Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 7 ақпандағы N 57 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1420. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 447 (V043333) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН :
1. "Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың және жабудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 25 мамырдағы N 241 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашудың және жабудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
2-тармақта:
4) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Депозиттік шот - мемлекеттік мекеменің жұмсау құқығынсыз, мемлекеттік мекеменің уақытша иелік етуіне түсетін және белгілі бір шарттар туындаған кезде мемлекеттік бюджетке есептеуге немесе қолданылып жүрген заңдарға сәйкес енгізушілерге қайтарылуға жататын қаражаттарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелерге, сондай-ақ борышкерден ақшаны есепке алу үшін, оларды несие берушіге беру үшін, өзінің пайдасына жарна жасалған тұлғаның жазбаша келісімі немесе сот шешімі бойынша оларды депозитке салған тұлғаға ақшаны қайтару үшін және белгіленген сақтау мерзімі өткеннен кейін талап етілмеген ақшаны сот шешімі бойынша республикалық бюджетке есептеу үшін борышкерлерден ақшалай сомаларды мемлекеттік нотариустардың қабылдауы үшін аумақтық (облыстық, қалалық, аудандық) әділет органдарына, сондай-ақ атқарушы құжаттарды төлеу мақсатында сот орындаушыларының борышкерден, үшінші тұлғалардан, борышкерлердің тиым салынған мүліктерін сатудан түсетін ақшалай сомаларды есептеу үшін және оларды өндіріп алушыларға беру үшін Қазақстан Республикасы Жоғары Соты жанындағы сот әкімшілігін жүргізу жөніндегі Комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімшілеріне ашылатын шот.";
мынадай мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші және он төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"сотталғандарға, бас бостандығынан айыру жерлерінен босатылғандарға және психикалық ауруханадан шыққан пациенттерге қалған ақшаны қайтару.
Ойлау қабілеті төмен балаларға арналған интернат-үйлерге, психио-неврологиялық интернаттарға қамқорлыққа алынған тұлғалардың дербес шотындағы ақшасын есептеу үшін осы қаражатты қамқорлыққа алынған тұлғалардың жеке мақсаттарына жұмсау құқығымен:
қосымша азық-түлік өнімдерін сатып алуға;
қосымша медициналық жәрдем көрсетуге;
қосымша дәрі-дәрмек құралдарын сатып алуға;
қосымша киім, аяқ киім және бірінші кезектегі қажетті заттарды, гигиена жабдықтарын сатып алуға;
қосымша ақ жайма және іш киім сатып алуға депозиттік шоттар ашылады.".

О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 57. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 марта 2001 года N 1420. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 14 декабря 2004 года N 447 (V043333) (вводится в действие с 1 января 2005 года)
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 25 мая 1999 года N 241 V990817_  "Об утверждении Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке открытия и закрытия счетов государственных учреждений, утвержденной указанным приказом:
в пункте 2:
в подпункте 4):
в абзаце первом слова "денежных сумм судебными исполнителями" заменить словами "государственными нотариусами денежных сумм от должника, для передачи их кредитору, для возврата денег лицу, внесшему их на депозит с письменного согласия лица, в пользу которого сделан взнос, или по решению суда и для зачисления невостребованных, по истечению установленного срока хранения, денег в республиканский бюджет по решению суда, а также администраторам в областях, городов Астаны и Алматы Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан для зачисления денежных сумм";
дополнить абзацами восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым и четырнадцатым следующего содержания:
"возврат остатка денег осужденным, освобождаемым из мест лишения свободы, и пациентам, выписываемым из психиатрической больницы.
Домам-интернатам для умственно-отсталых детей, психоневрологическим интернатам открываются депозитные счета для зачисления денег с лицевых счетов опекаемых, с правом расходования этих средств на личные цели опекаемых:
дополнительное приобретение продуктов питания;
дополнительное оказание медицинской помощи;
дополнительное приобретение лекарственных средств;
дополнительное приобретение одежды, обуви и предметов первой необходимости, средств гигиены;
дополнительное приобретение постельного и нательного белья.";

мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшамен толықтырылсын:
"8-1) Сақтандыру өтемін есептеуге арналған ағымдағы шот - жол-көлік оқиғасы мүлікті" зақымдануына немесе жойылуына әкеп соқтырған жағдайда сақтандырушы төлейтін түсімдерді және сақтандыруды өтеу шығындарын есептеу үшін мемлекеттік мекемеге ұлттық валютада ашатын шот.
Сақтандыру өтемін есептеуге арналған ағымдағы шот:
N 141 "Қазақстан Республикасы республикалық бюджетінің есебінен ұсталатын мекемелердің ағымдағы шоттары";
N 142 "Қазақстан Республикасы жергілікті бюджеттерінен ұсталатын мекемелердің ағымдағы шоттары" баланстық шоттарда Қазынашылықтың" аумақтық органдарында ашылады.";
3-тармақта "депозиттік шот" деген сөздерден кейін ", сақтандыру өтемін есептеуге арналған ағымдағы шот" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтың екінші абзацындағы "сомаларға" сөзден кейін ", сақтандыру өтемі қаражатына" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасында:
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Бірінші қол қою құқығы атына шот ашылған мемлекеттік мекеменің басшысында және/немесе оларға уәкілетті басқа тұлғада болады. Екінші қол қою құқығы мемлекеттік мекеменің бас бухгалтерінде және/немесе мемлекеттік мекеменің басшысы уәкілеттік берген басқа тұлғаға беріледі. Осы өкілеттіктер мемлекеттік мекеменің басшысы бұйрығының негізінде беріледі. Егер мемлекеттік мекеменің штатында екінші қол қою құқығы берілетін тұлға болмаған жағдайда, қолдардың және мөртаңбасының үлгілері бар құжатқа бірінші қол қою құқығы бар тұлғаның ғана қолы енеді.";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Екінші қол қою құқығы бар тұлға уақытша болмаған (еңбек демалысы немесе ауырған) жағдайда төлем құжаттарына, сол сияқты қолдарының және мөртаңбаның үлгілері бар құжатта көрсетілген екінші қол қоюға құқығы бар тұлғалар қол қояды. Бұл жағдайда қолдарының және мөртаңбаның үлгісі бар уақытша құжатты ресімдеу талап етіледі.";
8-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Ақылы қызмет көрсетуден алынатын қаражаттар" ағымдағы шотын (немесе ашылған шоттың қолданылу мерзімін ұзарту):
бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы бекіткен мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерді көрсетуді іске асырудан алынатын қаражаттар бойынша кірістер мен шығыстардың жеке сметасы (3-қосымша).";
2) тармақшаның алтыншы абзацындағы "нормативтік құқықтық" деген сөздер "заңнамалық" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) тармақшаның бесінші абзацы мынадай мазмұндағы деген абзацтармен ауыстырылсын:
"шетел валютасында (қолма-қол ақшамен және қолма-қол ақшасыз) екінші деңгейдегі банктерде:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі мен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемеге рұқсаты негізінде (5-қосымша);
облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің шешімі мен жергілікті қаржы органдарының жергілікті бюджеттердің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемеге рұқсаты негізінде (5-қосымша).";

дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
"8-1) Текущий счет для зачисления страхового возмещения - счет, открываемый государственному учреждению в национальной валюте, для учета поступления и расходования страхового возмещения, выплачиваемого страховщиком в случае, когда дорожно-транспортное происшествие привело к повреждению или уничтожению имущества.
Текущий счет для зачисления страхового возмещения открывается в территориальных органах Казначейства на балансовых счетах:
N 141 "Текущие счета учреждений, содержащихся за счет республиканского бюджета Республики Казахстан";
N 142 "Текущие счета учреждений, содержащихся за счет местных бюджетов Республики Казахстан".";
в пункте 3 после слов "депозитный счет" дополнить словами ", текущий счет для зачисления страхового возмещения";
в абзаце втором пункта 5 после слова "сумм" дополнить словами ", средств страхового возмещения";
в подпункте 2) пункта 7:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Правом первой подписи обладает руководитель государственного учреждения, которому открывается счет и/или другое, уполномоченное им, лицо. Право второй подписи предоставляется главному бухгалтеру государственного учреждения и/или другому, уполномоченному руководителем государственного учреждения, лицу. Данные полномочия предоставляются на основании приказов руководителя государственного учреждения. Если в штате государственного учреждения отсутствует лицо, которому может быть предоставлено право второй подписи, в документ с образцами подписей и оттиска печати включается только подпись лица, которому принадлежит право первой подписи.";
дополнить абзацем следующего содержания:
"При временном отсутствии (отпуск или болезнь) лица, имеющего право второй подписи, платежные документы подписывают лица, также имеющие право второй подписи, указанные в документе с образцами подписей и оттиска печати. В данном случае оформление временного документа с образцами подписей и оттиска печати не требуется.";
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) текущего счета "Средства от платных услуг" (или продления срока действия открытого счета):
индивидуальная смета доходов и расходов по средствам, получаемым от реализации платных услуг государственных учреждений (приложение 3), утвержденная руководителем администратора бюджетных программ.";
в абзаце шестом подпункта 2) слова "нормативный правовой" заменить словом "законодательный";
абзац пятый подпункта 3) заменить абзацами следующего содержания:
"в иностранной валюте (наличной и безналичной) в банках второго уровня:
на основании решения Правительства Республики Казахстан и разрешения Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан государственному учреждению, которое содержится за счет республиканского бюджета (приложение 5);
на основании решения акимов областей, городов Астаны и Алматы и разрешения местных финансовых органов государственному учреждению, которое содержится за счет местных бюджетов (приложение 5).";

мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) сақтандыру өтемін есептеуге арналған ағымдағы шоты:
шот ашу туралы мемлекеттік мекеменің өтініші және сақтанушының жауапкершілігін белгілеген сот шешімі немесе сақтандырушының алдын-ала келісімімен үшінші тұлғаның алдында сақтанушының өзінің мойындауы және төлем туралы барлық қажетті құжаттарды (кінәлі тұлғаның, жәбірленушінің өтініштері, МАИ органдарынан алынған құжаттардың толық пакеті):
Қазынашылықтың аумақтық органының тиісті комитетінің республикалық бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемеге берген сақтандыру өтелімін есепке алу үшін ағымдағы шотты ашуға (қолданылу мерзімін ұзартуға) арналған рұқсаты (7-1-қосымша);
жергілікті қаржы органдарының жергілікті бюджеттердің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемеге берген сақтандыру өтелімін есепке алу үшін ағымдағы шотты ашуға (қолданылу мерзімін ұзартуға) арналған рұқсаты (7-1-қосымша)." негізінде;
12-тармақтағы "10 күндік" деген сөздер "үш күндік" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Мемлекеттік мекеме қазынашылықтың бір аумақтық органында бірнеше шот ашқан жағдайда, қазынашылық мемлекеттік мекемеден шотты ашу үшін көзделген құжаттарды қайта көрсетуін талап етпеуге құқылы (қолдардың және мөртаңбаның үлгілері бар құжатты қоспағанда).";
15-тармақтың үшінші абзацындағы "алынатын қаражаттар сметасы" деген сөздер "алынған қаражаттар бойынша кірістер және шығыстар сметалары" деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"31 желтоқсандағы жағдай бойынша сақтандыру өтемін есепке алуға арналған ағымдағы шоттың пайдаланылмаған қаражатының қалдығы тиісті бюджеттің кірісіне аударуға жатады.
Егер сақтандыру өтемін есепке алуға арналған ағымдағы шотқа арналған қаражат 20 желтоқсаннан кейін түссе, онда ағымдағы шоттың қаражатын пайдалану құқығы бір ай мерзімге ұзартылады.";
19-тармақтағы "үш күндік" деген сөздер "он күндік" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген Нұсқаулықтың 3 және 5-қосымшалары 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-қосымшаға сәйкес 7-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы "7" ақпандағы
N 57 бұйрығына
1-қосымша
3-қосымша
Бекітемін
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісінің басшысы
___ ж.  "____"________
М.О.
Мемлекеттік мекемелердің ақылы қызметтерді көрсетуді іске
асырудан алынатын қаражаттар бойынша кірістер мен
шығыстардың жеке сметасы
________
Функционалдық топ                                Кодтары
Кіші функция                                     ________
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі              ________
Мемлекеттік мекеме                               ________
Бағдарлама                                       ________
Кіші бағдарлама                                  ________
Ақылы қызметтердің түрлері                       ________
мың теңге
___________________________________________________________________
Тоқсан бойынша сомасы
_________________________

дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) текущего счета для зачисления страхового возмещения:
на основании заявления государственного учреждения об открытии счета и решения суда, установившего ответственность страхователя, или признания самим страхователем с предварительного согласия страховщика ответственности перед третьим лицом (государственным учреждением) и получения всех необходимых документов (заявление от виновного лица, от пострадавшего, полный пакет документов от органов ГАИ) для решения о выплате:
разрешение на открытие (продление срока действия) текущего счета для зачисления страхового возмещения территориального органа Казначейства, выданное государственному учреждению, которое содержится за счет республиканского бюджета (приложение 7-1);
разрешение на открытие (продление срока действия) текущего счета для зачисления страхового возмещения соответствующего местного финансового органа, выданное государственному учреждению, которое содержится за счет местных бюджетов (приложение 7-1).";
в пункте 12 слово "10-дневный" заменить словом "трехдневный";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. В случае открытия государственным учреждением нескольких счетов в одном территориальном органе казначейства, казначейство вправе не требовать повторного представления государственным учреждением документов, предусмотренных для открытия счета (за исключением документа с образцами подписей и оттиска печати).";
в абзаце третьем пункта 15 слова "сметы средств, получаемых" заменить словами "сметы доходов и расходов по средствам, получаемым";
пункт 17 дополнить абзацами следующего содержания:
"Остаток неиспользованных средств текущего счета для зачисления страхового возмещения по состоянию на 31 декабря подлежит перечислению в доход соответствующего бюджета.
Если средства на текущий счет для зачисления страхового возмещения поступили после 20 декабря, то право использования средств текущего счета продлевается сроком на один месяц.";
в пункте 19 слово "трехдневный" заменить словом "десятидневный";
приложения 3 и 5 к указанной Инструкции изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2;
дополнить приложением 7-1 согласно приложению 3.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министерства
финансов
Республики Казахстан
от 7.02.2001 г. N 57
Приложение 3
Утверждаю
Руководитель администратора
бюджетных программ
"__" _______________ г.
М.П.
Индивидуальная смета
доходов и расходов по средствам, получаемым
от реализации платных услуг
государственных учреждений
Коды
Функциональная группа                      _________
Подфункция                                 _________
Администратор бюджетных программ           _________
Государственное учреждение                 _________
Программа                                  _________
Подпрограмма                               _________
Вид платных услуг                          _________
тыс.тенге
__________________________________________________________________________
! Коды строки/ !    Сумма по кварталам     ! Итого
Показатели        !код специфики !___________________________!

Көрсеткіштер        Жол кодтары/           1    2     3     4 Жиыны
ерекшеліктің коды
___________________________________________________________________
1                     2                3    4     5     6  7
___________________________________________________________________
Кірістер барлығы          010
Жыл басындағы қаражаттың  011
қалдығы
Ағымдағы жылдың түсімдері 012
Шығыстар барлығы          020
әрбір ерекшелік бойынша
Бюджеттің кірісіне
аударуға жатады           021
___________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы "7" ақпандағы
N 57 бұйрығына
2-қосымша
5-қосымша
________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылық комитеті,
жергілікті қаржы органы)
____ж. "___" __________ N____        ______________________
(екінші деңгейдегі банктің
Қазынашылық аумақтық
органының атауы)
Депозиттік шот ашуға (қолданылу мерзімін
ұзартуға) арналған
РҰҚСАТ ҚАҒАЗ
_______________________________ ____________бюджеттен ұсталатын
(бюджеттің атауы)
__________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
__________________________________________________________________
_______________________________________________ аударуға жататын
(жолдама)
________________________________________________ есепке алу үшін
(қаражат түсімдері түрінің атауы)
____________________________________________ депозиттік шот ашуға
(валютаның атауы (теңгенің немесе шетел валют. түрі)
(депозиттік шоттың қолдану мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі
Рұқсат Қазақстан Республикасы Үкіметінің (облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің) ____ж. "____" _________ N _____ шешімінің негізінде берілді және ______________________________дейін әрекет етеді.
(мерзімі көрсетіледі)
ҚР ҚМ Қазынашылық комитетінің төрағасы _________________
(қолы)
(жергілікті қаржы органының басшысы)
Банктік операциялар бойынша бухгалтерлік
есеп және есептілік басқармасының бастығы
(бас бухгалтер)           _____________________
(қолы)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ БЕЛГIЛЕРI
Шот ашылды N_______           _______жылғы "____" ________
Операциялық бөлімнің бастығы _________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
2001 жылғы "7" ақпан
N 57 бұйрығына
3-қосымша
N 7-1-қосымша
________________________
(ҚР ҚМ Қазынашылықтың аумақтық
органы, жергілікті қаржы органы)
____ж. "___" __________ N____
Сақтандыру өтелімін есепке алу үшін
ағымдағы шотты ашуға
(қолданылу мерзімін ұзартуға) арналған
РҰҚСАТ ҚАҒАЗ
_________________________________ ___________бюджеттен ұсталатын
(бюджеттің атауы)
__________________________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
__________________________________________________________________
сақтандыру өтелімін есепке алу үшін ағымдағы шот ашуға (ағымдағы шоттың қолдану мерзімін ұзартуға) рұқсат етіледі.
Рұқсат ___________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
___________________________________________________негізінде
берілді және _______________________________ дейін әрекет етеді.
(мерзімі көрсетіледі)
М.О.
Басшы
(Қазынашылықтың аумақтық органы,
жергілікті қаржы органының)   _________________
(қолы)
Қаржы және жиынтық баланстар бөлімінің бастығы
(бас бухгалтер)           _____________________
(қолы)
ҚАЗЫНАШЫЛЫҚТЫҢ БЕЛГIЛЕРI
Шот ашылды N_______           _______жылғы "____" ______
Операциялық бөлімнің бастығы ______________________
(қолы)

!              !   1  !   2  !   3  !   4  !
____________________!______________!______!______!______!______!__________
1                    2          3      4      5      6        7
__________________________________________________________________________
Всего доходы                О10
Остаток средств на
начало года               О11
Поступления текущего
года                      О12
Всего расходы               О20
по каждой специфике
Подлежит перечислению       О21
в доход бюджета
__________________________________________________________________________
Руководитель государственного учреждения
Главный бухгалтер
Приложение 2
к приказу Министерства
финансов
Республики Казахстан
от 7.02.2001 г. N 57
Приложение 5
_______________________________
(Комитет казначейства МФ РК,
местный финансовый орган)             в__________________________
"__"___________ ______г. N_____          (наименование банка второго
уровня, территориального
органа Казначейства)
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
депозитного счета
_____________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
_____________________________________________________________________
содержащегося на________________________бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
депозитный счет (продлить срок действия депозитного счета) в ________
_____________________________________________________________________
(наименование валюты (тенге или вид ин. валюты)
для зачисления_______________________________________________________
(наименование вида поступления средств)
которые подлежат перечислению________________________________________
_____________________________________________________________________
(направление)
Разрешение выдано на основании решения Правительства Республики
Казахстан (акимов областей, городов Астаны и Алматы) от "__" ________
______г. N_______ и действительно до ________________________________
(указывается срок)
Председатель Комитета
казначейства МФ РК                ___________________(подпись)
(руководитель местного
финансового органа)
Начальник Управления
бухгалтерского учета
и отчетности по
банковским операциям
(главный бухгалтер)              _______________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N___________                   "__"_______________г.
Начальник операционного отдела ______________________________(подпись)
Приложение 3
к приказу Министерства
финансов
Республики Казахстан
от 7.02.2001 г. N 57
Приложение N 7-1
_____________________________
(территориальный орган
Казначейства, местный
финансовый орган)
"__"___________ ______г. N_____
Разрешение
на открытие (продление срока действия)
текущего счета для зачисления
страхового возмещения
_____________________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
_____________________________________________________________________
содержащегося на________________________бюджете, разрешается открыть
(наименование бюджета)
текущий счет для зачисления страхового возмещения (продлить срок
действия текущего счета)
Разрешение выдано на основании_______________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
и действительно до___________________________________________________
(указывается срок)
М.П.
Руководитель
(территориального органа
Казначейства, местного
финансового органа)         ___________________________(подпись)
Начальник отдела
финансов и сводных
балансов
(главный бухгалтер)         ____________________________(подпись)
Отметки Казначейства
Счет открыт N___________                   "__"_______________
Начальник операционного отдела ______________________________(подпись)