Алматы қаласы шекарасын өзгерту туралы
II-сайланған қалалық мәслихатының VIII-сессиясы мен Алматы қаласы әкiмiнің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1196 бірлескен шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 29 желтоқсанда N 254 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 56 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012.09.14 № 56 шешімімен (01.01.2013 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақты құру туралы""Алматы қаласының ерекше мәртебесi туралы" Заңдарына, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар "Жер туралы" Жарлығының 12 бабына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық мәслихаты және Алматы қаласының әкiмі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. N 1 қосымшаға сәйкес, аумағы 158,4 га жер Алматы қаласы шегiне енгiзiлсiн, соның iшiнде 75,4 га гольф-клубы құрылысы және 83 га дендрологиялық бақ ұйымдастыру үшiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнен Алматы қаласы шекарасын өзгертудi бекiту сұралсын.
II-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының VIII-сессиясының
төрағасы                                 М. Қошқаров
Алматы қаласының әкiмi                   В. Храпунов
ІI-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                     Ж. Төрегелдинов
ІІ сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының VIII-сессиясы мен
Алматы қаласы әкiмiнiң
2000 жылғы 28 желтоқсандағы
N 1196 шешiмiне қосымша
Алматы қаласы әкiмшiлiк шекарасына берiлетiн жерлердiң
жер пайдаланушылары және алқаптарының
ТҮСIНДIРМЕСI
N
п/п
Жер
пайдала
нушылар
Бар
лығы (га)
Оның iшiнде
егiс
тiк
оның iшiнде суармалы
көп жыл
дық екпе ағаш
тар
жайы
лым
дар
жол
дар
орман
ды белдеу
лер
басқа жер
лер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Барлығы оның iшiнде

Об изменении границ города Алматы
Совместное решение VIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва и Акима города Алматы от 28 декабря 2000 года N 1196. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 29 декабря 2000 года за N 254. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 14 сентября 2012 № 56
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 14.09.2012 № 56 (вступает в силу с 01.01.2013).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан""Об особом статусе города Алматы"статьей 12 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона " О земле ", Алматинский городской Маслихат II-го созыва и аким города Алматы РЕШИЛИ:
1. Включить в черту города Алматы земли общей площадью 158,4 га, из них 75,4 га для строительства гольф-клуба и 83 га - для создания дендрологического парка, согласно приложения.
2. Просить Правительство Республики Казахстан утвердить изменение границ города Алматы.
Председатель
VIII-й сессии Алматинского
городского Маслихата II-го созыва          М. Кочкаров
Аким города Алматы                        В. Храпунов
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва                   Ж. Турегельдинов
Приложение
к решению VIII-й сессии
Алматинского городского Маслихата
и акима города Алматы
от 28 декабря 2000 года N 1196
ЭКСПЛИКАЦИЯ
земель в разрезе землепользователей и угодий,
передаваемых в административные границы города Алматы
N
п/
п
Наименование
землепользо-
вателей
Всего
(га)
в том числе
паш-
ня
в т.ч.
ороша-
емые
многолет.
насаж-
дения
паст-
бища
под
доро-
гами
лесо-
по-
лосы
про-
чие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего в том
числе