Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N№38 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 19 қаңтардағы N 25 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 1 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1412
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 30 желтоқсандағы "Жекелеген қару түрлерінің айналымына мемлекеттік бақылау жасау туралы"  Z980339_  , 1999 жылғы 7 маусымдағы " Білім туралы ", 2000 жылғы 15 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы аударымдық және жай вексельдерге қатысты елтаңбалық алым туралы"  Z000122_  Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N№531  U000531_  "Қазақстанның Даму банкі туралы" Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 желтоқсандағы N 1810  P001810_  "Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін біржолғы алымдардың мөлшерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы №N 715  V991058_  "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет кірістерінің жіктемесіне:
"105410 Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль жолдары бойынша жүргені үшін алынатын алым" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"105411 Аударымдық және жай вексельдерге қатысты елтаңбалық алым";
"202109 Түзету жұмыстарына сотталғандардың жалақысынан ұсталатын түсімдер" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"202110 Қару айналымы саласында рұқсаттар беру үшін біржолғы алымдар";
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"1.2.259.31 Коммуналдық меншікті сатып алу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.259.32 Заңды тұлғалардың акцияларын сатып алу";
"4.2.263.61 Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын іске асыру" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"4.2.263.61.30 Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын спорт мектептерінде іске асыру
4.2.263.61.31 Жергілікті деңгейде балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру бағдарламасын мектептен тыс ұйымдарда іске асыру
4.2.263.62 Жергілікті деңгейде мектеп олимпиадаларын өткізу";
"6.9.258.35 Жәрдемақы есептеу, төлеу және беру бойынша қызмет көрсетуге ақы төлеу" деген жолдағы "жәрдемақы" деген сөз "жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений N 38 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 января 2001 года N 25 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 01.03.2001 г. за N 1412
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 30 декабря 1998 года Z980339_ "О государственном контроле за оборотом отдельных видов оружия", от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании", от 15 декабря 2000 года Z000122_ "О гербовом сборе в отношении переводных и простых векселей в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 531 U000531_ "О Банке развития Казахстана" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2000 года N 1810 P001810_ "Об утверждении размеров единовременных сборов за выдачу разрешений в сфере оборота оружия" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "105410 Сбор за проезд по платным государственным автомобильным дорогам местного значения" дополнить строкой следующего содержания:
"105411 Гербовый сбор в отношении переводных и простых векселей";
после строки "202109 Поступления удержаний из заработной платы осужденных к исправительным работам" дополнить строкой следующего содержания:
"202110 Единовременные сборы за выдачу разрешений в сфере оборота оружия";
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.2.259.31 Приобретение имущества в коммунальную собственность" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.259.32 Приобретение акций юридических лиц";
после строки "4.2.263.61 Реализация программ дополнительного образования для детей и юношества на местном уровне" дополнить строками следующего содержания:
"4.2.263.61.30 Реализация программ дополнительного образования в спортивных школах на местном уровне
4.2.263.61.31 Реализация программ дополнительного образования во внешкольных организациях на местном уровне
4.2.263.62 Проведение школьных олимпиад на местном уровне";
строку "6.9.258.35 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке
пособий" дополнить словами "и других социальных выплат";

"7.3.114.30 Атырау қаласының сумен жабдықтау және санитария жобасы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.3.114.30.83 Жергілікті бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жергілікті деңгейде жобаны іске асыру";
"13.9.105.40 Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"13.9.105.42 Қазақстанның Даму банкінің жарғылық капиталына қатысу";
бюджет шығыстарының экономикалық жіктемесіне:
"2.4.460.462 Қаржы мекемелеріне күрделі трансферттер" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2.4.460.463 Акционерлік қоғамдарға күрделі трансферттер".
2. 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап шығыстар жүргізілмейді деп белгіленсін:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде мынадай бағдарлама бойынша:
"1.2.259.80 Заңды тұлғалардың акцияларын сатып алу";
бюджет шығыстарының экономикалық жіктемесінде мынадай ерекшеліктер бойынша:
"441 Мемлекеттік қорларды құру үшін тауарлар сатып алу";
"541 Мемлекеттік қорларды құру үшін тауарлар сатып алу";
"542 Мемлекеттік қорларды құру үшін тауарлар сатып алу".
3. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет департаменті (Е. Бахмутова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Министр

после строки "7.3.114.30 Проект водоснабжения и санитарии города
Атырау" дополнить строкой следующего содержания:
"7.3.114.30.83 Реализация проекта на местном уровне за счет
софинансирования из местного бюджета";
после строки "13.9.105.40 Введение новой системы оплаты труда
сотрудников правоохранительных органов" дополнить строкой следующего
содержания:
"13.9.105.42 Участие в уставном капитале Банка развития Казахстана";
в экономической классификации расходов бюджета:
после строки "2.4.460.462 Капитальные трансферты финансовым
учреждениям" дополнить строкой следующего содержания:
"2.4.460.463 Капитальные трансферты акционерным обществам".
2. Установить, что с 1 января 2001 года не осуществляются расходы:
в функциональной классификации расходов по следующей программе:
"1.2.259.80 Приобретение акций юридических лиц";
в экономической классификации расходов по следующим спецификам:
"441 Приобретение товаров для создания государственных запасов";
"541 Приобретение акций нефинансовых организаций";
"542 Приобретение акций финансовых организаций".
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)