Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2001 жылғы 21 мамырдағы N 54 "Қазақстан Республикасы Әділет органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер өндірісі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2001 жылғы 3 тамыздағы N 97 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 10 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1638. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2002 жылғы 10 маусымдағы N 87 ~V021882 бұйрығымен.
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер өндірісін жетілдіру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2001 жылғы 21 мамырдағы N 54 "Қазақстан Республикасы Әділет органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер өндірісі жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы"  V011521_  бұйрығына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет
органдарының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер өндірісі жөніндегі
Нұсқаулыққа:
45 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"45. Әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттамалар Қазақстан
Республикасы "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 635-бабының
талаптарына сәйкес жасалады."
48-тармақ жойылсын.
2. Осы бұйрық Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен
күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 54 "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 августа 2001 года N 97. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2001 года N 1638. Утратил силу - приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 87 ~V021882.
В целях совершенствования производства дел об административных правонарушениях приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 мая 2001 года N 54 V011521_ "Об утверждении Инструкции по производству дел об административных правонарушениях органами юстиции Республики Казахстан" следующие изменения:
в Инструкции по производству дел об административных правонарушениях
органами юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
пункт 45 изложить в следующей редакции:
"45. Протоколы об административных правонарушениях составляются с
учетом требований статьи 635 Кодекса Республики Казахстан
K010155_
"Об
административных правонарушениях";
пункт 48 исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции.
И.о. Министра
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Мартина Н.А.)