Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 42а өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 5 наурыздағы N 113 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1454
Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 5 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туралы" Z960019_ , 1999 жылғы 7 маусымдағы "Білім туралы" Z990389_ Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 ақпандағы N 279 P010279_ "Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің N 4467 KZ заемын (Құқықтық реформаның жобасы) іске асыру салаларын Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Әділет министрлігі арасында бөлу туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715Ғ V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"1.2.259.32 Заңды тұлғалардың акцияларын сатып алу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.259.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"1.2.260.30 Қолма-қол ақшасыз және клирингтік есеп айырысу жүйесін дамыту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.260.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"2.2.105.32.35 Төтенше жағдайларды жою жөніндегі шаралар" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.2.105.32.35 Төтенше жағдайлардың алдын-алу және жою жөніндегі шаралар";
"3.1.251.36 Елді мекендердегі жол қозғалысын реттеу құралдарын және жабдықтарын пайдалану" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
3.3.501.32.32 Аудандық соттар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"3.3.501.39 Құқықтық реформа
3.3.501.39.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру";
"5.9.254.53 Емдеу-алдын алу мекемелерінің экономикалық және клиникалық тиімділігін оңтайландыру және арттыру бағдарламасын әзірлеу және іске қосу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"5.9.254.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";

О внесении изменения и дополнений N 42а в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 марта 2001 года N 113 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 апреля 2001 года N 1454
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 5 июля 1996 года Z960019_ "О чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера", от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2001 года N 279 P010279_ "О разделении сфер реализации займа Международного Банка Реконструкции и Развития N 4467 KZ (Проект Правовой реформы) между Верховным Судом и Министерством юстиции Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменение и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.2.259.32 Приобретение акций юридических лиц" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.259.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "1.2.260.30 Развитие системы безналичных и клиринговых расчетов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.260.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
строку "2.2.105.32.35 Мероприятия по ликвидации чрезвычайных ситуаций" изложить в следующей редакции:
"2.2.105.32.35 Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций";
после строки "3.1.251.36 Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "3.3.501.32.32 Районные суды" дополнить строками следующего содержания:
"3.3.501.39 Правовая реформа
3.3.501.39.80 Реализация проекта за счет внешних займов";
после строки "5.9.254.53 Разработка и внедрение программы оптимизации и повышения экономической и клинической эффективности лечебно-профилактических учреждений" дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.254.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";

"6.2.105 Әкімдер аппараты" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"6.2.105.33 Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
6.2.105.33.30 Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша таксиден басқа қоғамдық көлікте жеңілдікпен жүру";
"6.9.258.60.30 Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу орталықтары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"6.9.258.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"8.3.261.30.30 Архивтер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"8.3.261.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"10.9.257.31 Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетинг жүйесін дамыту" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"10.9.257.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"13.9.263.34.32 Туризм және спорт ұйымдарының орталықтандырылған бухгалтериясы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.263.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материал-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"13.9.272.28 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің бекітілген тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша кредиторлық берешегін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.272.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"13.9.273.31 Коммуналдық меншік объектілерін салу және күрделі жөндеу"деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.273.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"13.9.274.28 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің бекітілген тәртіппен тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша кредиторлық берешегін өтеу" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.274.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру";
"13.9.275.30.32 Жобалау-іздестіру жұмыстары және алдағы жылдар
бағдарламалары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен
толықтырылсын:
"13.9.275.70 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы
органдардың материалды-техникалық базасын нығайту және ақпараттандыру".

после строки "6.2.105 Аппарат акимов" дополнить строками следующего содержания:
"6.2.105.33 Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
6.2.105.33.30 Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов";
после строки "6.9.258.60.30 Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства" дополнить строкой следующего содержания:
"6.9.258.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "8.3.261.30.30 Архивы" дополнить строкой следующего содержания:
"8.3.261.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "10.9.257.31 Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства" дополнить строкой следующего содержания:
"10.9.257.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "13.9.263.34.32 Централизованная бухгалтерия организаций туризма и спорта" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.263.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "13.9.272.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.272.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "13.9.273.31 Строительство и капитальный ремонт объектов коммунальной собственности" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.273.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "13.9.274.28 Погашение кредиторской задолженности по зарегистрированным в установленном порядке договорным обязательствам государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.274.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета";
после строки "13.9.275.30.32 Проектно-изыскательские работы и программы будущих лет" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.275.70 Укрепление материально-технической базы и информатизация
исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".

2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Қаржы министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)