Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне N 22 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 12 қыркүйектегі N 399 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1246. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 12 қыркүйектегі N 399 (тіркелген N 1246) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 22 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет кірістерінің жіктемесінде:
"107103 Әлеуметтік салық бойынша жергілікті бюджетке берешектердің түсуі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"107103 Әлеуметтік салық бойынша берешектердің түсуі"
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр

О внесении изменения N 22 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 сентября 2000 года N 399. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2000 года N 1246. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
12. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 сентября 2000 года N 399 "О внесении изменения N 22 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующее изменение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
строку "107103 Поступление задолженности в местный бюджет по социальному налогу" изложить в следующей редакции: "107103 Поступление задолженности по социальному налогу".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр