Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 58 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 20 тамыздағы N 387 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1634. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 20 тамыздағы N 387 (тіркелген N 1634) "Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 58 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетілген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
51 бағдарламада 274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" бағдарламасының мемлекеттiк мекеме бағдарламаның әкiмшiсi бойынша 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобындағы "51" деген сан "52" деген санмен ауыстырылсын.
2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Мемлекеттiк бюджет департаментi (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр

О внесении изменения N 58 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2001 года N 387. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2001 года N 1634. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
14. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 августа 2001 года N 387 "О внесении изменения N 58 в Единую бюджетную классификацию" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц. группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по гос. учреждению-администратору программы 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" в программе 51 цифру "51" заменить цифрой "52".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Умбетова А.М.)