"Оңайлатылған декларация негізінде салық салудың оңайлатылған режимі туралы" Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 5 сәуірдегі N 416 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 мамырда тіркелді. Тіркеу нөмірі 1493. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді---------------- Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" K010209_ Қазақстан Республикасының Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа енгiзу туралы" Z010210_ Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
64. "Оңайлатылған декларация негiзiнде салық салудың оңайлатылған - режимi туралы" Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2001 жылғы 5 сәуiрдегi N 416 V011493_ бұйрығы. -----------------------------------------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Z952235_ Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі Заңына сәйкес бұйырамын:
1. "Оңайлатылған декларация негізінде салық салудың оңайлатылған режимін қолдану туралы" берілген Нұсқаулық бекітілсін. 2. Өндірістік емес төлемдер департаментіне (Ю. Тілеумұратов): 1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келісімге келтірсін; 2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін. 3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Өндірістік емес төлемдер департаментіне жүктелсін (Ю. Тілеумұратов). 4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді. Келісілді Бекітілді Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасы Қаржы министрі Мемлекеттік кіріс министрлігінің 9 сәуір 2001 жыл 2001 жылғы 5 сәуірдегі N 416 бұйрығымен Оңайлатылған декларация негізінде салық салудың оңайлатылған режимін қолдану туралы Нұсқаулық
Осы Нұсқаулық 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Z952235_ "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес әзiрлендi (бұдан әрi - Заң).
1. Заңның 138-4-бабындағы 3-5-тармақтарда жазылған шарттарға жауап беретiн және бюджетпен есептесудi оңайлатылған декларация негiзiнде жүзеге асыруға ниет бiлдiрген салық төлеушiлер тоқсан басталғанға дейiн тiркелген орны бойынша аумақтық салық органына осы Нұсқаулықтың 1 қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтiнiш бередi.

Об утверждении Инструкции о применении упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 416. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.05.2001 г. N 1493. Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., N 27, ст. 455. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года Z010210_ "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 416 "Об утверждении Инструкции о применении упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации"...
Министр ---------------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" приказываю: 1. Утвердить прилагаемую Инструкцию "О применении упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации". 2. Департаменту непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов): 1) согласовать настоящий приказ с Министерством финансов Республики Казахстан; 2) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан. 3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент непроизводственных платежей (Ю. Тлеумуратов). 4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан. Министр Согласована Утверждена Министр финансов приказом Министерства Республики Казахстан государственных доходов 9.04.2001 г. Республики Казахстан от 5 апреля 2001 года N 416 ИНСТРУКЦИЯ о применении упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации
Настоящая Инструкция разработана в соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (далее - Закон).
1. Налогоплательщики, соответствующие условиям, изложенным в пунктах 3-5 статьи 138-4 Закона, и изъявившие желание осуществлять расчеты с бюджетом на основе упрощенной декларации, представляют до начала квартала в территориальный налоговый орган по месту регистрации заявление по форме согласно Приложению 1 к настоящей Инструкции.

2. Бюджетпен есептесудi оңайлатылған декларация негiзiнде жүзеге асыратын салық төлеушiлер есеп беру тоқсанынан кейiнгi айдың 10-на дейiн есепке қойылған орны бойынша аумақтық салық органына осы Нұсқаулықтың 2 қосымшасына сәйкес нысан бойынша оңайлатылған декларация бередi.
3. Заңның 138-4-бабында белгiленген шарттарға сәйкес келмейтiн жағдайларда, салық төлеушi есеп беру тоқсанынан кейiнгi айдың 10-нан кешiктiрмей есепке қойылған орны бойынша аумақтық салық органына осы Нұсқаулықтың 3 қосымшасына сәйкес нысан бойынша оңайлатылған декларация негiзiнде салық салудың оңайлатылған режимiн қолдануды тоқтату туралы өтiнiш бередi және есеп беру тоқсанынан кейiнгi тоқсаннан бастап салықтарды есептеу мен төлеудiң жалпы белгiленген тәртiбiне көшедi.
Бұл ретте, оңайлатылған декларация бойынша бюджетке төленуге тиiстi салықтардың сомасын салық төлеушi мынадай тәртiппен есептейдi:
1) Салық төлеушi қызметкерлерiнiң орта тiзiмдiк санын артуы фактiлерi анықталған жағдайда Заңның 138-4-бабында белгiленген санын артуы бойынша салық сомаларын түзету жүргiзiлмейдi.
Мысал: кәсiпкерлiк қызметiн жүзеге асырушы жеке тұлғаның тоқсандағы кiрiсi 1 300 000 теңге құрады, қызметкерлердiң орта тiзiмдiк саны кәсiпкердiң өзiн қоса алғанда 17 адам. Салық сомасы 52 000 теңге (1 300 000 теңге х 4 %). Азайтылуға 11 700 теңге (52 000 теңге х (17 адам - 2 адам) х 1,5) жатады. 40 300 теңге (52 000 теңге - 11 700 теңге) төленуi керек.
2) Салық төлеушi Заңның 138-4-бабында белгiленген есеп беру кезеңiнiң қорытындысы бойынша кiрiс сомаларын артқан жағдайда, салық сомалары кiрiстің шектi сомасы үшiн көзделген ставкалары бойынша есептеледi. Бұл ретте, кiрiстiң артылған сомасын орта тiзiмдiк санына қарай салық сомасына азайту жүргiзiлмейдi.
Мысал: заңды тұлғаның тоқсандағы кiрiсi 9 300 000 теңге құрады, қызметкерлерiнiң орта тiзiмдiк саны 20 адам.
Заңның 138-4-бабы 10-тармағының ставкалары бойынша есептелген салық сомасы 899 000 теңге = (9 300 000 теңге - 6 500 000 теңге)* 13 % + 535 000 теңге;
Шектi кiрiстегi салық сомасы 860 000 теңге = (9 000 000 теңге - 6 500 000 теңге) х 13 % + 535 000 теңге;
Түзетiлуге жататын салық сомасы 39 000 = 899 000 теңге - 860 000 теңге;
Қызметкерлерiнiң орта тiзiмдiк санына қарай азайтылуға жататын салық сомасы 258 000 теңге = 860 000 теңге х 20 х 1,5 %;
Бюджетке төленуге жататын жалпы салық сомасы 641 000 теңге = 860 000 теңге - 258 000 теңге + 39 000 теңге.
4. Салықтарды төлеу мен есептеудің жалпы белгiленген тәртiбiнен оңайлатылған декларация негiзiнде салық салудың оңайлатылған режимiне көшкен кезде, төлем көзiнен ұсталатын табыс салығынан басқа табыс және әлеуметтiк салықтарды төлеу және олар бойынша салық салудың кезеңi үшiн жалпы белгiленген тәртiбiн қолдануды салық төлеушi жалпы белгiленген тәртiпте жүргiзедi.

2. Налогоплательщики, осуществляющие расчеты с бюджетом на основе упрощенной декларации, представляют до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, в территориальный налоговый орган по месту регистрации упрощенную декларацию по форме согласно Приложению 2 к настоящей Инструкции.
3. В случае несоответствия условиям, установленным статьей 138-4 Закона, налогоплательщик представляет в срок не позднее 10 дней месяца, следующего за отчетным кварталом, в налоговый орган по месту регистрации заявление о прекращении применения упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации по форме согласно Приложению 3 к настоящей Инструкции, и переходит на общеустановленный порядок исчисления и уплаты налогов с квартала, следующего за отчетным кварталом.
При этом сумма налогов, подлежащая уплате в бюджет по упрощенной декларации, исчисляется налогоплательщиком в следующем порядке:
1) в случае превышения среднесписочной численности работников корректировка суммы налога по численности, превышающей установленную статьей 138-4 Закона, не производится.
Пример: доход физического лица, осуществляющего предпринимательскую деятельность, за квартал составил 1 300 000 тенге, среднесписочная численность работников, включая самого предпринимателя, 17 человек. Сумма налога 52 000 тенге (1 300 000 тенге х 4%). К уменьшению подлежит 11 700 тенге (52 000 тенге х (17 чел - 2 чел.) х 1,5%). К уплате 40 300 тенге (52 000 тенге - 11 700 тенге);
2) в случае превышения по итогам отчетного периода суммы дохода, установленной статьей 138-4 Закона, сумма налогов исчисляется по ставкам, предусмотренным для предельной суммы дохода. При этом на превышающую сумму дохода уменьшение суммы налога в зависимости от среднесписочной численности не производится.
Пример: доход юридического лица за квартал составил 9 300 000 тенге, среднесписочная численность работников 20 человек.
Сумма налога, исчисленная по ставкам пункта 10 статьи 138-4 Закона, 899 000 тенге=(9 300 000 тенге - 6 500 000 тенге) * 13%) + 535 000 тенге;
Сумма налога с предельного дохода 860 000 тенге = (9 000 000 тенге - - 6 500 000) х 13% + 535 000 тенге;
Сумма налога, не подлежащая корректировке, 39 000 тенге = 899 000 тенге - 860 000 тенге;
Сумма налога, подлежащая уменьшению в зависимости от среднесписочной численности работников, 258 000 тенге = 860 000 тенге х 20 х 1,5%;
Общая сумма налога, подлежащая уплате в бюджет, 641 000 тенге = = 860 000 тенге - 258 000 тенге + 39 000 тенге.
4. При переходе с общеустановленного порядка исчисления и уплаты налогов на упрощенный режим налогообложения на основе упрощенной декларации уплата подоходного налога (за исключением подоходного налога, удерживаемого у источника выплаты) и социального налога, и представление налоговой отчетности по ним за период применения общеустановленного порядка налогообложения производится налогоплательщиком в общеустановленном порядке.

5. Салық салудың жалпы белгiленген тәртiбiне көшкен кезде оңайлатылған декларацияда көрсетiлген кiрiстер және осы кiрiс көлемiн алу кезiнде шеккен шығындар жылдық жиынтық кiрiс туралы Декларацияда және есеп беру кезеңi үшiн жүргiзiлген шегерiмдерде ескерiлмейдi.
ҚР МКМ 2001 жылғы
5 сәуірдегі N 416 бұйрығымен бекітілген Нұсқаулыққа 1 қосымша
___________________________
(облысы, ауданы, қаласы) ___________________________
Өтініш
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуірдегі N 2235 Z952235_ Заңының 138-4-бабы 1-тармағына сәйкес ______________________________________________________________________ (салық төлеушінің атауы, СТН-ы) оңайлатылған декларация негізінде салық салудың оңайлатылған режиміне 200__ жылдың "___"___________ бастап көшетіні туралы хабарлайды. Кәсіпкерлік қызметтің түрлері: 1)____________________________________________________________________ 2)____________________________________________________________________ 3)____________________________________________________________________ 4)____________________________________________________________________ 5)____________________________________________________________________ 6)____________________________________________________________________ 7)____________________________________________________________________ Банктік шоттары туралы мәліметтер: _____________________________________________ шоты ___________________ (банк мекемесінің атауы) _____________________________________________ шоты ___________________ (банк мекемесінің атауы) _____________________________________________ шоты ___________________ (банк мекемесінің атауы) Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуірдегі Z952235_ Заңының 138-4-бабында белгіленген шарттарға сәйкес емес немесе салық салудың жалпы белгіленген тәртібіне көшу туралы есеп беруден кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей салық органына хабарлауға міндеттеніп жоғарыда аталған режимді қолданудан бас тартамын. Басшы/жеке кәсіпкер: Салық комитетіне тіркелгені туралы белгі: (керек емесін сызып таста) __________________________ "___"_______________ 2000 жыл (аты-жөні, қолы) _____________________________ (лауазымды тұлғаның аты-жөні, қолы) Бас бухгалтер: ___________________________ (аты-жөні, қолы) Күні "___"___________ 20__ жыл. М.О. Осы өтініште берілген мәліметтердің растығы және толықтығы үшін мен Заң алдында жауаптымын.
ҚР МКМ 2001 жылғы
5 сәуірдегі N 416 бұйрығымен бекітілген Нұсқаулыққа 2 қосымша
___________________________ ___________________________ (салық төлеушінің атауы) (облысы, ауданы, қаласы) бойынша Салық комитеті
СТН Банк______________ банк шоты __________ Беру мерзімі: есеп беруден кейінгі айдың 10-нан кешіктірмей, тоқсан сайын 200__ жылдың _________________ тоқсаны үшін Оңайлатылған декларация --------------------------------------------------------------------------- N ! Көрсеткіштердің атауы ! Сомасы р/н! ! (теңге) --------------------------------------------------------------------------- 1 Есеп беру кезеңіндегі кіріс, мың теңге 2* Қызметкерлерінің орта тізімдік саны - барлығы, адам 2.1 соның ішінде: "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" заңның 138-4 бабының 3-тармағымен белгіленгеннен артатын саны 3 Есептелген салық сомасы, мың теңге 3.1 соның ішінде: кірістің шекті сомасынан асатын кірістен түсетін салық сомасы 4 Салық сомасын қызметкерлердің орта тізімдік санына қарай азайту (3 жол - 3.1 жол) х 2 жол - 2.1 жол х 0,015 5 Бюджетке төленуге тиісті салық сомасы (3 жол - 4 жол), барлығы соның ішінде: 5.1 - табыс салығы (5 жол х 50 %) 5.2 - әлеуметтік салық (5 жол х 50 %) 6 Нақты төленген салық сомасы, барлығы соның ішінде: 6.1 - табыс салығы 6.2 - әлеуметтік салық 7 Қосымша төленуге тиісті салық сомасы, барлығы соның ішінде: 7.1 - табыс салығы 7.2 - әлеуметтік салық --------------------------------------------------------------------------- Анықтамалығы: Есеп беру кезеңінде қызметкерлердің тізімдік саны: 1 айда _____ адам, ІІ айда _____ адам, ІІІ айда ______ адам құрады. * қызметкерлердің орта тізімдік санын айқындау кезінде бөлшектік мән ескерілмейді. Осы Декларацияда берілген мәліметтердің Салық органының белгілері: растығы және толықтығы үшін мен Заң алдында жауаптымын. Басшы/жеке кәсіпкер Салық инспекторы: (керек емесін сызып таста): ______________________________ _____ ___________________ (аты-жөні, қолы) (қолы) (аты-жөні) Бөлім бастығы: Бас бухгалтер: _____ ___________________ ______________________________ (қолы) (аты-жөні) (аты-жөні, қолы) Есепке алу жөніндегі инспектор: _____ ___________________ (қолы) (аты-жөні) Күні "___"_____________ 200__ жыл. М.О.
ҚР МКМ 2001 жылғы
5 сәуірдегі N 416 бұйрығымен бекітілген Нұсқаулыққа 3 қосымша
___________________________
(облысы, ауданы, қаласы) бойынша Салық комитеті
Оңайлатылған декларация негiзiнде салық салудың
оңайлатылған режимiн қолданудан бас тарту туралы
ӨТIНIШ

5. При переходе на общеустановленный порядок налогообложения доходы, указанные в упрощенной декларации, и затраты, понесенные при получении данного дохода, в Декларации о совокупном годовом доходе и произведенных вычетах за отчетный период не учитываются.
Приложение 1
к Инструкции, утвержденной приказом МГД РК N 416 от 5 апреля 2001 года
Налоговому комитету по
____________________________________ (области, городу, району) ____________________________________
ЗАЯВЛЕНИЕ
В соответствии с пунктом 1 статьи 138-4 Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"________________________________________________________________ (наименование налогоплательщика, РНН) заявляет о переходе на упрощенный режим налогообложения на основе упрощенной декларации с "___" ____________________ 200__ года. Виды предпринимательской деятельности: 1) ______________________________________________________________________ 2) ______________________________________________________________________ 3) ______________________________________________________________________ 4) ______________________________________________________________________ 5) ______________________________________________________________________ 6) ______________________________________________________________________ 7) ______________________________________________________________________ Сведения о банковских счетах: Счет __________________ в _______________________________________________ (наименование учреждения банка) Счет __________________ в _______________________________________________ (наименование учреждения банка) Счет __________________ в _______________________________________________ (наименование учреждения банка) В случае несоответствия условиям, установленным статьей 138-4 Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", или отказе от применения вышеуказанного режима обязуюсь сообщить в налоговый орган не позднее 10 дней месяца, следующего за отчетным кварталом, о переходе на общеустановленный порядок налогообложения. Руководитель/индивидуальный предприниматель Отметка о регистрации в (ненужное зачеркнуть): налоговом комитете: ___________________________________________ "___"__________200__ года (Ф.И.О., подпись) _________________________ Гл. бухгалтер: (подпись, Ф.И.О. должностного лица) ___________________________________________ (Ф.И.О., подпись) Дата "_____" ___________________ 200__ года М.П. Я несу ответственность перед Законом за истинность и полноту сведений, представленных в данном заявлении
Приложение 2
к Инструкции, утвержденной приказом МГД РК N 416 от 5 апреля 2001 года
Налоговому комитету по
_________________________________ (области, городу, району)
___________________________________ (наименование налогоплательщика) срок представления: ежеквартально, не позднее 10 числа месяца, РНН !_!_!_!_!_!_!_!_!_!_!_!_! следующего за отчетным кварталом Банк _______________________ банковские счета__________________ УПРОЩЕННАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ за ________________ квартал 200__ года ___________________________________________________________________________ N п/п! Наименование показателей ! Сумма --------------------------------------------------------------------------- 1 Доход за отчетный период, тыс. тенге 2* Среднесписочная численность работников - всего, человек 2.1 в том числе: численность, превышающая установленную пунктом 3 статьи 138-4 Закона Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" 3 Сумма исчисленного налога, тыс.тенге 3.1 в том числе: сумма налога с дохода, превышающего предельную сумму дохода 4 Уменьшение суммы налога в зависимости от среднесписочной численности работников, тыс. тенге (стр.3 - стр.3.1) х стр.2 - стр.2.1 х 0,015 5 Сумма налога, подлежащая уплате в бюджет (стр.3 - стр.4), тыс. тенге в том числе: 5.1 подоходный налог (стр.5 х 50%) 5.2 социальный налог (стр.5 х 50%) 6 Сумма налога, фактически уплаченная, тыс. тенге в том числе: 6.1 подоходный налог 6.2 социальный налог 7 Сумма налога, подлежащая к доплате, тыс. тенге в том числе: 7.1 подоходный налог 7.2 социальный налог -------------------------------------------------------------------------- Справочно: Списочная численность работников за отчетный период составила: I месяц _____ человек, II месяц _____ человек, III месяц _____ человек. ______________ *При определении среднесписочной численности работников дробное значение не учитывается Я несу ответственность перед Законом за истинность и полноту сведений, представленных в данной Декларации Отметки налогового органа: Руководитель/индивидуальный Налоговый инспектор: Предприниматель (ненужное зачеркнуть): __________________________ ___________________________________________ (Ф.И.О., подпись) (Ф.И.О., подпись) Начальник отдела: Гл.бухгалтер: __________________________ ___________________________________________ (Ф.И.О., подпись) (Ф.И.О., подпись) Инспектор по учету: Дата "____" _____________________ 200 ___ г. __________________________ (Ф.И.О., подпись) М.П.
Приложение 3
к Инструкции, утвержденной приказом МГД РК N 416 от 5 апреля 2001 года
Налоговому комитету по
_________________________________ (области, городу, району)

"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Z952235_ Заңына сәйкес ________________________________________________________________________ (салық төлеушiнің атауы, СТН-ы) 1) тоқсандағы кiрiс мөлшерiн артуына (заңды тұлғалар үшiн - 9,0 млн. теңге, жеке кәсiпкерлер үшiн - 4,5 млн. теңге) 2) қызметкерлерiнiң орта тiзiмдiк санын артуына (заңды тұлғалар үшiн - 25 адам, жеке кәсiпкерлер үшiн - 15 адам) 3) жүзеге асыратын қызметтерiнiң санын артуына (заңды тұлғалар үшiн - 7 түрi, жеке кәсiпкерлер үшiн - 5 түрi) 4) қызметiн тоқтатуға 5) өзге де себептерi (қандай екенiн көрсет)_____________________________ ________________________________________________________________________ байланысты, 200__ жылдың "___"____________ бастап оңайлатылған декларация негiзiнде салық салудың оңайлатылған режимiн қолдануды тоқтатады. Басшы/жеке кәсiпкер ____________________________________________________ (аты-жөнi, қолы) Бас бухгалтер __________________________________________________________ (аты-жөнi, қолы) Күні "___"___________________ 200__ жыл. М.О. Тiркелгенi туралы белгiлер: "___"_____________ 200__ жыл. _____________________________ (лауазымды тұлғаның аты-жөнi, қолы) Мамандар: Икебаева Ә.Ж. Шарипова М.Е.

ЗАЯВЛЕНИЕ о прекращении применения упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" __________________________________________________________________________ (наименование налогоплательщика, РНН) заявляет о прекращении применения упрощенного режима налогообложения на основе упрощенной декларации с "____"_____________ 200 __ года в связи с: 1) превышением размера дохода за квартал (для юридических лиц - 9,0 млн. тенге, для индивидуальных предпринимателей - 4,5 млн. тенге) !___! 2) превышением среднесписочной численности работников (для юридических лиц - 25 человек, для индивидуальных предпринимателей - 15 человек) !___! 3) превышением количества осуществляемых видов деятельности (для юридических лиц - 7 видов, для индивидуальных предпринимателей - 5 видов) !___! 4) прекращением деятельности !___! 5) прочие причины (указать какие) ______________________ ________________________________________________________ !___! Руководитель/индивидуальный предприниматель____________________________ (Ф.И.О., подпись) Гл.бухгалтер __________________________________________________________ (Ф.И.О., подпись) Дата "_____"________________ 200__ года М.П. Отметка о регистрации: "_____"______________ 200__ года _________________________________ (подпись, Ф.И.О. должностного лица) (Специалисты: Склярова И.В., Абрамова Т.М.)