"2000 жылға Солтүстік Қазақстан облысы бюджетінің кіріс бөлігін толықтыру бағдарламасын" бекіту туралы" облыс әкімінің 2000 жылғы 19 қаңтардағы N 14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 6 наурыздағы N 47 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 24.04.2000 ж. N 122 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"2000 жылға Солтүстiк Қазақстан облысы бюджетiнiң кiрiс бөлiгiн
толықтыру бағдарламасын" бекiту туралы" облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 19
қаңтардағы N 14 шешiмiн қолданылып жүрген заңдылықтарға сәйкес келтiру
мақсатында төмендегi өзгерiстердi енгiзе отырып ШЕШIМ қабылдаймын:
Көрсетiлген шешiммен бекiтiлген, "2000 жылға Солтүстiк Қазақстан
облысы бюджетiнiң кiрiс бөлiгiн толықтыру бағдарламасындағы", "Салық
жинаудың нәтижелi әдiстемесiн әзiрлеу мен ендiру" тарауының 7,9,12
тармақтары және "Акциз түсiмдерiн көбейту жөнiндегi iс-шаралар" тарауының
15 тармақшалары қосымшаға сәйкес редакцияда баяндалсын.
Облыс әкімі
Облыс әкiмiнiң
2000 ж. 6 наурыздағы
N 47 шешiмiне қосымша
-----------------------------------------------------------------------
№ N       Шаралар               Орындалу      Орындаушылар     Аяқталу
р/р                            мерзiмi                        үлгісі
-----------------------------------------------------------------------
1. Салық жинаудың нәтижелi әдiстемесiн әзiрлеу мен ендiру.
7.  Деректемелердi қайтадан   Күн сайын     Барлық           Төлем
енгiзбеу мақсатында,                    деңгейдегi       тапсырма
салық төлеу жөнiндегi                   банктер          ларының
жеке тұлғалардың                                         электронды
төлемдерiмен, салық                                      көшiрмелерi
төлеушiлердiң СТТН және
аты-жөнi көрсетiлген
төлем тапсырмаларының
электронды көшiрмелерi
(түбiртек материалы),
сондай-ақ ҚР МКМ кодына
сәйкес төлем түрiнде
жұмыс iстейтiн барлық
деңгейдегi банктермен
ұсыну.
9.  500 АҚШ долларынан        Нақты         Уәкiлеттi        СҚО
жоғары эквивалентте       субъектiге    айырбастау       бойынша
шетел валютасын сатып     тексеру       пункттерi        салық
алу немесе сатумен        жүргiзу       мен банктер      комитетiне
айналысатын жеке          туралы                         ақпарат.
тұлғалар туралы           нұсқаманы
мәлiметтердi ұсыну        банкке
ұсынған
сәттен кейiн
тәулiктiк
мерзiмде

О внесении изменений в решение акима области от 19 января 2000 года N 14 "Об утверждении "Программы пополнения доходной части бюджета Северо- Казахстанской области на 2000 год"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 6 марта 2000 года N 47 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 24.04.2000 г. за N 122. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В целях приведения решения акима области от 19 января 2000 года N 14 "Об утверждении "Программы пополнения доходной части бюджета Северо- Казахстанской области на 2000 год" в соответствие с действующим законодательством, принимаю РЕШЕНИЕ внести следующие изменения:
В "Программе пополнения доходной части бюджета Северо-Казахстанской области на 2000 год", утвержденной указанным решением, пункты 7, 9, 12 раздела "Разработка и внедрение эффективной методики сбора налогов" и пункт 15 раздела "Мероприятия по увеличению поступления акциза" изложить в редакции согласно приложению.
Аким области
Приложение
к решению акима области
от 6 марта 2000 г. N 47
---------------------------------------------------------------------  N       Мероприятия            Сроки        Исполнители    Форма
р/р                          исполнения                  завершения
--------------------------------------------------------------------
І. Разработка и внедрение эффективной методики сбора налогов
7.   В целях исключения         Ежедневно      Банки          Электронные
повторного ввода данных,                  всех уровней   копии
представлять банками                                     платежных
всех уровней,                                            поручений
работающими с платежами
физических лиц по уплате
налогов, электронные
копии платежных
поручений (квитанционного
материала) с указанием
РНН и ФИО
налогоплательщика, а
также видом платежа
согласно кодировке
МГД РК
9.   Представлять сведения о    В суточный     Уполномочен    Информация
физических лицах,          срок с         ные обменные   в налоговый
осуществляющих покупку     момента        пункты и       комитет
либо продажу иностранной   представления  банки          по СКО
валюты в эквиваленте       в банк
свыше 500 долларов США     предписания
о проведении
проверки
конкретного
субъекта

12. Петропавл қаласы,          Әр айдың      Еңбек және       СҚО
аудандар және банктер      5-не дейiн    халықты          бойынша
кескiнiнде, төлем                        әлеуметтiк       салық
көздерiнен ұстап                         қорғау           комитетiне
қалынатын әлеуметтiк                     жөнiндегi        ақпарат.
және табыс салықтарының                  департамент,
түспеу себептерiн анықтау                барлық
мақсатында, (клиенттi                    деңгейдегi
көрсетпей) жалақы бойынша                банктер,
берешектерi туралы,                      қазынашылық
жалақыға берiлген қолдағы                департаментi.
қаражат туралы
мәлiметтердi ұсыну.
II. Акциз түсiмдерiн көбейту жөнiндегi iс-шаралар
15. "Этил спиртi мен           Үнемі         Аудан және       СҚО
алкогольді өнімді                        Петропавл        бойынша
өндiруiне және айналымын                 қаласының        салық
мемлекеттiк реттеу                       әкiмдерiне,      комитетiне
туралы" Заңға сәйкес                     алкогольдiк      ақпарат.
алкогольдi өнiмдердi                     өнiмдердi
бөлшек және көтерме                      сатуға
саудада сатуға лицензия                  бақылау жасау
беруiн қамтамасыз ету.                   жөнiндегi
комитет
(Маман: Д.Қ. Ысқақова)

12.  С целью выявления причин   Ежемесячно     Департамент    Информация
недопуступления            к 5 числу      по труду,      в налоговый
социалбного и подоходного                 занятости и    комитет
налога, удерживаемого у                   социальной     по СКО
источника выплаты,                        защите
представлять сведения о                   населения,
задолженности по                          банки всех
заработной плате, о                       уровней,
выданных наличных                         департамент
денежных средствах на                     казначейства
заработную плату в
разрезе банков, районов
и г.Петропавловска
(без указания клиента)
ІІ. Мероприятия по увелечению поступления акциза
15.  Обеспечить выдачу          Постоянно      Акимы          Информация
лицензий на розничную и                   районов,       в налоговый
оптовую реализацию                        г.Петропавл    комитет
алкогольной продукции в                   овска,         по СКО
соответствии с Законом                    комитет по
"О государственном                        контролю за
регулировании                             реализацией
производства и оборота                    алкогольной
этилового спирта и                        продукции
алкогольной продукции"