"Қостанай облысы әкімінің шешімдері мен өкімдерін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау туралы" Қостанай облысы әкімінің 2000 жылғы 18 мамырдағы N 110 шешіміне
Қостанай облысы Әкімінің шешімі 2000 жылғы 24 қарашадағы N 223 Қостанай облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 5 желтоқсанда N 516 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011 жылғы 11 шілдегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Қостанай облысы әкімінің 2011.07.11 № 9 шешімімен.
ШЕШТІМ:
Қостанай облысы әкімі аппаратының ресми сайтының атауы "www.коstаnаi.кz"-дан "www.коstаnау.кz"-ға өзгертілсін.
_____________________
(Маман Л.В. Ещенко)

О внесении изменений в решение Акима Костанайской области от 18 мая 2000 года N 110 "О публикации в средствах массовой информации решений и распоряжений Акима Костанайской области"
Решение Акима Костанайской области от 24 ноября 2000 года N 223 Зарегистрировано управлением юстиции Костанайской области 5 декабря 2000 года за N 516. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11 июля 2011 года № 9
Сноска. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11.07.2011 № 9.
РЕШИЛ:
Изменить наименование официального сайта аппарата Акима Костанайской
области "www.коstаnаi.кz" на "www.коstаnау.кz".
_________________________
(Специалист Л.В. Ещенко)