Медицина және дәріхана қызметкерлерінің қосымша демалысы туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау істері жөніндегі агенттігі 2000 жылғы 22 мамырдағы N 305 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 4 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1238. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 24 мамырдағы № 377 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.05.24 № 377 Бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы еңбек туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 60-бабына сәйкес, медицина қызметкерлерінің сезімталдық және күрделі еңбегін ескере отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Денсаулық сақтаудың облыстық, Астана және Алматы қалалық басқармаларының бастықтары, республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының басшылары:
жалпы демалысы 18 күнтізбелік күн ұзақтығы бар медицина және дәріхана
қызметкерлеріне, 12 күнтізбелік күн мөлшеріне қосымша демалыс белгіленсін;
осы бұйрықта көзделген медицина және дәріхана қызметкерлеріне жалпы
ұзақтығы 30 күнтізбелік күндік демалыс беру қамтамасыз етілсін;
қызметкерлердің қосымша демалысына ақы төлеу еңбекке ақы төлеудің
белгіленген қорының шегінде жүргізілсін.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Төрайымның бірінші орынбасары
С.Е. Ыбраев жүктелсін.
Төрайымның м.а.

О дополнительном отпуске медицинских и аптечных работников
Приказ Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 22 мая 2000 года № 305. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4.09.2000 г. за № 1238. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 мая 2010 года № 377
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 24.05.2010 № 377.
В соответствии со статьей 60 Закона Республики Казахстан Z990493_ "О труде в Республике Казахстан", учитывая эмоциональный и напряженный труд медицинских работников приказываю:
1. Начальникам областных, городов Астаны, Алматы, управлений здравоохранения, руководителям республиканских организаций здравоохранения:
установить медицинским и аптечным работникам, имеющим общую
продолжительность отпуска 18 календарных дней, дополнительный отпуск в
размере 12 календарных дней;
обеспечить предоставление отпусков медицинским и аптечным работникам,
предусмотренным настоящим приказом, общей продолжительностью 30
календарных дней;
оплату дополнительного отпуска работников производить в пределах
установленного фонда оплаты труда.
2. Контроль за выполнением настоящего приказа возложить на первого
заместителя Председателя Ибраева С.Е.
И.о. Председателя
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)