Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 54 толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 23 мамырдағы N 268 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 22 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1552
Қазақстан Республикасы Үкіметіне 2000 жылғы 26 шілдедегі N 1128 P001128_ "Жекелеген ұйымдарға қатысты мемлекеттік меншіктің түрін өзгерту туралы" қаулысына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында 2 "Су шаруашылығы" кіші функциясында 105 "Әкімдер аппараты" мем.мекеме-бағдарлама әкімшісі мынадай бағдарламамен толықтырылсын:
"48 Су беруге қатыссыз жергілікті сипаттағы гидротехникалық жүйелер
мен ғимараттардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнения N 54 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 268 Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2001 года за N 1552
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года N 1128 P001128_ "Об изменении вида государственной собственности в отношении отдельных организаций" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее дополнение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функ. группу 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды" в подфункции 2 "Водное хозяйство" по гос. учреждению-администратору программ 105 "Аппарат акимов" после программы 35 "Установление водоохранных зон и полос" дополнить программой следующего содержания:
"48 Обеспечение функционирования гидротехнических систем и сооружений
местного значения, не связанных с подачей воды".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)