"Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсiпкерлiк қызметiне еркiндiк беруге бағытталған құқығын қорғаудағы бұдан әрi шаралар туралы"
Алматы қаласы әкімінің шешімі 2000 жылғы 17 наурыздағы N 274 Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 17 тамызда N 152 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 33 шешімімен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 3928 "Азаматтар мен заңды тұлғалардың кәсiпкерлiк қызметiне еркiндiк беруге бағытталған құқығын қорғау туралы"  U983928_  Жарлығына сәйкес, сондай-ақ "Шенеунiк және кәсiпкер" акциясын Қазақстан Республикасы Бас прокурорының, Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен, Қазақстан Республикасының табиғи монополияны реттеу, бәсекелестiктi қорғау және Шағын бизнестi қолдау Агенттiгiмен бiрлесiп өткiзген жұмыс қорытындысы бойынша Алматы қаласының әкiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласының аудан әкiмдерi жеке кәсiпкерлер мен шағын
кәсiпкерлiк субъектiлерiнiң қызметiне заң актiлерi мен халықаралық
шарттарда көзделген шек қоюды белгiлеу жолымен араласпасын, әсiресе, аудан
аумағында орналасқан шаруашылық субъектiлерiн тексерудi жүргiзудi
болдырмасын.
2. N 1 қосымшаға сәйкес коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорынның төлемдi
жұмыс (қызмет) көрсеткенi үшiн тарифтiк ставкiлерiн қайта қарау комиссиясы
құрылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
орынбасары Қ.А. Бүкеновке жүктелсiн.
Алматы қаласының
әкiмi
Алматы қаласы әкiмiнiң
2000 жылғы 17 наурыздағы
№                                            N 274 шешiмiне
№                                              N 1 қосымша
Коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорындардың
ақылы жұмыс (қызмет) көрсеткенi үшiн
тарифтiк көрсеткіштерді қайта
қарау жөніндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
1. Қ.А. Бүкенов            - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
орынбасары, комиссия төрағасы
2. С.Ә. Тұржанов           - Алматы қалалық Шағын бизнес
департаментiнiң директоры, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелерi:
1. Н.Ш. Алдабергенов       - Алматы қалалық табиғи монополияны
реттеу, бәсекелестiктi қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі
ҚР Агенттiгi департаментi
директорының мiндетiн атқарушы
2. Н.В. Филимонова         - Алматы қалалық Шағын бизнес
департаментi директорының орынбасары
3. Б.Т. Тайынбетов         - Алматы қалалық прокуратурасының
әлеуметтiк экономикалық саладағы
заңдылықты қадағалау басқармасының
бастығы
4. Д.К. Әбдiрахманова      - Алматы қалалық табиғи монополияны
реттеу, бәсекелестiктi қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі ҚР
Агенттiгi департаментiнiң нарықты
талдау, бәсекелестiктi дамыту және
ақылы қызмет көрсету бөлiмiнiң
бастығы, комиссия хатшысы
Алқа хатшысы                         К. Тәжиева

О дальнейших мерах, направленных на защиту прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности
Решение Акима города Алматы от 17 марта 2000 г. N 274. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы за N 152 от 17 августа 2000 г. Утратило силу решением Акима города Алматы от 7 марта 2006 года N 33
В соответствии с  Указом  Президента Республики Казахстан от 27 апреля 1998 г. № 3928 "О защите прав граждан и юридических лиц на свободу предпринимательской деятельности", а также по итогам акции "Чиновник и предприниматель", проводимой по инициативе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан и Агентством Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса Аким города Алматы
РЕШИЛ:
1. Запретить Акимам районов города Алматы вмешиваться в деятельность индивидуальных предпринимателей и субъектов малого предпринимательства путем установления ограничений, не предусмотренных законодательными актами и международными договорами, в частности, проводить паспортизацию хозяйствующих субъектов, расположенных на территории районов.
2. Создать комиссию по пересмотру тарифных ставок на оказываемые платные работы (услуги) коммунальными государственными предприятиями согласно Приложения № 1.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Первого заместителя Акима города Алматы К.Букенова.
Аким города Алматы
Приложение № 1
к решению Акима города
Алматы
от 17 марта 2000 г. № 274
СОСТАВ
Комиссии по пересмотру тарифных ставок на
оказываемые платные работы (услуги) коммунальными
государственными предприятиями
1. Букенов К.А.      - Председатель комиссии, первый
заместитель акима города Алматы
2. Туржанов С.А.    - Заместитель председателя, директор
Департамента малого бизнеса г.Алматы
Члены Комиссии:
1. Алдабергенов Н.Ш.   - и.о. директора Департамента
Агентства РК по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса по г.Алматы
2. Филимонова Н.В.     - заместитель директора Департамента
малого бизнеса г.Алматы
3. Таимбетов Б.Т.      - начальник управления по надзору за
законностью в социально-экономической
сфере прокуратуры г.Алматы
4. Абдрахманова Д.К.   - секретарь Комиссии, начальник отдела
анализа рынка, развития конкуренции и
платных услуг Департамента Агентства
РК по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса по г.Алматы
Секретарь коллегии