Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 13 қыркүйектегі N 411 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 19 қазанда тіркелді. Тіркеу N 1657. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 179 бұйрығымен.
Үзінді:

О внесении дополнения в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 411. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 октября 2001 года N 1657. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 179.
Извлечение из приказа
Министра финансов РК
от 15.04.2008 N 179

"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңның  27-бабы  1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару әдіснамасы департаменті (Ж.Н. Айтжанова) бір апта мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне және ресми баспа басылымдарына Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп тану туралы хабарласын.

"В соответствии с пунктом 1  статьи 27  Закона "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии управления государственными активами Министерства финансов Республики Казахстан (Айтжанова Ж.Н.) в недельный срок сообщить Министерству юстиции Республики Казахстан и в официальные печатные издания о признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Республики Казахстан.

19. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 13 қыркүйектегі N 411 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1657 болып тіркелді).
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
_____________________________________

19. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 сентября 2001 года N 411 "О внесении изменений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1657).
20. ........ .
21. ........ .
22. ........ .
23. ........ .
24. ........ .
25. ........ .
26. ........ .
27. ........ .
28. ........ ."
__________________________________________________________________________

"Өсiмдiктер карантинi туралы"  Z990344_  Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына және "Мал дәрiгерлiгi жөнiндегi нормативтiк құқықтық және басқа актiлердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 2 қазандағы N 1205  P961205_  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы бюджетi шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 2000 жылғы 17 қарашадағы N 487  V001332_  бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы бюджетi шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелiгiнiң құрылымында:
130 "Тауарлар сатып алу" сыныпшасында:
134 "Мүлiктiк заттарды, басқа да киiм нысанын және арнаулы
киiм-кешектер сатып алу, тiгу және жөндеу" ерекшелiгi бойынша:
"Анықтама" бағанындағы "аң шаруашылығы" деген сөздерден кейiн ",
өсiмдiктер карантинi бойынша мемлекеттiк фитосанитарлық қызмет және
мемлекеттiк шекарада және көлiкте ветеринарлық қадағалауды жүзеге асыратын
мемлекеттік ветеринарлық қызмет" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Жұманазарова А.Б.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года  Z990344_  "О карантине растений" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 октября 1996 года N 1205  P961205_  "Об утверждении нормативных правовых и других актов по ветеринарии" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 487  V001332_  "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" следующее дополнение:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 130 "Приобретение товаров":
по специфике 134 "Приобретение, пошив и ремонт предметов вещевого
имущества и другого форменного и специального обмундирования":
в графе "Определение" после слов "охотнического хозяйства," дополнить
словами "государственной фитосанитарной службы по карантину растений и
государственной ветеринарной службы, осуществляющей ветеринарный надзор на
государственной границе и транспорте".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Мартина Н.А.)