс.|көрсетуді    |гиялық интер. |
|  | |   |    |      |    |тері         |жақсартуға,  |наттар, қарт. |
|  | |   |    |      |    |             |қосалқы шару.|тар мен мүге. |
|  | |   |    |      |    |             |ашылықтардың |дектерге ар.  |
|  | |   |    |      |    |             |материалдық- |налған жалпы  |
|  | |   |    |      |    |             |техникалық   |үлгідегі ин.  |
|  | |   |    |      |    |             |базасын ны.  |тернат үйлері |
|  | |   |    |      |    |             |ғайтуға, ақыл|ұсынатын тау. |
|  | |   |    |      |    |             |-есі кеміс   |арлар мен қыз.|
|  | |   |    |      |    |             |балаларға ар.|мет көрсету.  |
|  | |   |    |      |    |             |налған интер.|лерді сатудан |
|  | |   |    |      |    |             |нат үйлерінде|түсетін қара. |
|  | |   |    |      |    |             |және қарттар |жатты пайдала.|
|  | |   |    |      |    |             |мен мүгедек. |ну ережесін   |
|  | |   |    |      |    |             |терге арнал. |бекіту туралы"|
|  | |   |    |      |    |             |ған жалпы үл.|Қазақстан Рес.|
|  | |   |    |      |    |             |гідегі интер.|публикасы Үкі.|
|  | |   |    |      |    |             |нат үйлерінде|метінің 2000  |
|  | |   |    |      |    |             |тұратын қам. |жылғы 15 ма.  |
|  | |   |    |      |    |             |қорлыққа     |мырдағы N 719 |
|  | |   |    |      |    |             |алынғандарды |қаулысы       |
|  | |   |    |      |    |             |көтермелеуге,|              |
|  | |   |    |      |    |             |қосалқы шару.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ашылықтар    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қызметкерлер.|              |
|  | |   |    |      |    |             |інің еңбегіне|              |
|  | |   |    |      |    |             |ақы төлеуге, |              |
|  | |   |    |      |    |             |интернаттарды|              |
|  | |   |    |      |    |             |материалдық- |              |
|  | |   |    |      |    |             |тұрмыстық    |              |
|  | |   |    |      |    |             |қамтамасыз   |              |
|  | |   |    |      |    |             |етуге, мәдени|              |
|  | |   |    |      |    |             |шараларды өт.|              |
|  | |   |    |      |    |             |кізуге және  |              |
|  | |   |    |      |    |             |демалысты ұй.|              |
|  | |   |    |      |    |             |ымдастыруға  |              |
------------------------------------------------------------------------

МБ|6|1|258|32   |30, 31|22  |Доходы,      |На улучшение |Постановление |
| | |   |     |33    |    |получаемые за|питания и    |ПРК от 15 мая |
| | |   |     |      |    |работу инва- |медицинской  |2000 г. N 719 |
| | |   |     |      |    |лидами в     |помощи опе-  |  P000719_   "Об  |
| | |   |     |      |    |лечебно-тру- |каемых, укре-|утверждении   |
| | |   |     |      |    |довых мастерс|пление мате- |Правил исполь-|
| | |   |     |      |    |ких          |риально-тех- |зования       |
| | |   |     |      |    |             |нической базы|средств от    |
| | |   |     |      |    |             |лечебно-тру- |реализации то-|
| | |   |     |      |    |             |довых мастерс|варов и услуг,|
| | |   |     |      |    |             |ких, поощре- |предоставляе- |
| | |   |     |      |    |             |ние опекаемых|мых домами-   |
| | |   |     |      |    |             |проживающих  |интернатами   |
| | |   |     |      |    |             |в домах-интер|для умственно |
| | |   |     |      |    |             |натах для    |отсталых детей|
| | |   |     |      |    |             |умственно    |психоневроло- |
| | |   |     |      |    |             |отсталых де- |гическими     |
| | |   |     |      |    |             |тей и домах- |интернатами,  |
| | |   |     |      |    |             |интернатах   |домами-интер- |
| | |   |     |      |    |             |для престаре-|натами для    |
| | |   |     |      |    |             |лых и инвали-|престарелых и |
| | |   |     |      |    |             |дов общего   |инвалидов     |
| | |   |     |      |    |             |типа, оплату |общего типа"  |
| | |   |     |      |    |             |труда работ- |              |
| | |   |     |      |    |             |ников лечебно|              |
| | |   |     |      |    |             |трудовых мас-|              |
| | |   |     |      |    |             |терских,     |              |
| | |   |     |      |    |             |материально- |              |
| | |   |     |      |    |             |бытовое обес-|              |
| | |   |     |      |    |             |печение интер|              |
| | |   |     |      |    |             |натов, прове-|              |
| | |   |     |      |    |             |дение культур|              |
| | |   |     |      |    |             |ных мероприя-|              |
| | |   |     |      |    |             |тий и органи-|              |
| | |   |     |      |    |             |зацию досуга |              |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|4|2|613|31   |30,31 |24  |Спорттық іс- |Жарыстарға   |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |шараларды:   |қатысушыларды|білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |төрешілік ету|тамақтандыру |лерінің ақылы |
| | |   |     |      |    |спорттық іс- |жөніндегі,   |білім беру    |
| | |   |     |      |    |шараларға қа.|төрешілер мен|қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |тысушыларды  |медициналық  |сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |тамақтандыру.|қызметкерлер.|тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |ды ұйымдасты.|дің еңбегіне |ҚРҮ 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |руға ақы тө. |ақы төлеу жө.|22 қыркүйекте.|
| | |   |     |      |    |леу          |ніндегі шығы.|гі N 1438 қау.|
| | |   |     |      |    |             |старды жабуға|лысы, "Мемле. |
| | |   |     |      |    |             |             |кеттік білім  |
| | |   |     |      |    |             |             |мекемелерінің |
| | |   |     |      |    |             |             |қаржылық, ма. |
| | |   |     |      |    |             |             |териалдық және|
| | |   |     |      |    |             |             |валюталық     |
| | |   |     |      |    |             |             |түсімдерді    |
| | |   |     |      |    |             |             |пайдалануының |
| | |   |     |      |    |             |             |тәртібін бекі.|
| | |   |     |      |    |             |             |ту туралы" ҚРҮ|
| | |   |     |      |    |             |             |1999 жылғы 22 |
| | |   |     |      |    |             |             |қыркүйектегі  |
| | |   |     |      |    |             |             |N 1441 қаулысы|
------------------------------------------------------------------------
ЖБ|4|2|263|20   |30,32,|25  |Балалардың   |Мектеп жанын.|"Білім беру   |
| | |   |     |33,34,|    |мектеп жанын.|дағы күндізгі|туралы" Қазақ.|
| | |   |     |35    |    |дағы күндізгі|лагерлердегі |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |лагерлерге   |балаларды та.|касының Заңы, |
| | |   |     |      |    |келгені үшін |мақтандыруға,|"1999 жылғы   |
| | |   |     |      |    |ата-аналардан|тәрбиешілер. |жазғы кезеңде |
| | |   |     |      |    |алынатын қа. |мен лагердің |балалар мен   |
| | |   |     |      |    |ражаттар     |көмекші пер. |жасөспірімдер.|
| | |   |     |      |    |             |соналдарының |дің демалысын,|
| | |   |     |      |    |             |қызметіне ақы|сауықтырылуын |
| | |   |     |      |    |             |төлеуге      |және жұмыспен |
| | |   |     |      |    |             |             |қамтылуын ұй. |
| | |   |     |      |    |             |             |ымдастыру ту. |
| | |   |     |      |    |             |             |ралы" Қазақ.  |
| | |   |     |      |    |             |             |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |             |             |касы Үкіметі. |
| | |   |     |      |    |             |             |нің 1999 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |             |19 сәуірдегі N|
| | |   |     |      |    |             |             |432 қаулысы   |
------------------------------------------------------------------------

РБ|4|2|613|31   |30, 31|24  |Плата за     |На покрытие  |Закон Респуб- |
| | |   |     |      |    |организацию  |расходов по  |лики Казахстан|
| | |   |     |      |    |спортивных   |питанию участ|  Z990389_   "Об  |
| | |   |     |      |    |мероприятий: |ников соревно|образовании", |
| | |   |     |      |    |судейство,   |ваний, по оп-|Постановление |
| | |   |     |      |    |питание      |лате труда   |ПРК от 22     |
| | |   |     |      |    |участников   |судей и меди-|сентября 1999 |
| | |   |     |      |    |спортивных   |цинских работ|г. N 1438     |
| | |   |     |      |    |мероприятий и|ников        |  P991438_   "О   |
| | |   |     |      |    |медицинские  |             |порядке оказа-|
| | |   |     |      |    |услуги       |             |ния платных   |
| | |   |     |      |    |             |             |образователь- |
| | |   |     |      |    |             |             |ных услуг госу|
| | |   |     |      |    |             |             |дарственными  |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями  |
| | |   |     |      |    |             |             |образования", |
| | |   |     |      |    |             |             |Постановление |
| | |   |     |      |    |             |             |ПРК от 22.09. |
| | |   |     |      |    |             |             |1999 г. N 1441|
| | |   |     |      |    |             |             |  P991441_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |             |утверждении   |
| | |   |     |      |    |             |             |Порядка       |
| | |   |     |      |    |             |             |использования |
| | |   |     |      |    |             |             |государственны|
| | |   |     |      |    |             |             |ми учреждения-|
| | |   |     |      |    |             |             |ми образования|
| | |   |     |      |    |             |             |финансовых,   |
| | |   |     |      |    |             |             |материальных и|
| | |   |     |      |    |             |             |валютных      |
| | |   |     |      |    |             |             |поступлений"  |
-----------------------------------------------------------------------|
МБ|4|2|263|20   |30, 32|25  |Средства,    |На питание   |Закон Республи|
| | |   |     |33, 34|    |получаемые   |детей, находя|ки Казахстан  |
| | |   |     |35    |    |школами от   |щихся в днев-|  Z990389_   "Об  |
| | |   |     |      |    |родителей за |ных пришколь-|образовании", |
| | |   |     |      |    |пребывание   |ных лагерях, |Постановление |
| | |   |     |      |    |детей в днев-|оплату труда |ПРК от 19     |
| | |   |     |      |    |ных пришколь-|воспитателей |апреля 1999 г.|
| | |   |     |      |    |ных лагерях  |и вспомога-  |N 432         |
| | |   |     |      |    |             |тельного пер-|  P990432_   "Об  |
| | |   |     |      |    |             |сонала ларе- |организации   |
| | |   |     |      |    |             |рей          |отдыха, оздо- |
| | |   |     |      |    |             |             |ровления,     |
| | |   |     |      |    |             |             |занятости     |
| | |   |     |      |    |             |             |детей и под-  |
| | |   |     |      |    |             |             |ростков в     |
| | |   |     |      |    |             |             |летний период |
| | |   |     |      |    |             |             |1999 года"    |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|3|2|221|32   |30    |26  |Сот сарапта. |Сот сарапта. |"Қазақстан    |
| | |   |     |      |    |масы органы  |масы органы  |Республикасы  |
| | |   |     |      |    |оның өндірі. |оның өндірі. |Әділет минист.|
| | |   |     |      |    |сімен байла. |сімен байла. |рлігінің Сот  |
| | |   |     |      |    |нысты шеккен |нысты шеккен |сараптамасы   |
| | |   |     |      |    |шығыстарды   |шығыстарды   |орталығы ұсы. |
| | |   |     |      |    |өтеу үшін сот|жабуға, сот  |натын ақылы   |
| | |   |     |      |    |сараптамасы  |сарапшыларын |қызмет көрсе. |
| | |   |     |      |    |органы алатын|кәсіптік дая.|тулерді іске  |
| | |   |     |      |    |қаражат      |рлауға және  |асырудан түсе.|
| | |   |     |      |    |             |біліктілігін |тін қаражатты |
| | |   |     |      |    |             |арттыруға,   |пайдалану жө. |
| | |   |     |      |    |             |сот сарапта. |ніндегі нұсқа.|
| | |   |     |      |    |             |масы қызметін|улықты бекіту |
| | |   |     |      |    |             |материалдық- |туралы" Қазақ.|
| | |   |     |      |    |             |техникалық   |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |             |жетілдіруді  |касы Үкіметі. |
| | |   |     |      |    |             |қамтамасыз   |нің 2000 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |етуге        |31 наурыздағы |
| | |   |     |      |    |             |             |N 486 қаулысы |
------------------------------------------------------------------------
РБ|3|2|221|32   |30    |27  |Қазақстан    |Қазақстан    |"Қазақстан    |
| | |   |     |      |    |Республикасы |Республикасы |Республикасы  |
| | |   |     |      |    |Білім және   |Білім және   |Әділет минист.|
| | |   |     |      |    |ғылым минист.|ғылым мини.  |рлігінің Сот  |
| | |   |     |      |    |рлігі бекіт. |стрлігі бе.  |сараптамасы   |
| | |   |     |      |    |кен бағдарла.|кіткен бағ.  |орталығы ұсы. |
| | |   |     |      |    |малардың құ. |дарламалардың|натын ақылы   |
| | |   |     |      |    |рамына кір.  |құрамына кір.|қызмет көрсе. |
| | |   |     |      |    |мейтін ғылыми|мейтін ғылыми|тулерді іске  |
| | |   |     |      |    |және ғылыми- |және ғылыми- |асырудан түсе.|
| | |   |     |      |    |әдістемелік  |әдістемелік  |тін қаражатты |
| | |   |     |      |    |зерттеулерді |зерттеулерді |пайдалану жө. |
| | |   |     |      |    |жүргізуден   |жүргізуге    |ніндегі нұсқа.|
| | |   |     |      |    |алынатын     |             |улықты бекіту |
| | |   |     |      |    |қаражат      |             |туралы" Қазақ.|
| | |   |     |      |    |             |             |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |             |             |касы Үкіметі. |
| | |   |     |      |    |             |             |нің 2000 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |             |31 наурыздағы |
| | |   |     |      |    |             |             |N 486 қаулысы |
------------------------------------------------------------------------
РБ|5|3|612|36 38|32,33,|28  |Психоневроло.|Көрсетілген  |"Халықтың са. |
| | |   |     |36    |    |гиялық (емдеу|мекемелерде  |нитарлық аху. |
| | |   |     |30,31,|    |-өндірістік  |емделудегі   |алы туралы"   |
| | |   |     |32    |    |(еңбек) ше.  |науқастар    |Қазақстан     |
| | |   |     |      |    |берханалары),|үшін азық-тү.|Республикасы. |
| | |   |     |      |    |туберкулездік|лік тағамда. |ның Заңы "са. |
| | |   |     |      |    |мекемелер    |рын, дәрі-   |нитарлық-эпи. |
| | |   |     |      |    |(қосалқы ша. |дәрмектерді  |демиологиялық,|
| | |   |     |      |    |руашылықтар),|және медици. |туберкулездік,|
| | |   |     |      |    |Қазақ респуб.|налық мақсат.|психоневроло. |
| | |   |     |      |    |ликалық леп. |тағы өзге де |гиялық мекеме.|
| | |   |     |      |    |розорий, (қо.|құралдарды   |лер, сот са.  |
ЖБ|5|3|254|30,32|      |    |салқы шаруа. |сатып алуға, |раптамасы ор. |
| | |   |     |      |    |шылық) ұсына.|емдеу-өндірі.|гандары, Қазақ|
| | |   |     |      |    |тын тауарлар |стік (еңбек) |республикалық |
| | |   |     |      |    |мен қызмет   |шеберханала. |лепрозорийі   |
| | |   |     |      |    |көрсетулерді |рының, қосал.|ұсынатын тау. |
| | |   |     |      |    |сатудан түс. |қы шаруашы.  |арлар мен қыз.|
| | |   |     |      |    |кен қаражат  |лықтардың ма.|мет көрсету.  |
| | |   |     |      |    |             |териалдық-   |лерді сатудан |
| | |   |     |      |    |             |техникалық   |түскен қара.  |
| | |   |     |      |    |             |базасын ны.  |жатты пайдала.|
| | |   |     |      |    |             |ғайтуға, ем. |нудың ережесін|
| | |   |     |      |    |             |деу-өндіріс. |бекіту туралы"|
| | |   |     |      |    |             |тік шеберха. |Қазақстан Рес.|
| | |   |     |      |    |             |наларында жә.|публикасы Үкі.|
| | |   |     |      |    |             |не қосалқы   |метінің 2000  |
| | |   |     |      |    |             |шаруашылық.  |жылғы 26 ма.  |
| | |   |     |      |    |             |тарды жұмыс  |мырдағы N 802 |
| | |   |     |      |    |             |істейтін нау.|қаулысы       |
| | |   |     |      |    |             |қастарға     |              |
| | |   |     |      |    |             |әлеуметтік-  |              |
| | |   |     |      |    |             |тұрмыстық кө.|              |
| | |   |     |      |    |             |мек көрсету. |              |
| | |   |     |      |    |             |ге, психонев.|              |
| | |   |     |      |    |             |рологиялық   |              |
| | |   |     |      |    |             |мекемелердің |              |
| | |   |     |      |    |             |жанындағы    |              |
| | |   |     |      |    |             |емдеу-өндірі.|              |
| | |   |     |      |    |             |стік (еңбек) |              |
| | |   |     |      |    |             |шеберханала. |              |
| | |   |     |      |    |             |рында жұмыс  |              |
| | |   |     |      |    |             |істейтін нау.|              |
| | |   |     |      |    |             |қастарға сый.|              |
| | |   |     |      |    |             |ақылар төлеу.|              |
| | |   |     |      |    |             |ге, емдеу-өн.|              |
| | |   |     |      |    |             |дірістік (ең.|              |
| | |   |     |      |    |             |бек) шеберха.|              |
| | |   |     |      |    |             |наларында жә.|              |
| | |   |     |      |    |             |не  қосалқы  |              |
| | |   |     |      |    |             |шаруашылық.  |              |
| | |   |     |      |    |             |тарды жұмыс  |              |
| | |   |     |      |    |             |істейтін қыз.|              |
| | |   |     |      |    |             |меткерлердің |              |
| | |   |     |      |    |             |еңбегіне ақы |              |
ЖБ|5|3|254|30,32|      |    |             |төлеуге, ем. |              |
| | |   |     |      |    |             |деу-өндіріс. |              |
| | |   |     |      |    |             |тік (еңбек)  |              |
| | |   |     |      |    |             |шеберханала. |              |
| | |   |     |      |    |             |рының және   |              |
| | |   |     |      |    |             |қосалқы ша.  |              |
| | |   |     |      |    |             |руашылықтар. |              |
| | |   |     |      |    |             |дың өндіріс. |              |
| | |   |     |      |    |             |тік қызметіне|              |
| | |   |     |      |    |             |байланысты   |              |
| | |   |     |      |    |             |шығыстарды   |              |
| | |   |     |      |    |             |жабуға       |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ|3|2|221|32   |30    |26  |Средства, по-|На покрытие  |Постановление |
| | |   |     |      |    |лучаемые орга|расходов, по-|ПРК от 31 мар-|
| | |   |     |      |    |ном судебной |несенных орга|та 2000г. N486|
| | |   |     |      |    |экспертизы   |нами судебной|  P000486_   "Об  |
| | |   |     |      |    |для возмеще- |экспертизы в |утвержде-     |
| | |   |     |      |    |ния расходов,|связи с ее   |нии Инструкции|
| | |   |     |      |    |понесенных   |производством|по использова-|
| | |   |     |      |    |органом судеб|на профессио-|нию средств от|
| | |   |     |      |    |ной эксперти-|нальную подго|реализации пла|
| | |   |     |      |    |зы в связи с |товку и повы-|тных услуг,пре|
| | |   |     |      |    |ее производ- |шение квалифи|доставляемых  |
| | |   |     |      |    |ством        |кации судеб- |Центром судеб-|
| | |   |     |      |    |             |ных экспер-  |ной экспертизы|
| | |   |     |      |    |             |тов, совершен|Министерства  |
| | |   |     |      |    |             |ствование ма-|юстиции РК"   |
| | |   |     |      |    |             |териально-тех|              |
| | |   |     |      |    |             |нического    |              |
| | |   |     |      |    |             |обеспечения  |              |
| | |   |     |      |    |             |судебно-экс- |              |
| | |   |     |      |    |             |пертной дея- |              |
| | |   |     |      |    |             |тельности    |              |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|3|2|221|32   |30    |27  |Средства, по-|На проведение|Постановление |
| | |   |     |      |    |лучаемые от  |научных и на-|ПРК от 31 мар-|
| | |   |     |      |    |проведения   |учно-методи- |та 2000г. N486|
| | |   |     |      |    |научных и на-|ческих иссле-|  P000486_   "Об  |
| | |   |     |      |    |учно-методи- |дований, не  |утверждении   |
| | |   |     |      |    |ческих иссле-|входящих в   |Инструкции по |
| | |   |     |      |    |дований, не  |программы, ут|использованию |
| | |   |     |      |    |входящих в   |вержденные   |средств от реа|
| | |   |     |      |    |программы, ут|Министерством|лизации плат- |
| | |   |     |      |    |вержденные   |образования и|ных услуг, пре|
| | |   |     |      |    |Министерством|науки РК     |доставляемых  |
| | |   |     |      |    |образования и|             |Центром судеб-|
| | |   |     |      |    |науки РК     |             |ной экспертизы|
| | |   |     |      |    |             |             |Министерства  |
| | |   |     |      |    |             |             |юстиции РК"   |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|5|3|612|36   |32,33,|28  |Средства от  |На приобрете-|Постановление |
| | |   |     |36    |    |реализации то|ние продуктов|ПРК от 26 мая |
| | |   |38   |30,31,|    |варов и услуг|питания, меди|2000 г. N 802 |
| | |   |     |32    |    |предоставляе-|каментов и   |  P000802_   "Об  |
| | |   |     |      |    |мых психонев-|прочих       |утверждении   |
| | |   |     |      |    |рологическими|средств меди-|Правил исполь-|
| | |   |     |      |    |(лечебно-про-|цинского наз-|зования       |
| | |   |     |      |    |изводственны-|начения для  |средств от реа|
| | |   |     |      |    |ми (трудовы- |больных, нахо|лизации това- |
| | |   |     |      |    |ми) мастерски|дящихся на ле|ров и услуг,  |
| | |   |     |      |    |ми), туберку-|чении в ука- |предоставляе- |
| | |   |     |      |    |лезными учреж|занных учреж-|мых санитарно-|
| | |   |     |      |    |дениями (под-|дениях, на ук|эпидемиологи- |
| | |   |     |      |    |собными хозяй|репление мате|ческими, тубер|
| | |   |     |      |    |ствами), Ка- |риально-техни|кулезными, пси|
| | |   |     |      |    |захским респу|ческой базы  |хоневрологичес|
| | |   |     |      |    |бликанским   |лечебно-произ|кими учреждени|
| | |   |     |      |    |лепрозорием  |водственных  |ями, органами |
| | |   |     |      |    |(подсобным хо|(трудовых)   |судебной экспе|
| | |   |     |      |    |зяйством)    |мастерских,  |ртизы, Казах- |
| | |   |     |      |    |             |подсобных хо-|ским республи-|
| | |   |     |      |    |             |зяйств, на со|канским лепро-|
| | |   |     |      |    |             |циально-быто-|зорием"       |
| | |   |     |      |    |             |вую помощь   |              |
| | |   |     |      |    |             |больным, рабо|              |
| | |   |     |      |    |             |тающим в ле- |              |
| | |   |     |      |    |             |чебно-произ- |              |
| | |   |     |      |    |             |водственных  |              |
| | |   |     |      |    |             |мастерских и |              |
| | |   |     |      |    |             |подсобных хо-|              |
| | |   |     |      |    |             |зяйствах, на |              |
| | |   |     |      |    |             |выплату возна|              |
| | |   |     |      |    |             |граждений    |              |
| | |   |     |      |    |             |больным, рабо|              |
| | |   |     |      |    |             |тающим в лече|              |
| | |   |     |      |    |             |бно-производ-|              |
| | |   |     |      |    |             |ственных (тру|              |
| | |   |     |      |    |             |довых) мастер|              |
| | |   |     |      |    |             |ских при пси-|              |
| | |   |     |      |    |             |хоневрологи- |              |
| | |   |     |      |    |             |ческих учреж-|              |
| | |   |     |      |    |             |дениях,      |              |
МБ|5|3|254|30,32|      |    |             |на оплату тру|              |
| | |   |     |      |    |             |да работников|              |
| | |   |     |      |    |             |занятых в ле-|              |
| | |   |     |      |    |             |чебно-произ- |              |
| | |   |     |      |    |             |водственных  |              |
| | |   |     |      |    |             |(трудовых)   |              |
| | |   |     |      |    |             |мастерских и |              |
| | |   |     |      |    |             |подсобных хо-|              |
| | |   |     |      |    |             |зяйствах, на |              |
| | |   |     |      |    |             |покрытие рас-|              |
| | |   |     |      |    |             |ходов, связан|              |
| | |   |     |      |    |             |ных с произ- |              |
| | |   |     |      |    |             |водственной  |              |
| | |   |     |      |    |             |деятельностью|              |
| | |   |     |      |    |             |лечебно-произ|              |
| | |   |     |      |    |             |водственных  |              |
| | |   |     |      |    |             |(трудовых)   |              |
| | |   |     |      |    |             |мастерских и |              |
| | |   |     |      |    |             |подсобных хо-|              |
| | |   |     |      |    |             |зяйств       |              |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|4|2|225|31   |36    |29  |Шетел азамат.|Оқу процесін.|"Білім беру   |
| | |   |     |      |    |тарын оқытқа.|де жұмыс іс. |туралы" Қазақ.|
| | |   |     |      |    |ны үшін ақы. |тейтін қыз.  |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |дан түсетін  |меткерлердің |касының Заңы, |
| | |   |     |      |    |түсімдер     |еңбегіне ақы |"Мемлекеттік  |
| | |   |     |      |    |             |төлеуге, оқу |білім мекеме. |
| | |   |     |      |    |             |және өндіріс.|лерінің ақылы |
| | |   |     |      |    |             |тік шығыстар.|білім беру    |
| | |   |     |      |    |             |ға, жабдықтар|қызметін көр. |
| | |   |     |      |    |             |мен құрал-   |сетуінің тәр. |
| | |   |     |      |    |             |саймандар са.|тібі туралы"  |
| | |   |     |      |    |             |тып алуға,   |Қазақстан Рес.|
| | |   |     |      |    |             |оқушыларды   |публикасы Үкі.|
| | |   |     |      |    |             |көтермелеуге,|метінің 1999  |
| | |   |     |      |    |             |сондай-ақ та.|жылғы 22 қыр. |
| | |   |     |      |    |             |мақтануға,   |күйектегі N   |
| | |   |     |      |    |             |киім-кешектер|1438 қаулысы  |
| | |   |     |      |    |             |аяқ-киім,    |              |
| | |   |     |      |    |             |оқулықтар,   |              |
| | |   |     |      |    |             |оқу құралда. |              |
| | |   |     |      |    |             |рын, мектеп- |              |
| | |   |     |      |    |             |жазу құралда.|              |
| | |   |     |      |    |             |рын сатып    |              |
| | |   |     |      |    |             |алуға арнал. |              |
| | |   |     |      |    |             |ған шығыстар,|              |
| | |   |     |      |    |             |аз қамдалған |              |
| | |   |     |      |    |             |отбасылардағы|              |
| | |   |     |      |    |             |өте мұқтаж   |              |
| | |   |     |      |    |             |оқушыларға   |              |
| | |   |     |      |    |             |ақшалай көмек|              |
| | |   |     |      |    |             |көрсету      |              |
------------------------------------------------------------------------
РБ|5|5|612|37   |30    |30  |Сот сарапта. |Сот сарапта. |"Санитарлық-  |
| | |   |     |      |    |масы өндірі. |масы органда.|эпидемиология.|
| | |   |     |      |    |сіне, Қазақ. |ры ғылыми жә.|лық, туберку. |
| | |   |     |      |    |стан Респуб. |ғылыми-әдіс. |лездік, психо.|
| | |   |     |      |    |ликасының Бі.|темелік зерт.|неврологиялық |
| | |   |     |      |    |лім және ғы. |теулер жүргі.|мекемелер, сот|
| | |   |     |      |    |лым министр. |зу арқылы    |сараптамасы   |
| | |   |     |      |    |лігі бекіткен|өзінің өнді. |органдары, Қа.|
| | |   |     |      |    |бағдарлама.  |рісіне байла.|зақ республи. |
| | |   |     |      |    |ларға кірмей.|нысты шеккен |калық лепрозо.|
| | |   |     |      |    |тін, шарттар.|шығыстарды   |рийі ұсынатын |
| | |   |     |      |    |дың негізінде|жабуға, сот- |тауарлар мен  |
| | |   |     |      |    |орындалатын  |медициналық  |қызмет көрсе. |
| | |   |     |      |    |ғылыми және  |сарапшыларды |тулерді сату. |
| | |   |     |      |    |ғылыми-әдіс. |кәсіптік да. |дан түскен қа.|
| | |   |     |      |    |темелік зер. |ярлауға және |ражатты пайда.|
| | |   |     |      |    |ттеулер қыз. |олардың бі.  |ланудың ереже.|
| | |   |     |      |    |мет көрсету. |ліктілігін   |сін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |лерді сатудан|арттыруға,   |ралы" Қазақ.  |
| | |   |     |      |    |түсетін қара.|сот-медицина.|стан Республи.|
| | |   |     |      |    |жат          |лық сараптама|касы Үкіметі. |
| | |   |     |      |    |             |органдарын   |нің 2000 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |материалдық- |26 мамырдағы  |
| | |   |     |      |    |             |техникалық   |N 802 қаулысы |
| | |   |     |      |    |             |қамтамасыз   |              |
| | |   |     |      |    |             |етуді жетіл. |              |
| | |   |     |      |    |             |діруге       |              |
------------------------------------------------------------------------

РБ|4|2|225|31   |36    | 29 |Поступление  |На оплату тру|Закон Республи|
| | |   |     |      |    |платы за обу-|да работников|ки Казахстан  |
| | |   |     |      |    |чение иност- |занятых в про|"Об образова- |
| | |   |     |      |    |ранных граж- |цессе обуче- |нии"   Z990389_   |
| | |   |     |      |    |дан          |ния, учебные |Постановление |
| | |   |     |      |    |             |и хозяйствен-|ПРК от 22 сен-|
| | |   |     |      |    |             |ные расходы, |тября 1999 го-|
| | |   |     |      |    |             |приобретение |да N 1438     |
| | |   |     |      |    |             |оборудования |  P991438_   "О по|
| | |   |     |      |    |             |и инвентаря, |рядке оказания|
| | |   |     |      |    |             |расходы на по|платных образо|
| | |   |     |      |    |             |ощрение уча- |вательных ус- |
| | |   |     |      |    |             |щихся, а так-|луг государст-|
| | |   |     |      |    |             |же питание,  |венными учреж-|
| | |   |     |      |    |             |приобретение |дениями образо|
| | |   |     |      |    |             |одежды, обуви|вания"        |
| | |   |     |      |    |             |учебников,   |              |
| | |   |     |      |    |             |учебных посо-|              |
| | |   |     |      |    |             |бий, школьно-|              |
| | |   |     |      |    |             |письменных   |              |
| | |   |     |      |    |             |принадлежнос-|              |
| | |   |     |      |    |             |тей, оказание|              |
| | |   |     |      |    |             |денежной помо|              |
| | |   |     |      |    |             |щи остронужда|              |
| | |   |     |      |    |             |ющимся учащим|              |
| | |   |     |      |    |             |ся из числа  |              |
| | |   |     |      |    |             |малообеспечен|              |
| | |   |     |      |    |             |ных семей    |              |
-----------------------------------------------------------------------|
РБ|5|5|612|37   |30    |30  |Средства, по-|На покрытие  |Постановление |
| | |   |     |      |    |лучаемые орга|расходов, по-|ПРК от 26 мая |
| | |   |     |      |    |ном судебной |несенных орга|2000 г. N 802 |
| | |   |     |      |    |экспертизы в |нами судебной|  P000802_   "Об  |
| | |   |     |      |    |связи с произ|экспертизы в |утверждении   |
| | |   |     |      |    |водством су- |связи с ее   |Правил исполь-|
| | |   |     |      |    |дебной экспер|производством|зования       |
| | |   |     |      |    |тизы, проведе|с проведением|средств от реа|
| | |   |     |      |    |нием научных |научных и на-|лизации това- |
| | |   |     |      |    |и научно-мето|учно-методи- |ров и услуг,  |
| | |   |     |      |    |дических исс-|ческих иссле-|предоставляе- |
| | |   |     |      |    |ледований, не|дований, на  |мых санитарно-|
| | |   |     |      |    |входящих в   |профессиональ|эпидемиологи- |
| | |   |     |      |    |программы, ут|ную подготов-|ческими, тубер|
| | |   |     |      |    |вержденные Ми|ку и повыше- |кулезными, пси|
| | |   |     |      |    |нистерством  |ние квалифика|хоневрологичес|
| | |   |     |      |    |образования и|ции судебно- |кими учреждени|
| | |   |     |      |    |науки РК, вы-|медицинских  |ями, органами |
| | |   |     |      |    |полняемых на |экспертов, на|судебной экспе|
| | |   |     |      |    |основе догово|совершенство-|ртизы, Казах- |
| | |   |     |      |    |ров          |вание матери-|ским республи-|
| | |   |     |      |    |             |ально-техни- |канским лепро-|
| | |   |     |      |    |             |ческого обес-|зорием"       |
| | |   |     |      |    |             |печения орга-|              |
| | |   |     |      |    |             |нов судебно- |              |
| | |   |     |      |    |             |медицинской  |              |
| | |   |     |      |    |             |экспертизы   |              |
-----------------------------------------------------------------------|

РБ|5|5|612|37   |30    |31  |Қазақстан    |Қазақстан    |"Санитарлық-  |
| | |   |     |      |    |Республикасы |Республикасы |эпидемиология.|
| | |   |     |      |    |Білім және   |Білім және   |лық, туберку. |
| | |   |     |      |    |ғылым мини.  |ғылым минист.|лездік, психо.|
| | |   |     |      |    |стрлігі бе.  |рлігі бекіт. |неврологиялық |
| | |   |     |      |    |кіткен бағ.  |кен бағдарла.|мекемелер, сот|
| | |   |     |      |    |дарламалардың|малардың құ. |сараптамасы   |
| | |   |     |      |    |құрамына кір.|рамына кір.  |органдары, Қа.|
| | |   |     |      |    |мейтін ғылыми|мейтін ғылыми|зақ республи. |
| | |   |     |      |    |және ғылыми- |және ғылыми- |калық лепрозо.|
| | |   |     |      |    |әдістемелік  |әдістемелік  |рийі ұсынатын |
| | |   |     |      |    |             |зерттеулерді |тауарлар мен  |
| | |   |     |      |    |             |жүргізуге    |қызмет көрсе. |
| | |   |     |      |    |             |             |тулерді сату. |
| | |   |     |      |    |             |             |дан түскен қа.|
| | |   |     |      |    |             |             |ражатты пайда.|
| | |   |     |      |    |             |             |ланудың ереже.|
| | |   |     |      |    |             |             |сін бекіту ту.|
| | |   |     |      |    |             |             |ралы" Қазақ.  |
| | |   |     |      |    |             |             |стан Республи.|
| | |   |     |      |    |             |             |касы Үкіметі. |
| | |   |     |      |    |             |             |нің 2000 жылғы|
| | |   |     |      |    |             |             |26 мамырдағы  |
| | |   |     |      |    |             |             |N 802 қаулысы |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
| | |   |     |      |    |             |             |              |
------------------------------------------------------------------------
ҚР ҚМ
________
N ______ бұйрығына
N 2 қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық
көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттік
мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және
есепке алу тәртібі туралы қағидаға
2-қосымша
Бекітемін
Қаржы вице-министрі
(Қаржы органының басшысы)
"____" ___________ ж.
М.О.
Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетуді сатудан
алатын қаражаты бойынша кірістер мен шығыстардың жиынтық сметасы
Кодтар
Функционалдық топ                              ________
Ішкі функция                                   ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі            ________
Бағдарлама                                     ________
Кіші бағдарлама                                ________
Ақылы қызметтер түрі                           ________
мың.теңге
___________________________________________________________________________
Көрсеткіштер    !Жол коды/ !  Тоқсан бойынша сомасы        !  Жиыны
!ерекшелік !-------------------------------!

РБ|5|5|612|37   |30    |31  |Средства, по-|На проведение|Постановление |
| | |   |     |      |    |лучаемые от  |научных и на-|ПРК от 26 мая |
| | |   |     |      |    |проведения   |учно-методи- |2000 г. N 802 |
| | |   |     |      |    |научных и на-|ческих иссле-|  P000802_   "Об  |
| | |   |     |      |    |учно-методи- |дований, не  |утверждении   |
| | |   |     |      |    |ческих иссле-|входящих в   |Правил исполь-|
| | |   |     |      |    |дований, не  |программы, ут|зования       |
| | |   |     |      |    |входящих в   |вержденные Ми|средств от реа|
| | |   |     |      |    |программы, ут|нистерством  |лизации това- |
| | |   |     |      |    |вержденные   |науки и высше|ров и услуг,  |
| | |   |     |      |    |Министерством|го образова- |предоставляемых
| | |   |     |      |    |образования и|ния РК       |санитарно-эпи-|
| | |   |     |      |    |науки РК     |             |демиологически|
| | |   |     |      |    |             |             |ми, туберкулез|
| | |   |     |      |    |             |             |ными, психонев|
| | |   |     |      |    |             |             |рологическими |
| | |   |     |      |    |             |             |учреждениями, |
| | |   |     |      |    |             |             |органами судеб|
| | |   |     |      |    |             |             |ной экспертизы|
| | |   |     |      |    |             |             |Казахским рес-|
| | |   |     |      |    |             |             |публиканским  |
| | |   |     |      |    |             |             |лепрозорием"  |
-----------------------------------------------------------------------|
Приложение 2
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177
Приложение N 2
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств,
получаемых от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной помощи,
депозитных сумм и страховых возмещений
государственных учреждений
Утверждаю
Вице-министр финансов
(Начальник фин. органа)
"____" ___________ г.
М.П.
Сводная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от
реализации платных услуг государственных учреждений
Коды
Функциональная группа                          ________
Подфункция                                     ________
Администратор бюджетных программ               ________
Программа                                      ________
Подпрограмма                                   ________
Вид платных услуг                              ________
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Показатели      !   Коды   !   Сумма по кварталам          !  Итого
!строки/код!-------------------------------!

!коды      !   1   !   2   !   3   !   4   !
---------------------------------------------------------------------------
1           !     2    !   3   !   4   !   5   !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
Кірістер, барлығы         010
Жыл басындағы           011
қаражаттың қалдығы      012
Ағымдағы жылдың
түсімдері               020
Шығыстар, барлығы
әрбір ерекшелік
бойынша                 021
Бюджет кірісіне
аударуға жатады
--------------------------------------------------------------------------
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы
Қаржы қызметінің басшысы
ҚР ҚМ
________
N ______ бұйрығына
3-қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық
көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттік
мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және
есепке алу тәртібі туралы қағидаға
2-1-қосымша
Бекітемін
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшісінің басшысы
"____" ___________ ж.
М.О.
Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетуді сатудан
алатын қаражаты бойынша кірістер мен шығыстардың жиынтық сметасы
Кодтар
Функционалдық топ                              ________
Ішкі функция                                   ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі            ________
Бағдарлама                                     ________
Кіші бағдарлама                                ________
Ақылы қызметтер түрі                           ________
мың.теңге
___________________________________________________________________________
Көрсеткіштер    !Жол коды/ !  Тоқсан бойынша сомасы        !  Жиыны
!ерекшелік !-------------------------------!
!коды      !   1   !   2   !   3   !   4   !
---------------------------------------------------------------------------
1           !     2    !   3   !   4   !   5   !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
Кірістер, барлығы         010
Жыл басындағы           011
қаражаттың қалдығы      012
Ағымдағы жылдың
түсімдері               020
Шығыстар, барлығы
әрбір ерекшелік
бойынша                 021
Бюджет кірісіне
аударуға жатады
--------------------------------------------------------------------------
Мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер
ҚР ҚМ
2000 жылғы ________
N ______ бұйрығына
4-қосымша
Ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан, демеушілік және қайырымдылық
көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттік
мекемелердің депозиттік сомаларын қалыптастыру, пайдалану және
есепке алу тәртібі туралы қағидаға
2-2-қосымша
Бекітемін
Қазақстан Республикасы
Қаржы вице-министрі
(Қаржы органының басшысы)
(Бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы)
_____________________ (аты-жөні) қолы
2000 жылғы  "____" ___________
М.О.
Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсетуді іске асырудан
алатын қаражаттары бойынша кірістер мен шығыстарының жиынтық (жеке)
сметасын өзгерту туралы
Анықтама
Кодтары
Функционалдық топ                              ________
Ішкі функция                                   ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі            ________
Бағдарлама                                     ________
Кіші бағдарлама                                ________
Ақылы қызмет көрсетулердің түрі                ________
мың.теңге
___________________________________________________________________________
Көрсеткіштер !Азайту !Жолдың   ! Тоқсандар бойынша сомасы      !Жиыны
!немесе !коды/    !-------------------------------!

!специфики !   1   !   2   !   3   !   4   !
---------------------------------------------------------------------------
1           !     2    !   3   !   4   !   5   !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
Всего доходы              О10
Остаток средств на
начало года             О11
Поступления текущего
года                    О12
Всего расходы             О20
по каждой специфике
Подлежит перечислению
в доход бюджета           О21
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель администратора бюджетных программ
Руководитель финансовой службы
Приложение 3
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177
Приложение N 2-1
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств,
получаемых от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной помощи,
депозитных сумм и страховых возмещений
государственных учреждений
Утверждаю
Руководитель администратора
бюджетных программ
"____" ___________ г.
М.П.
Индивидуальная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от
реализации платных услуг государственных учреждений
Коды
Функциональная группа                          ________
Подфункция                                     ________
Администратор бюджетных программ               ________
Государственное учреждение                     ________
Программа                                      ________
Подпрограмма                                   ________
Вид платных услуг                              ________
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Показатели      !   Коды   !   Сумма по кварталам          !  Итого
!строки/код!-------------------------------!
!специфики !   1   !   2   !   3   !   4   !
---------------------------------------------------------------------------
1           !     2    !   3   !   4   !   5   !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
Всего доходы              О10
Остаток средств на
начало года             О11
Поступления текущего
года                    О12
Всего расходы             О20
по каждой специфике
Подлежит перечислению
в доход бюджета           О21
--------------------------------------------------------------------------
Руководитель государственного учреждения
Главный бухгалтер
Приложение 4
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 3 мая 1999 года N 177
Приложение N 2-2
к Правилам о порядке формирования,
использования и учета средств,
получаемых от реализации платных услуг,
от спонсорской и благотворительной помощи,
депозитных сумм и страховых возмещений
государственных учреждений
Утверждаю
Вице-министр финансов
Республики Казахстан
(Руководитель финансового органа)
(Руководитель администратора
бюджетных программ)
_________________(Ф.И.О) подпись
"____" ___________ г.
М.П.
Справка
об изменении сводной (индивидуальной) сметы доходов
и расходов по средствам, получаемым от реализации
платных услуг государственных учреждений на ____ г.
Коды
Функциональная группа                          ________
Подфункция                                     ________
Администратор бюджетных программ               ________
Программа                                      ________
Подпрограмма                                   ________
Вид платных услуг                              ________
тыс.тенге
___________________________________________________________________________
Показатели      !Уменьшить!   Коды   !  Сумма по кварталам   ! Итого
!   или   !строки/код!-----------------------!