1999 жылғы 10 маусымдағы N 6-188 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Әкімінің 2000 жылғы 24 қарашадағы N 11-342 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2001 жылғы 18 қаңтарда N 278 тіркелді
РҚАО-ның ескертуі: Мемлекеттік тіркеу бұзылды - мемлекеттік тіркеуге жатпайтын ретінде Алматы облыстық әділет департаментінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 2-23/и-6065 хатымен (1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" ҚР Заңының 38 бабы).
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі белгілеген тәртіппен тіркелген Құрылыс істері жөніндегі комитеттің 2000 жылғы 17 сәуірдегі N 99 бұйрығымен бекітілген "Республиканың тұрғын үй ғимараттарын қайта жаңартуға (қайта жобалауға, қайта жабдықтауға) рұқсат беру процедурасын жүргізу ережелері" туралы республикалық бірыңғай тәртіптің қабылдануына байланысты облыс әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысының аумағында пәтерлерді, үйдің жер қабаттарын, тұрғын үйлермен қосып салынған жайларды кәсіпкерлік қызмет объектілері етіп, қайта жобалау тәртібі туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 10 маусымдағы N 6-188 шешімінің күші жойылсын.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы

Об отмене решения N 6-188 от 10 июня 1999 года
Решение Акима Алматинской области от 24 ноября 2000 г. N 11-342. Зарегистрировано Управлением юстиции Алматинской области 18 января 2001 г. за N 278
Примечание РЦПИ: На основании письма Департамента юстиции Алматинской области от 24 декабря 2004 года N 2-23/и-6065 решение не подлежит государственной регистрации нормативных правовых актов, предусмотренной ст.38 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и применяется без нее.
В связи с принятием единых республиканских "Правил  прохождения разрешительных процедур на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений в жилых зданиях Республики", зарегистрированных в установленном порядке Министерством юстиции Республики Казахстан и утвержденным приказом Комитета по делам строительства от 17 апреля 2000 года N 99, Аким области РЕШИЛ:
1. Решение Акима области от 10 июня 1999 года N 6-188 "О порядке реконструкции (перепланировке) квартир, подвалов, жилых домов и встроенных помещений под объекты предпринимательской деятельности на территории Алматинской области" - признать утратившим силу.
И.О.Акима области                          В. Долженков