Ерейментау ауданындағы Новомарковка орта мектебіне Б. Жахинның атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің 2000 жылғы 24 ақпанда N С-3-07 шешімі Ақмола облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 253 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының Z934200_ Заңына сәйкес, Новомарковка ауылы тұрғындарының және Ерейментау ауданының әкімі мен аудандық мәслихаттың ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық комиссияның шешімін негізге
ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі шешім етті:
1. Ерейментау ауданындағы Новомарковка орта мектебіне Социалистік
Еңбек Ері Балабек Жахинның аты берілсін.
2. Жоғарыдағы мәселені Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы
мемлекеттік ономастикалық комиссияда қарау ұсынылсын.
Сессия төрағасы                   Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О присвоении Новомарковской средней школе Ерейментауского района имени Б.Жахина
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 24 февраля 2000г. N С-3-07 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 253
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании предложений жителей села Новомарковка, представления акима Ерейментауского района и районного маслихата, решения областной
ономастической комиссии областной маслихат и аким области решили:
1. Присвоить Новомарковской средней школе Ерейментауского
района имя Героя Социалистического труда Балабека Жахина.
2. Внести данный вопрос на рассмотрение государственной
ономастической комиссии при Правительстве РК.
Председатель сессии                 Аким области
Секретарь областного маслихата