Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарын бекiту туралы" 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысымен бекiтiлген Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарына толықтыруларды бекiту туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 9 сәуірдегі N 91 қаулысы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 18 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1468. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 1 қарашадағы № 88 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2010.11.01 № 88 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуiне байланысты оларға рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес рақымшылық жасалған Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуi жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарын бекiту туралы" 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысымен бекiтiлген Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарына толықтырулар бекiтiлсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енгiзiлсiн.
2. Бухгалтерлiк есеп департаментi (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысымен бекiтiлген Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарына толықтыруларды Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап екi күндiк мерзiмде осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 24 тамыздағы N 325 қаулысымен бекiтiлген Екiншi деңгейдегi банктердiң Бас бухгалтерлiк кiтабын жасауға арналған бухгалтерлiк есептiң толық есепшот жоспарына толықтыруларды Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдарына және екiншi деңгейдегi банктерге жiберсiн.

Об утверждении дополнений в Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, утвержденный постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года № 325 "Об утверждении Детализированного Плана счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 9 апреля 2001 года № 91 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля 2001 года № 1468. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 1 ноября 2010 года № 88
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 01.11.2010 г. № 88.
В целях реализации мероприятий по проведению легализации денег граждан Республики Казахстан, амнистированных в соответствии с Законом Республики Казахстан Z010173_ "Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией ими денег", Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые дополнения в V001402_ Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, утвержденный постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 325, и ввести их в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и дополнений в Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, утвержденный постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 325;
2) в двухдневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и дополнения в Детализированный План счетов бухгалтерского учета для составления Главной бухгалтерской книги банков второго уровня, утвержденный постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 325, до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и банков второго уровня.