"Алматы қаласы әкімінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 623" "Алматы қаласында кейбір қызмет тұрлерін лицензиялау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Алматы қаласы әкімінің шешімі 2000 жылғы 2 наурыздағы N 216. Алматы қалалық әділет басқармасында 2000 жылғы 6 сәуірде N 113 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2001 жылғы 11 шілдеде № 1/72 қаулысымен.
Ескерту: Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2001.07.11. N 1/72 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 10 желтоқсанындағы "Лицензиялау туралы" Заңына толықтырулар енгізу туралы" Заңына, сонымен қатар Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 шілдесіндегі "Алматы қаласының айырықша мәртебесі туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының Әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 12 шілдедегі N 623 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
- 1 тармақ келесі жолмен толықтырылсын: -"саяхатшы қызметі";
- N 1 Қосымша мына мазмұндағы 9 тармақпен толықтырылсын:
"9. Алматы қаласының Саяхат департаментінің жанындағы сарапшы комиссиясы - саяхатшы қызметін қорытындылайды."
Алматы қаласының Әкімі
В.Храпунов

О внесении изменений и дополнений в решение Акима города Алматы "О лицензировании отдельных видов деятельности в городе Алматы" № 623 от 12 июля 1999 года
Решение акима города Алматы от 2 марта 2000 года N 216. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 6 апреля 2000 года № 113. Утратило силу постановлением акима города Алматы от 11 июля 2001 года № 1/72.
Сноска. Утратило силу постановлением акима города Алматы от 11.07.2001 № 1/72.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании" от 10 декабря 1999 года, а также во исполнение Закона Республики Казахстан "Об особом статусе города Алматы" от 1 июля 1998 года Аким города Алматы
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акима города Алматы № 623 от 12 июля 1999 года следующие изменения и дополнения:
- Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания: "- туристская деятельность.";
- Приложение № 1 дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Экспертная комиссия при Департаменте туризма города Алматы - заключение на туристскую деятельность.".
Аким города Алматы
В.Храпунов