Ерейментау аудандық Мәдениет үйіне Үмбетей жыраудың атын беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының, облыс әкімінің шешімі 2000 жылғы 15 шілдеде N С-3-06 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 24 шілдеде N 263 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы"
Z934200_
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ерейментау қаласы
Мәдениет үйі еңбек ұжымының ұсынысын және Ерейментау ауданының әкімі мен
аудандық мәслихаттың ұсыныстарын, сондай-ақ облыстық ономастикалық
комиссияның шешімін негізге ала отырып, облыстық мәслихат және облыс әкімі
шешім етті:
1. Ерейментау аудандық Мәдениет үйіне Үмбетей жыраудың аты берілсін.
2. Жоғарыдағы мәселені Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы
мемлекеттік ономастикалық комиссияда қарау ұсынылсын.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О присвоении районному Дому культуры Ерейментауского района имени Умбетей жырау
Решение Акмолинского областного маслихата и акима Акмолинской области от 15 июня 2000г. N С-3-06 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 24 июля 2000 г. N 263
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на
основании предложений трудового коллектива Дома культуры г.Ерейментау,
представления акима Ерейментауского района и районного маслихата, решения
областной ономастической комиссии, областной маслихат и аким области
решили:
1. Присвоить Ерейментаускому районному Дому культуры имя Умбетей
жырау.
2. Внести данный вопрос на рассмотрение государственной
ономастической комиссии при правительстве РК.
Председатель сессии
Аким области
Секретарь областного маслихата