Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 48 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 27 сәуірдегі N 219 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда тіркелді. Тіркеу нөмірі 1489.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 503 P010503_ "2001 жылғы көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу кезеңінде ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету мақсатында жергілікті бюджеттерді несиелендірудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30
желтоқсандағы N 715
V991058_
"Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы"
бұйрығына келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай
бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"10.1 Ауыл шаруашылығы" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы
жолдармен толықтырылсын:
"10.1.111 Ақмола облысының әкімі
10.1.111.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.112 Ақтөбе облысының әкімі
10.1.112.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.115 Шығыс Қазақстан облысының әкімі
10.1.115.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.118 Батыс Қазақстан облысының әкімі
10.1.118.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.119 Қарағанды облысының әкімі
10.1.119.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.122 Қостанай облысының әкімі
10.1.122.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.124 Павлодар облысының әкімі
10.1.124.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру
10.1.125 Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
10.1.125.92 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру";
"10.1.212.82.80 Сыртқы заемдар есебінен жобаны іске асыру" деген
жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
10.1.212.84 Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуді
ұйымдастыруға жергілікті бюджеттерді несиелендіру".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений N 48 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 219 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.05.2001 г. за N 1489
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 503 P010503_ "О некоторых вопросах кредитования местных бюджетов в целях обеспечения сельхозтоваропроизводителей горюче-смазочными материалами на период проведения весенне-полевых и уборочных работ 2001 года" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "10.1 Сельское хозяйство" дополнить строками следующего
содержания:
"10.1.111 Аким Акмолинской области
10.1.111.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.112 Аким Актюбинской области
10.1.112.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.115 Аким Восточно-Казахстанской области
10.1.115.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.118 Аким Западно-Казахстанской области
10.1.118.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.119 Аким Карагандинской области
10.1.119.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.122 Аким Костанайской области
10.1.122.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.124 Аким Павлодарской области
10.1.124.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ
10.1.125 Аким Северо-Казахстанской области
10.1.125.92 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ";
после строки "10.1.212.82.80 Реализация проекта за счет внешних
займов" дополнить строкой следующего содержания:
"10.1.212.84 Кредитование местных бюджетов на организацию проведения
весенне-полевых и уборочных работ".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
Мамандар:
Икебаева Ә.Ж.
Жұманазарова А.Б.

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о.Министра
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)