Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 35 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 580 бұйрығы ("Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері", 2001 ж. N 6, ст.321) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. N 1383
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30
желтоқсандағы N 715
V991058_
"Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы"
бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай
бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
"13.9.274.28 Жергілiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк
мекемелердiң бекiтілген тәртiп бойынша тiркелген келiсiмдi мiндеттемелерi
бойынша кредиторлық берешектi өтеу" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолдармен толықтырылсын:
"13.9.275 Астана қаласын дамыту бағдарламасына әкiмшiлiк ету
департаментi
13.9.275.2 Жергілiктi деңгейдегi әкiмшілiк шығыстар
13.9.275.2.3 Жергілiктi органдар аппараты
13.9.275.16 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң табиғи және техногендiк
сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де тосын шығыстарға арналған
резервi есебiнен iс шаралар өткiзу
13.9.275.22 Ауданның (қаланың) жергiлiктi атқару органының табиғи
және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған резервi
есебiнен iс шаралар өткiзу
13.9.275.25 Облыстың, Астана және Алматы қалалары жергiлiктi атқару
органының табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға
арналған резервi есебiнен iс шаралар өткiзу
13.9.275.30 Астана қаласын дамыту
13.9.275.80 Тұрғын үй салуды несиелендiру
13.9.275.81 Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды несиелендiру
13.9.275.128 Аудандық (қалалық) жергілiктi атқару органының резервi
есебiнен жергiлiктi атқару органдарының сот шешiмi бойынша мiндеттемелерiн
орындау
13.9.275.129 Облыстың, Астана және Алматы қалалары жергiлiктi атқару
органының резервi есебiнен жергiлiктi атқару органдарының сот шешiмi
бойынша мiндеттемелерiн орындау".
2.
<*>
Ескерту: 2 пункт алынып тасталынды - ҚР Қаржы министрінің
2001 жылғы 27 қаңтардағы N 42 бұйрығымен.
V011414_
3. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет департаменті
(Е. Бахмутова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнений N 35 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декаря 2000 года N 580 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2001 года за N 1383
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "13.9.274.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"13.9.275 Департамент по администрированию программ развития города Астаны
13.9.275.2 Административные расходы на местном уровне
13.9.275.2.3 Аппарат местных органов
13.9.275.16 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иных непредвиденных расходов
13.9.275.22 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.275.25 Проведение мероприятий за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.275.30 Развитие города Астаны
13.9.275.80 Кредитование жилищного строительства
13.9.275.81 Кредитование региональных инвестиционных программ
13.9.275.128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
13.9.275.129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов
по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
области, городов Астаны и Алматы".
2. (Пункт исключен - приказом Министра финансов Республики Казахстан
от 27 января 2001 года N 42
V011414_
).
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)