Облыстық мәслихаттың "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 1999 жылғы 03 желтоқсандағы N ІІ/17 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының шешімі 2000 жылғы 17 наурыздағы N 3/24 Маңғыстау облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 3 сәуірде N 190 тіркелді
"Жергіліктi өкiлдi және атқарушы органдар туралы", "Бюджет жүйесi туралы" және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес облыстық мәслихат шешім етті:
Облыстық мәслихаттың "2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 1999 жылғы 03 желтоқсандағы N II/17 шешіміне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
1. 1 тармақтағы "2385170" саны "3082757" санымен ауыстырылсын.
2. 2 тармақтағы:
6 азат жолдан кейiн, мынадай мазмұндағы жаңа азат жолмен
толықтырылсын:
"республика iшiнде несие бергенi үшiн алған сыйақысы (мүддесi) - 59300";
8 азат жол мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандар мен қалалардан облыстық бюджетке түсiрiлген кiрiстерден аударылым сомасы - 5927188";
10 азат жол мынадай редакцияда жазылсын:
"инвестициялық жобаларды iске асыруға арналған қарыз алу сомасы - 300000";
12 азат жолдағы "481100" саны "548887" санымен ауыстырылсын;
Қосымша мынадай мазмұнда жаңа азат жол кiргiзiлсін:
"жергiлiктi бюджетке берешек түсiрілімi                252000".
3. 3 тармақтағы:
2 азат жолдағы "18,1" саны "17,6" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "мүлiкке салынатын салық" деген сөзден кейiн мына сөздермен толықтырылсын:
"коммуналдық меншiк объектiлерін жекешелендiруден түсiрілімдер";
4. 7 тармақтағы:
1 азат жолдағы "154477" саны "151213" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "725365" саны "728629" санымен ауыстырылсын;
4 азат жолы мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"Облыс әкiмiнің 1999 жылғы 14 қарашадағы N 258 шешімiн орындау үшiн Ақтау қаласының бюджетiнде 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап бұрындары облыстық бюджеттен қаржыландырылып келген, облыстық балалар мен жасөспірiмдер спорт мектебi бойынша 3264 мың теңге сомасында жұмсалатын қаражаттың көзделгенi ескерiлсін".
5. 8 тармақтағы:
1 азат жолдағы "868345" саны "890109" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "77214" саны "55450" санымен ауыстырылсын.
Мына мазмұндағы жаңа азат жолмен толықтырылсын:
"Бұрындары Ақтау қаласының бюджетiнен қаржыландырылып келген облыстық инфекциялық аурухана бойынша 21764 мың теңге сомасындағы шығыстардың 2000 жылдың 1 сәуiрiнен бастап облыстық бюджеттен қаржыландырылуға берілгенi ескерiлсін.
Ақтау қаласының әкiмi мен облыстық денсаулық сақтау басқармасы облыстық инфекциялық аурухананы қабылдап алып-берудi жүргiзсiн".

Шығыстардың барлығы                           2385170 3082757  697587
О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 3 декабря 1999 года N II/17 "Об областном бюджете на 2000 год"
Решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2000 года N 01-08/40 зарегистрировано управление юстиции Мангистауской области 03.04.2000 г. за N 190
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местных
представительных и исполнительных органах Республики Казахстан", "О
бюджетной системе" и "О республиканском бюджете на 2000 год" областной
маслихат решил:
Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 1999 года N 2/17
V99M157_
"Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и
дополнения:
1. В пункте 1 цифру "2385170" заменить цифрой "3082757".
2. В пункте 2:
после абзаца 6 включить новый абзац следующего содержания:
"вознаграждения (интересы), полученные за предоставление кредитов
внутри республики                             59300";
абзац 8 изложить в следующей редакции:
"сумма отчислений от доходов, поступающая из районов
и городов в областной бюджет -                5927188";
абзац 10 изложить в следующей редакции:
"сумма заимствования на реализацию инвестиционных
проектов                                      300000";
абзац 12 - цифру "481100" заменить цифрой "548887";
дополнительно включить новый абзац следующего содержания:
"поступление задолженности в местный бюджет   252000".
3. В пункте 3:
абзац 2 - цифру "18,1" заменить цифрой "17,6";
абзац 3 после слов "налог на имущество" дополнить словами
"поступления от приватизации объектов коммунальной собственности";
4. В пункте 7:
абзац 1 - цифру "154477" заменить цифрой "151213";
абзац 3 - цифру "725365" заменить цифрой "728629";
дополнительно включить абзац 4 следующего содержания:
"Учесть, что во исполнение решения акима области от 11 ноября 1999
года N 258 в бюджете г.Актау с 1 января 2000 года предусмотрены
ассигнования в сумме 3264 тыс.тенге по областной детско-юношеской
спортивной школе, ранее финансировавшейся из областного бюджета".
5. В пункте 8:
абзац 1 - цифру "868345" заменить цифрой "890109";
абзац 3 - цифру "77214" заменить цифрой "55450";
включить новый абзац следующего содержания:
"Учесть, что расходы по областной инфекционной больнице в сумме 21764 тыс.тенге, ранее финансируемые из бюджета г.Актау, переданы с 1 апреля 2000 года на финансирование из областного бюджета.
Акиму г.Актау и областному управлению здравоохранения произвести прием-передачу областной инфекционной больницы".

6. 10 тармақ мына мазмұндағы 10-1 тармақшамен толықтырылсын:
"Әлеуметтiк-мәдениет мекемелерiнің қызметкерлерiне еңбек ақы төлеу мәселелерi жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 22 қарашадағы N 484-1 Заңына сәйкес селолық жерлерде тұратын әрi жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, білім, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жергіліктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
қалалық жағдайда қызметтің осынау түрлерiмен шұғылданатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда;
кесiмдi жалақы мен тарифтiк ставканы кемiнде 25 пайызға көтерудi;
отын алуына арнап 1000 теңге мөлшерінде бiржолғы ақшалай төлемдi белгiлей алады;
Аудандар мен қалалардың әкiмдерi жоғарыда аталған төлемдердi 2000 жылға арналып көзделген жұмсалатын қаражат шегінде қамтамасыз етсiн".
7. 11 тармақ мынадай мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы жеңiстің 55 жылдығына арналған iс-шараларды арнап "азаматтардың жекелеген саналарына әлеуметтж төлемдер" бағдарламасы бойынша 9500 мың теңге сомасында".
8. 14 тармақтағы:
2 азат жолдағы "481100" саны "453498" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "39108" саны "66710" санымен ауыстырылсын.
9. 14 тармақ мына мазмұндағы жаңа тармақшамен толықтырылсын:
"14-1. Инвестициялық жобаларды iске асыруға арнап бағдарламалардың әкiмшісi - облыс әкiмiнің аппаратына 300000 мың теңге сомасында қарыз алу шегі белгіленсiн.
Облыс әкiмінің орынбасары Е.О. Рахметов пен облыстық шағын кәсiпкерлiктi қолдау басқармасы (Қ.Т. Елеусiнов) жергіліктi атқарушы органдардың 2000 жылы тартатын қарыз қаражаты есебiнен несиелендiрiлетiн және қаржыландырылатын аймақтық инвестициялық бағдарламалардың тiзбесiн әзiрлесiн және белгiленген тәртiпте оны облыс әкiмiнің қарауына енгiзсiн.
14-2. Облыс әкімінiң 2000 жылдың 12 қаңтарындағы N 302 шешімiне сәйкес 1999 жылы игерiлмегендерiн және инвестиңиялық жобаларды iске асыруға арнап бұрындарды бөлiнген 127087 мың теңге сомасындағы ағымдағы жылғы қаражаттың қайтарылғандары бойынша бағдарламалардың әкiмшісi - облыс әкiмiнің аппараты екiншi қаржыландыруға арнап жұмсалатын қаражат көзделсiн".
10. Мынадай мазмұнда 17 тармақпен толықтырылсын:
"Облыстың жергіліктi бюджеттерiнде шаруашылық жүргiзушi
субъектілердің жергіліктi бюджетке төлемдер бойынша берешектерiн өтеу жолымен жергіліктi бюджеттің қаражаты есебiнен орындайтын ұйымдардың мiндеттемелерi бойынша осының алдындағы жылдарда жинақталған 1000000 мың теңге мөлшерiнде кредиторлық берешектi өтеу көзделсiн, соның ішінде аудандардың, қалалардың және облыстық бюджеттерi бойынша:
(мың теңге)
Бейнеу ауданы              37000
Қарақия ауданы             40000
Маңғыстау ауданы           40000
Түпқараған ауданы          17000
Ақтау қаласы              500000
Жаңаөзен қаласы           114000
Облыстық                  252000
Жоғарыда көрсетiнген берешектi өтеу жөніндегi есеп айырысуды жүргiзудің тәртiбiн сондай-ақ осы есеп айырысуға қатысушы субъектілердi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгінің келiсiмi бойынша облыс әкiмi айқындайтын болып белгіленсiн".
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2000 жылғы 17 наурыздағы
N 3/24 шешіміне қосымша
--------------------------------------------------------------------------

6. Пункт 10 дополнить подпунктом 10-1 следующего содержания:
"Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан от 22 ноября 1999 года N 484-1 "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда работников социально-культурных учреждений" специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности, с 1 января 2000 года по решениям местных представительных органов могут устанавливаться:
повышенные, не менее чем на 25 процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях;
единовременные денежные выплаты на приобретение топлива в размере 1000 тенге.
Акимам районов и городов обеспечить вышеназванные выплаты в пределах предусмотренных ассигнований на 2000 год".
7. Пункт 11 дополнить абзацем 4 следующего содержания:
"на проведение мероприятий, посвященных 55-й годовщине Победы в Великой Отечественной войне по программе "социальные выплаты отдельным категориям граждан в сумме 9500 тыс.тенге".
8. В пункте 14:
абзац 2 - цифру "481100" заменить цифрой "453498";
абзац 3 - цифру "39108" заменить цифрой "66710".
9. Пункт 14 дополнить новыми подпунктами следующего содержания:
"14-1. Установить лимит заимствования администратору программы - аппарату акима области в сумме 300000 тыс.тенге на реализацию инвестиционных проектов.
Заместителю акима области Рахметову Е.О. и областному управлению поддержки малого предпринимательства (Елевсинов К.Т.) разработать и в установленном порядке внести на рассмотрение акима области перечень региональных инвестиционных программ, кредитуемых и финансируемых за счет средств займов, привлекаемых в 2000 году местным исполнительным органом.
14-2. В соответствии с решением акима области от 12 января 2000 года N 302 предусмотреть администратору программы - аппарату акима области ассигнования на повторное финансирование по недоосвоенным в 1999 году и возвращенным в текущем году средствам, выделенным ранее на реализацию инвестиционных проектов в сумме 127087 тыс.тенге".
10. Дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Предусмотреть в местных бюджетах области погашение кредиторской
задолженности, образовавшейся за предыдущие годы по обязательствам
организаций, выполняемым за счет средств местного бюджета, путем погашения
задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в местный бюджет в
размере 1000000 тыс.тенге, в том числе в разрезе бюджетов районов, городов
и областного:
(тыс.тенге)
Бейнеуский район           37000
Каракиянский район         40000
Мангистауский район        40000
Тупкараганский район       17000
город Актау               500000
город Жанаозен            114000
Областной                 252000
Установить, что порядок проведения расчетов по погашению указанных
задолженностей, а также субъекты, участвующие в данных расчетах,
определяются акимом области по согласованию с Министерством финансов
Республики Казахстан".
Председатель сессии
Секретарь
областного маслихата
Приложение
к решению областного маслихата от 20.03.2000 года № 01-08/40
---------------------------------------------------------------------------
Кат.!Кл!Пдк!Спец!  Доходы                      !Утвержден-! Уточнен.!Отклон
!  !   !    !                              !ный бюджет!бюджет на!(+;-)

Кат Кл Қос. Ерек       Кірістер                  2000 ж. 2000 ж.    Ауытқу
кл   ше                                   арнал.  нақтылан.   (+;-)
ған     ған
бюджет  бюджеті
--------------------------------------------------------------------------
1              Салық түсімдері                   1765   253765    252000
5          Тауарға, жұмысқа және қызмет көр. 1765   1765      0
сетуге ішкi салықтар
2       Акциздер                          1765   1765      0
7  Сыра                              1483   1483      0
23 Ойын бизнесi                      282    282       0
7          Өзге де салықтар                  0      252000    252000
1       Өзге де салықтар                  0      252000    252000
2  Жергiлiктi бюджетке берешектердiң
түсуi                             0      252000    252000
2              Салық емес түсімдер               151532 210832    59300
1          Кәсіпкерлiк қызмет және меншіктен
кiрiсгер                          0      59300     59300
2       Заңды тұлғалар мен қаржы мекеме.
лерiнен салық түсiмдері           0      59300     59300
6  Республика iшiне берген кредиттерi
үшiн алынған сыйақы (мүдделер)    0      59300     59300
2          Әкiмшiлiк жинақтар мен төлемдер
коммерциялық емес қосалқы сатулар.
дың кiрiстері                     132857 132857    0
1       Әкiмшiлiк жинақтар                132857 132857    0
9  Қылмыстық атқару инспекциясы жұмыс.
тарынан алынған кiрiстер          1437   1437      0
12 Айналадағы ортаны ластағаны үшiн
төлемдер                          131420 131420    0
3          Айыппұл және санкциялар бойынша
түсiмдер                          18675  18678     0
1       Айыппұл және санкциялар бойынша
түсiмдер                          18675  18678     0
2  Медициналық айықтырғышқа түскендер.
ден алынатын төлемдер             4175   4175      0
10 Қоршаған ортаны қорғау заңдылықта.
рын бұзғаны үшiн айыппұл          14500  14500     0
4              Алынған ресми трансферттер        5908688  0      -5908688
1          Төменгi мемлекеттiк басқару орган.
дары трансферттері                5908688  0      -5908688
2    0  Бюджеттiк алу                     5908688  0      -5908688
Қалалар мен аудандар бюджеттерінен
түскен кірістерден аударылым
сомасы                                    5927188  5927188
4   1          Республ. банктегі облыс бюджеттерi.
нен трансферттер                 -4262126 -4262126 0
2       Бюджеттiк алу                    -4262126 -4262126 0
13 Облыстық бюджеттен бюджеттiк алу -4262126 -4262126 0
5              Бюджеттен берiлген несиелерді
жабу                              94211    94211   0
1          Бюджеттен бұрын берiлген несиелер.
дi жабу                           94211    94211   0
2       Жекелеген банк операцияларын iске
асыратын банктер мен ұйымдарды    94211    94211   0
қоспағанда, ұйымдардың жабуы
2  Директивалық несиелер бойынша
мерзiмi өткен қарызды қайтару     94211   94211    0

!  !   !    !                              ! 2000 г . !  2000 г.!
---------------------------------------------------------------------------
1               Налоговые поступления            1765     253765   252000
5           Внутренние налоги на товары,
работы и услуги                  1765       1765        0
2       Акцизы                           1765       1765        0
7   Пиво                             1483       1483        0
23  Игорный бизнес                    282        282        0
7           Прочие налоги                       0     252000   252000
1       Прочие налоги                       0     252000   252000
2   Поступление задолженности
в местный бюджет                    0     252000   252000
2               Неналоговые поступления        151532     210832    59300
1           Доходы от предпринимательской
деятельности и собственности        0      59300    59300
2       Налоговые поступления от
юридических лиц и финансовых
учреждений                          0      59300    59300
6   Вознаграждения (интересы),
полученные за предоставление
кредитов внутри республики          0      59300    59300
2           Административные сборы и
платежи, доходы от
некоммерческих и
сопутствующих продаж           132857     132857        0
1       Административные сборы         132857     132857        0
9   Доходы, получаемые от деят-ти
уголовно-исполнительной
инспекции                        1437       1437        0
12  Платежи за загрязнение
окружающей среды               131420     131420        0
3           Поступления по штрафам и
санкциям                        18675      18675        0
1       Поступления по штрафам и
санкциям                        18675      18675        0
2   Поступление платы от лиц,
помещенных в медвытрезвители     4175       4175        0
10  Штрафы за нарушение законо-
дательства об охране
окружающей среды                14500      14500        0
4               Полученные официальные
трансферты                    5908688          0  -5908688
1           Трансферты из нижестоящих
органов гос.управления        5908688          0 -5908688
2    0  Бюджетное изъятие             5908688          0 -5908688
4              Сумма отчислений от доходов,
поступающая из бюджетов
районов и городов                        5927188   5927188
1           Трансферты от бюджетов
областей в РБ                -4262126   -4262126        0
2       Бюджетное изъятие            -4262126   -4262126        0
13  Бюджетное изъятие из
областного бюджета           -4262126   -4262126        0
5               Погашение кредитов,
выданных из бюджета             94211      94211        0
1           Погашение ранее выданных
кредитов                        94211      94211        0
2       Погашение организациями,
исключая банки и организации
осуществляющие отдельные виды
банковских операций             94211      94211        0
2   Возврат просроченной
задолженности по директивным
кредитам                        94211      94211        0

Кірістердің барлығы               1894070 2223870  329800
5              Бюджеттен берілген несиелерді
жабу                              491100  558887   67787
1          Бұрын берiлген несиелердi жабу    491100  558887   67787
1      Мемлекеттiк басқарудың басқа дең.
гейлерiнiң жабуы                  10000   0       -10000
1   Мемлекеттiк басқарудың басқа дең.
гейлерiнiң жабуы                  10000   0       -10000
4      Банк операцияларының жекелеген
түрiн iске асыратын банктер мен
ұйымдардың жабуы                  481100  548887   67787
1   Банк операцияларының жекелеген
түрiн iске асыратын банктер мен
ұйымдардың жабуы                  481100  548887   67787
5     Бюджеттен берілген түрлi несиелердi
жабу                                      10000    10000
9   Бюджеттен берілген түрлi несиелердi
жабу                                      10000    10000
6              Инвестициялық жобаларды іске
асыруға арналған қарыздар лимиті  0       300000   300000
Барлығы                           2385170 3082757  697587
--------------------------------------------------------------------------
Фун.              Шығыстар                       2000 ж. 2000 ж.    Ауытқу
топ                                              арнал.  нақтылан.   (+;-)
ған     ған
бюджет  бюджеті
--------------------------------------------------------------------------
1  Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер 117864  98484   -19380
Облыстық мәслихат                             4222    4222     0
Облыс әкiмiнiң аппараты, оның iшiнде          58956   58956    0
Экономика, индустрия және сауда басқармасы    10513   0       -10513
Шағын кәсіпкерлiктi қолдау басқармасы         4305    0       -4305
Құрылыс басқармасы                            4562    0       -4562
Қаржы басқармасы                              26208   26208    0
Коммуналдық меншiк басқармасы                 9098    9098     0
2  Қорғаныс                                      78164   78164    0
Әскери комиссариаттар                         11326   11326    0
Төтенше жағдайлар жөнiндегi штабтың жұмысын
ұйымдастыру                                   5402    5402     0
Өрт қызметi                                   55500   55500    0
Суда құтқару стансасы                         5936    5936     0
3  Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік              218094  218094   0
Iшкi iстер басқармасы                         211794  211794   0

Итого доходов                 1894070    2223870   329800
5               Погашение кредитов, выданных
из бюджета                     491100     558887    67787
1           Погашение ранее выданных
кредитов                       491100     558887    67787
1        Погашение другими уровнями
гос.управления                  10000          0   -10000
1   Погашение другими уровнями
гос.управления                  10000          0   -10000
4        Погашение банками и
организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских
операций                       481100     548887    67787
1   Погашение банками и
организациями, осуществляющими
отдельные виды банковских
операций                       481100     548887    67787
5        Погашение прочих кредитов,
выданных из бюджета                        10000    10000
9   Погашение прочих кредитов,
выданных из бюджета                        10000    10000
6               Лимит заимствования на
реализацию инвестиционных
проектов                            0     300000   300000
Всего                         2385170    3082757   697587
---------------------------------------------------------------------------
Фун!            Расходы                      !Утвержденный!Уточнен.!Отклон.
гр !                                         !  бюджет    !бюджет  !(+;-)
!                                         !  2000 г.   !2000 г. !
---------------------------------------------------------------------------
1  Государственные услуги общего характера       117864     98484  -19380
Областной маслихат                              4222      4222       0
Аппарат акима, в том числе                     58956     58956       0
Управление экономики, индустрии и торговли     10513         0  -10513
Управление по поддержке малого бизнеса          4305         0   -4305
Управление строительства                        4562         0   -4562
Управление финансов                            26208     26208       0
Управление коммунальной собственности           9098      9098       0
2  Оборона                                        78164     78164       0
Военкоматы                                     11326     11326       0
Организация работ штабов по чрезвычайным
ситуациям                                       5402      5402       0
Пожарная служба                                55500     55500       0
Водно-спасательная станция                      5936      5936       0
3  Общественный порядок и безопасность           218094    218094       0
Управление внутренних дел                     211794    211794       0

Жол қозғалысын реттеу                         4100    4100     0
Нотариаттық кеңсе                             2200    2200     0
4  Білім                                         154477  151213  -3264
Бiлiм басқармасы                              145577  142313  -3264
IIБ училищесi                                 8900    8900     0
5  Дансаулық сақтау                              868345  890109   21764
Iшкi iстер басқармасының госпиталi            9000    9000     0
Денсаулық сақтау басқармасы                   808745  830509   21764
Облыстық санитарлық-эпидемиялық стансасы      50600   50600    0
6  Әлеуметтік қамту және әлеуметтік көмек        72714   72714    0
Еңбек, жұмыстылық жөне тұрғындарды әлеуметтік
қорғау басқармасы                             25243   25243    0
Азатаммардың жекелеген топтарына әлеуметтiк
төлемi                                        0       9500     9500
Iшкi iстер органдары қызметкерлерiне ақшалай
өтемақы                                       47471   37971   -9500
8  Мәдениет, спорт және ақпарат кеңiстігі        82630   82630    0
Мәдениет басқармасы                           28700   28700    0
Бiлiм басқармасы (мектептен тыс шаралар)      8420    8420     0
Туризм және спорт басқармасы                  13680   13680    0
Облыстық мұрағат                              4850    4850     0
Театр-көрсетiмдер мекемелерi                  12400   12400    0
Мерзiмдi баспасөз                             11100   11100    0
Телерадиохабары                               1080    1080     0
Көрсетiмдер мекемелерi                        2400    2400     0
11 Өнеркәсіп, құрылыс                            1000    1000     0
Қала құрылысы кадастры                        1000    1000     0
10 Ауыл шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау  77099   77099    0
Табиғат қорғау қоры                           69429   69429    0
Ауыл шаруашылығы басқармасы                   7670    7670     0
12 Байланыс және транспорт                       72000   72000    0
Автомобиль жолдарын қайта жаңғырту            72000   72000    0
13 Түрлі                                         68263   766730   698467
Экономика, индустрия және сауда басқармасы    0       10513    10513
Шағын кәсшкерлiктi қолдау басқармасы          0       4305     4305
Құрылыс басқармасы                            0       4562     4562

Регулирование дорожного движения                4100      4100       0
Нотариальная контора                            2200      2200       0
4  Образование                                   154477    151213   -3264
Управление образования                        145577    142313   -3264
Училище УВД                                     8900      8900       0
5  Здравоохранение                               868345    890109   21764
Госпиталь УВД                                   9000      9000       0
Управление здравоохранения                    808745    830509   21764
Областная санэпидемстанция                     50600     50600       0
6  Социальное обеспечение и социальная помощь     72714     72714       0
Управление труда, занятости и социальной
защиты населения                               25243     25243       0
Социальные выплаты отдельным категориям
граждан                                            0      9500    9500
Денежная компенсация сотрудников
подразделений органов внутренних дел           47471     37971   -9500
8  Культура, спорт и информационное
пространство                                   82630     82630       0
Управление культуры                            28700     28700       0
Управление образования (внешкольные
мероприятия)                                    8420      8420       0
Управление туризма и спорта                    13680     13680       0
Областной архив                                 4850      4850       0
Театрально-зрелищные учреждения                12400     12400       0
Периодическая печать                           11100     11100       0
Телерадиовещание                                1080      1080       0
Зрелищные учреждения                            2400      2400       0
11  Промышленность, строительство                   1000      1000       0
Градостроительный кадастр                       1000      1000       0
10  Сельское хозяйство и охрана окружающей среды   77099     77099       0
-Фонд охраны природы                           69429     69429       0
-управление сельского хозяйства                 7670      7670       0
12  Транспорт и связь                              72000     72000       0
Реконструкция автомобильных дорог              72000     72000       0
13  Прочие                                         68263    766730  698467
Управление экономики, индустрии и торговли         0     10513   10513
Управление по поддержке малого бизнеса             0      4305    4305
Управление строительства                           0      4562    4562

Жергілікті атқарушы органдардың резервi       48263   48263    0
Шағын кәсiпкерлiктi қолдау                    20000   20000    0
Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды қолдау 0       427087   427087
Мемлекеттiк мекемелердiң тауар (жұмыс, қызмет)
қоюшылар алдындағы, жергiлiктi бюджет қаржылары
есебiнен орындалған мiндеттемелер бойынша
бұдан бұрынғы жылдарда жинақталған несиелiк
берешектерiн жабу.                            0       252000   252000
14 Қарыздарға қызмет ету, оның ішінде            520208  66710   -453498
- Жергілікті атқару органдарының қарыздануы
бойынша негiзгi қарызды жабу                  481100    0     -481100
- Қарыздарға қызмет көрсету бойынша шығыстар    39108   66710    27602
16 Қаржыландыру                                  0       453498   453498
Жергiлiктi атқарушы органдарының қарыздануы
бойынша негiзгi қарызды жабу                  0       453498   453498
Шығыстар жиынтығы                             2330858 3028445  697587
15 Ресми трансферттер                            54312   54312    0
Субвенция                                     54312   54312    0

Резерв местных исполнительных органов          48263     48263       0
Поддержка малого предпринимательства           20000     20000       0
Кредитование региональных инвестиционных
программ                                           0    427087  427087
Погашение кредиторской задолженности
государственных учреждений, образовавшейся
за предыдущие годы перед поставщиками товаров
(работ, услуг) по обязательствам, выполняемым
за счет средств местного бюджета                   0    252000  252000
14  Обслуживание долга, в том числе               520208     66710 -453498
-погашение основного долга по заимствованию
местного исполнительного органа               481100         0 -481100
-расходы по обслуживанию долга                 39108     66710   27602
16  Финансирование                                     0    453498  453498
-погашение основного долга по заимствованию
местного исполнительного органа                    0    453498  453498
Итого расходов                               2330858   3028445  697587
15  Официальные трансферты                         54312     54312       0
Субвенция                                      54312     54312       0
Всего расходов                               2385170   3082757  697587